Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 292 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kraków
#281 PostWysłany: 30 Maj 2021 16:42 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Przy okazji wizyty w grodzie Kraka mamy zamiar sprawdzić m. in. Vegan AF Ramen i zastanawiam się, czy lokal przy ul. Konopnickiej jest faktycznie tak mocno słabszy od tych przy Krupniczej i Lipowej, jak wynikałoby z ocen na Googlach?
 Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 30 Maj 2021 16:59 

platynowy
na to pytanie Ci nie odpowiem, ale ten przy Krupniczej generalnie polecam z autopsji ;-)
 Relacje PM off
tropikey lubi ten post.

#283 PostWysłany: 04 Sie 2021 10:44 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Pierwszy raz spotykam się z takim krokiem: słynne bezmięsne "Pod Norenami", które wcześniej szczyciło się kuchnią opartą na wegańskiej filozofii życia wprowadza do swojego menu... mięso:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4578301003
 Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
tom971 uważa post za pomocny.

#284 PostWysłany: 28 Cze 2022 11:03 

srebrny
marek2011 napisał(a):
marimorena napisał(a):
W Kolanku jest bardzo standardowe jedzenie, ciekawszy bufet to Veganic albo Hamsa. A w Nadwiślańskiej i Międzymiastowej śniadanie do kawy za złotówkę.

W NW i MM śniadanie teraz już 5 zł do kawy w tygodniu, kawa za 1 zł do śniadania w weekendy pozostała. Mimo tego oferta nadal bardzo fajna.

hej sluchajcie czy Medzymiastowa nadal aktualna ? a moze ktos cos innego poleci na dobre sniadanie w tygodniu ? :)
 Relacje PM off  

#285 PostWysłany: 02 Sie 2022 20:08 
Awatar użytkownika

niebieski
Jestem jutro od rana na mieście, potrzebuję wytrwać do 19.. Jesteście w stanie polecić jakąś kawiarnię, w której będę mogła na spokojnie przeprowadzić rozmowę ok 10 rano (czyli bez turbo głośnej muzyki) i później trochę popracować? Najchętniej zostanę w okolicach Starego Miasta, ale mogę gdzieś podjechać - pewnie odwiedzę 3-4 miejsca i pochodzę w międzyczasie.
 Relacje PM off  

#286 PostWysłany: 02 Sie 2022 21:08 

Magia, Botanika, Green Cafe Nero
 Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.

#287 PostWysłany: 02 Sie 2022 21:14 

Loty: 115
Kilometry: 135 673
niebieski
Również polecam Magia Cafe.
invasion lubi ten post.

#288 PostWysłany: 02 Sie 2022 21:26 

Loty: 32
Kilometry: 63 212
niebieski
Jakby ktoś się zastanawiał to w Chimerze dalej kolejki i dalej tarta brokułowa wybitna. ;) No i w Słodkim Wentzlu kremówka dalej trzyma poziom, chociaż nie leją już tak obficie czekoladą jak to bywało w starych dobrych nieinflacyjnych czasach.
 Relacje PM off  

#289 PostWysłany: 04 Sie 2022 00:15 
Awatar użytkownika

niebieski
LaMancha napisał(a):
Jakby ktoś się zastanawiał to w Chimerze dalej kolejki i dalej tarta brokułowa wybitna. ;) No i w Słodkim Wentzlu kremówka dalej trzyma poziom, chociaż nie leją już tak obficie czekoladą jak to bywało w starych dobrych nieinflacyjnych czasach.

Nie znam się na kremówkach, bo nie smakowały mi nigdy, ale kojarzą mi się jako deser bez czekolady :D Jak można to jeszcze polać? :D

Dzięki, przesiedziałam w GCN i w Magii (pierwszy raz).
 Relacje PM off  

#290 PostWysłany: 04 Sie 2022 19:17 

Kremówka z czekoladą ? :lol:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#291 PostWysłany: 04 Sie 2022 23:17 

Kilometry: 18 329
Ostrzeżenia: 1
niebieski
@LaMancha Chimerę pamiętam sprzed wyjazdu z Krakowa. Miło słyszeć, że trzyma poziom.

Ja ukontentowany jestem ostatnio Muhabbet na Brzozowej 15, bo lubię inne kuchnie. Tureckie jadło, ale nie jest to zwyczajny kebab, choć też go mają. Ogródek do posiedzenia po turecku i przekąski smaczne, do tego coś z %. A czy tanio to już inna bajka, bo każdy ma własne pułapy.

Jak już mam tanio jeść w Krk to wpadam do North Fisha (Galeria Krakowska) przed zamknięciem i miewają mocne przeceny na to co zostało.
 Relacje PM off  

#292 PostWysłany: 06 Sie 2022 11:26 

Kilometry: 63 212
niebieski
Ja natomiast jestem kremówkowym psychofanem i w zasadzie zawsze w cukierniach zamawiam ten specjał. :) I z ręką na sercu mogę stwierdzić, że kremówki z Wentzla są najlepsze ze wszystkich, które zjadłem. Chociaż rzeczywiście są to kremówki po tuningu :) wyjątkowo duży rozmiar i tak, były polewane dość obficie czekoladą. Teraz są tylko artystycznie maźnięte, ale wciąż pyszne. ;)
 Relacje PM off
invasion lubi ten post.

[ 292 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości