Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Gru 2014 01:27 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 96
Gdzie o tej porze roku kupie krem z filtrem uv? W superpharm nie ma, w rosmanie jest tylko mala dziecieca tubka spf50, bylam w dwoch hipermaretach i tez nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 17 Gru 2014 01:31 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Apteka? Szczególnie taka połączona z drogerią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Gru 2014 08:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
hamada napisał(a):
Gdzie o tej porze roku kupie krem z filtrem uv? W superpharm nie ma, w rosmanie jest tylko mala dziecieca tubka spf50, bylam w dwoch hipermaretach i tez nie ma.


Sprawdź apteki internetowe, np. doz.pl - odbiór jest za darmo w wielu aptekach chyba w każdym większym mieście. Ew. inne apteki internetowe/allegro. Najlepsze filtry są wyprzedawane już w połowie sezonu letniego, więc dlatego nie ma ich w wielu miejscach.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off
hamada lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 17 Gru 2014 10:03 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 112
http://www.aleleki.pl/kategoria/514-lato.html

chociażby tutaj
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
hamada lubi ten post.
hamada uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 17 Gru 2014 16:49 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
online z darmowym odbiorem w aptece, w sklepie firmowym np. ziaja
lub po prostu tam, gdzie sie wybierasz :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Gru 2014 18:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Kremy z filtrem kupuj TYLKO w aptece, a nie w żadnych supermarketach.
Tak mi kazała pani dermatolog.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 18 Gru 2014 00:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2014
Posty: 61
Loty: 4
Kilometry: 16 000
Ja dzisiaj widziałem krem z filtrem w Leclerc-Ursynów KEN na dziale dla dzieci
...chyba +30 albo +50 nie pamiętam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 18 Gru 2014 00:36 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
Ja ostatnio w Kauflandzie widziałem duzo kremów, olejków do opalania itp. Przyznam nawet że zwróciły one moją uwagę bo większość była ok -30%
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Lip 2015 21:40 

Rejestracja: 30 Cze 2015
Posty: 19
Jaki byście polecili krem z najmocniejszym filtrem (żeby miał opakowania 50 lub 100 ml) , niekoniecznie z najwyższej półki .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 26 Lip 2015 05:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 603
Loty: 302
Kilometry: 377 901
niebieski
Polecam z pełnym przekonaniem balsam Soraya SPF 45 (jeśli jeszcze na niego natrafisz) lub 50-sprawdził mi się w maju na Sardynii (ostre słońce),jak i we wcześniejszych latach. Produkowany jest właśnie w opakowaniach 100ml,więc w bagażu podręcznym przejdzie bez problemu. Kosztuje około 29zł,ale jest wart tej ceny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 26 Lip 2015 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
arrturros napisał(a):
Jaki byście polecili krem z najmocniejszym filtrem (żeby miał opakowania 50 lub 100 ml) , niekoniecznie z najwyższej półki .


Ja mam b. wrażliwą cerę i nie mogę się opalać, stosuję emulsję do opalania dla dzieci z spf 50+ Ziajki. W ich sklepie płaciłam ostatnio ok. 22-25 zł, opakowanie ma niestety 125 ml ;/ Tutaj możesz zobaczyć, jak to wygląda.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Lip 2015 10:18 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Bielenda i Dax mają produkty z SPF50 i w pojemnikach o pojemności 75 ml. Obie marki można dostać w hipermarketach i sieciach drogerii. Ceny w granicach 10-15 zł. Moim zdaniem - świetne za tę cenę. Szczególnie linie dziecięce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Lip 2015 11:04 

Również polecam kremy Dax. Rzeczywiście bardzo dobre a i cena atrakcyjna. Do twarzy z kolei najlepsze są La Roche Posay.
Po sezonie czy nawet w kwietniu rzeczywiście trudno kupić w Polsce kremy z filtrami więc w te wakacje mam zamiar zrobić zapasy na zimę ;)
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Lip 2015 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2015
Posty: 16
Zbanowany
A widzieliście może opaski Experto Sun? są to opaski na rękę, pokazują jakie jest natężenie promieni słonecznych.Zmieniają kolor tak więc wiadomo kiedy trzeba użyć dodatkowej warstwy kremu do opalania a kiedy trzeba po prostu zrezygnować ze słońca bo jest za mocne. Można je znaleźć w tych większych sklepach kosmetycznych gdzie są na półkach z kosmetykami do opalania się. Fajne szczególnie jak jedzie się na wakacje z dzieciakami.
Jesli chodzi natomiast o kremy to nie widzę różnicy pomiedzy tymi najdroższymi a tymi tańszymi polskimi.Liczy się wysoki filtr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Lip 2015 15:08 

Rejestracja: 20 Wrz 2013
Posty: 251
Loty: 78
Kilometry: 81 435
niebieski
przy kupnie kremów warto zwrócić też uwagę czy poza promieniowaniem UVB krem chroni również przed UVA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Wrz 2015 11:29 

Rejestracja: 05 Sie 2015
Posty: 5
mikasa napisał(a):
hamada napisał(a):
Gdzie o tej porze roku kupie krem z filtrem uv? W superpharm nie ma, w rosmanie jest tylko mala dziecieca tubka spf50, bylam w dwoch hipermaretach i tez nie ma.


Sprawdź apteki internetowe, np. http://supple.pl/s?tag=opalenizna - odbiór jest za darmo w wielu aptekach chyba w każdym większym mieście. Ew. inne apteki internetowe/allegro. Najlepsze filtry są wyprzedawane już w połowie sezonu letniego, więc dlatego nie ma ich w wielu miejscach.


Ja kupiłem Lirene SPF 50+ w rossmanie, był to chyba krem z najmocniejszym filtrem. Świetnie się sprawdził dla mojej delikatnej i wrażliwej cery. Jak szukacie czegoś naprawdę mocne, co działa to polecam właśnie ten.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Lut 2016 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
Hej, a jak myślcie? Lepiej kupować w Polsce czy na miejscu? Za dwa tygodnie lecę do Malezji i zastanawiam się czy targać ze sobą czy na miejscu w dobrej cenie się kupi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 03 Lut 2016 23:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
W Polsce. W Malezji (tak samo w Tajlandii albo w Singapurze) cena kremu równa się na wagę złota ;)
Tam kremy są potwornie drogie :/
Góra
 Profil Relacje PM off
MaciekM uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 04 Lut 2016 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Ostatnio kupiłem różne specyfiki marki Dulgon na empik.pl. Bezplatna dostawa do empików i dobra cena, więc się opłaca (biorąc pod uwagę generalnie dość słabą ofertę na rynku o tej porze roku).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Lut 2016 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
@Zeus, @MaciekM Z moich doświadczeń z Tajlandii - kosmetyki typowe do opalania, czyli przeznaczone głównie dla turystów są rzeczywiście bardzo drogie, w przeliczeniu nawet ok 50 zł za opakowanie. Ale w sklepach typu 7Eleven i innych podobnych można dostać kosmetyki produkowane na rynek lokalny. Nie są one oznaczone jako do opalania, tylko bardziej jako ochronne dla skóry (jak wiadomo Azjatki raczej chronią skórę przed opalaniem), często mają napisy głównie po tajsku, ale zwykle gdzieś tam na odwrocie jest też po angielsku. Te kremy kosztują jakieś grosze i mają wysokie filtry przeciwsłoneczne (przynajmniej 30). Więc w razie czego zawsze warto poszukać, ale też lepiej wziąć coś z Polski, chociaż małe opakowanie na początek, bo w miejscach typowo turystycznych (wyspy) może być ciężko ze znalezieniem tych tanich odpowiedników.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group