Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kreta - Santorini
#1 PostWysłany: 07 Maj 2014 12:07 

Rejestracja: 13 Sty 2014
Posty: 35
Hej- znalazłam fajne połączenie lotnicze, tańsze o wiele niż promy mięzy Kretą a Santorini. Wyglada na to, że będę się musiałą ograniczyć do jednego bagażu podręcznego o wielkości jak w Ryanerze [ale do 8kg]. Tylko przy tych najtańszych lotach piszą bezzwrotny- czyli jak bym nie poleciala to kasa przepada? a jeśli oni odwołaja? Znalazłam też ofertę, gdzie jakaś firma dolicza mi 120zl do ceny i pisza ze wlasnie takie problemy rozwiazuja, ma sie dodatkowe ubezpieczenie [?] i kontakt z nimi.

Jakie w ogóle macie doświadczenia z lokalnymi greckimi liniami?- luz taki, ze spóźnienie 2h lub odwołany lot to norma :-) czy raczej na czas. Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Zeus, 27 Gru 2014 13:48, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: wycieczka na santorini
#2 PostWysłany: 28 Sie 2014 20:39 

Rejestracja: 28 Sie 2014
Posty: 1
Witam;-)

Wybieram się na Krete pierwszy raz i obowiązkowo chce obejrzeć Santorini na żywo :) Poszukuje najtanszego i sprawdzinego transportu;-)
Czy ktoś mi pomoże?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: kreta- santorini
#3 PostWysłany: 28 Sie 2014 20:51 

Rejestracja: 22 Maj 2013
Posty: 511
niebieski
Prevelis prom firmy Anek 26e
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#4 PostWysłany: 31 Mar 2015 13:24 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 28
Hej. Znacie jakieś tanie rozwiązanie przedostania się z Krety np. Heraklionu na Santorini ? Wiem że jest Anek Lines ale coś stronka aktualnie nie wyszukuje szczegółów połączenia i nie wiem czy coś się nie zmieni. Słyszałem też o wodolocie Helenicways czy coś takiego ale kosztuje 2 razy tyle co prom. Zna ktoś jeszcze jakieś bezpośredni transport oprócz lotu aeganem ? Dokładnie chce się przedostać z 31 maja na 1 czerwca bo wg rozkładu tak pływa anek z nd na pon w nocy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#5 PostWysłany: 21 Cze 2015 19:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2013
Posty: 198
Loty: 29
Kilometry: 29 080
A czy ktoś, czy da się znaleźć połączeni promowe z Heraklionu na Santorini pod koniec września/początek października? Anek podaje rozkłądy tylko do 31.08. ... :(
_________________
http://www.cultureup.pl - kulturalne podróżne kulinarne

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#6 PostWysłany: 21 Cze 2015 20:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
@kubucha

Poszukaj w Sea Jets i Hellenic Seaways

Oni mają codziennie po jeden kurs, za 59 euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#7 PostWysłany: 21 Cze 2015 20:15 

kubucha napisał(a):
A czy ktoś, czy da się znaleźć połączeni promowe z Heraklionu na Santorini pod koniec września/początek października? Anek podaje rozkłądy tylko do 31.08. ... :(


Anek i prom Prevelis kursujący od lat na trasie z Rodos przez Karpathos,Sitię,Heraklion.Anafi,Santorini,Milos do Pireusu od tego roku został "okrojony" z trasy i prosto z Karpathos płynie na Anafi i Santorini i dalej. Tak więc w tym roku nie ma i nie będzie taniego połączenia.http://web.anek.gr/portal/page/portal/ANEK_prod
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#8 PostWysłany: 21 Kwi 2018 17:43 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
trochę odkopię, ale nie chcę zakładać nowego tematu. w połowie czerwca będę musiał się dostać z krety na Santorini. znalazłem prom który mi najbardziej pasuje Heraklion -> Fira za 49€. czy miejsca na tych promach się wyprzedają i warto kupować wcześniej, czy można spokojnie na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#9 PostWysłany: 03 Kwi 2022 10:00 

Rejestracja: 03 Kwi 2022
Posty: 2
Cześć, poszukuje transportu z Krety NA santorini na końcówkę kwietnia. Wyświetla mi się tylko 1 prom z Sea Jets za 79euro w jedną stronę za osobę.... Czy ktoś z Was słyszał o jakimś lokalnym tańszym transporcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#10 PostWysłany: 27 Kwi 2023 11:40 

Rejestracja: 25 Lis 2021
Posty: 4
Loty: 27
Kilometry: 67 289
cześć
też znalazłem rejsy Kreta - Santorini w cenie 80 EUR w jedną stronę za osobę i podpijam pytanie wyżej. Czy ktoś zna tańszą alternatywę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#11 PostWysłany: 27 Kwi 2023 11:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Chyba tylko przez Pireus, ale już za pózno

innaczej mozna poczekać na rozkład lotów
https://www.flycycladic.com/book
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#12 PostWysłany: 08 Maj 2023 21:02 

Rejestracja: 01 Lis 2019
Posty: 125
lukasz92 napisał(a):
cześć
też znalazłem rejsy Kreta - Santorini w cenie 80 EUR w jedną stronę za osobę i podpijam pytanie wyżej. Czy ktoś zna tańszą alternatywę?


Blue Star Ferries - kursuje sob - niedz z Santorini na Krete i z powrotem - minimalna cena 16 Euro
https://www.bluestarferries.com/en-gb/b ... IwMjMwNTE0


Ostatnio edytowany przez puhacz, 09 Maj 2023 08:04, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#13 PostWysłany: 08 Maj 2023 21:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
chapeau bas @papierki2, to nowa trasa, jakos mało zareklamowana

Pireus - Santorini - Heraklion - Sitia - Kasos - Karpathos - Rodos

https://www.skyrodos.gr/%CE%B1%CF%8D%CF ... BF-%CF%80/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kreta - Santorini
#14 PostWysłany: 08 Maj 2023 21:33 

Rejestracja: 27 Lut 2015
Posty: 415
niebieski
W BlueStar łatwe są do uzyskania zniżki:
- 20% po zapisaniu się do Seasmiles (wymagany nr biletu)
- 50% karta ISIC
- plus bardzo opłacalny na dłuższe trasy bilet Super Economy (kupno tylko przez telefon lub mail) kiedyś za 10, a obecnie za 20EUR
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mik3nedu lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group