Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 23 Mar 2018 06:14 
Awatar użytkownika

Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
W uzupełnieniu postu wyżej dopiszę, że w Philippine Airlines na części tras dostępna jest taryfa economy basic która pozbawiona jest zupełnie bagażu rejestrowanego. Można go oczywiście dokupić w kolejnych krokach rezerwacji.
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 10 Gru 2023 09:28 
Awatar użytkownika

Loty: 50
Kilometry: 132 787
Odkopie temat, pytanie mam o Cebgo i przesiadkę w Cebu. I Momondo i Skyscanner krzyczą mi, że mam samodzielny transfer ( N ryzyko pasażera) między lotami. Na stronie Cebgo nie mogę nic znaleźć i tutaj pytanie - czy będę musiał odbierać bagaż i go nadawać ponownie?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 19 Kwi 2024 11:16 
Awatar użytkownika

Loty: 4
Kilometry: 20 026
gdzie wychodzi najtaniej bagaz rejestrowany? Manila - Puerto Princessa
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 18 Lip 2024 19:13 

Pytanie dla takich bardziej oblatanych i opływanych między wyspami. Trochę nie po kolei zrobiłem bo najpierw dopiąłem noclegi, a potem zacząłem ogarniać połączenia między wyspami i trochę mi się jeden przeskok nie spina.
Mianowicie muszę w jeden dzień dostać się z wyspy Siquijor na Boracay bo noclegi na Boracay już opłacone i szkoda mi marnować. Najlepiej mi to wyglądało najpierw dwoma promami przez Pangalo do Cebu i potem bezpośredni samolot z Cebu na Boracay. Tylko że jak zacząłem to ogarniać to się okazuje że dopłynę promem do Cebu najwcześniej o 13:40 a przyzwoity cenowo samolot Air Asia odchodzi po 14 więc jeszcze z portu na lotnisko to będzie niewykonalne.
Znalazłem jakiś lot ostatni tego dnia o 16 jakiejś frmy Sunlight air i na niego bym się wyrobił ale jak do biletu dodałem bagaż rejestrowany( a takowe będziemy mieli ze sobą i to spore) to zrobiła się kosmiczna cena, grubo ponad 1000pln za dwie osoby. W innych liniach na krajówce bagaż jakoś tak strasznie nie wali po kieszeni. Nie wiem co to za dziwna linia.

Druga opcja to jeden krótki prom do Damaguete i stamtąd przez Manilę na Boracay. Robią się z tego wtedy dwa loty niepotrzebne kółko i też dwa razy bagaż rejestrowany dojdzie więc skórka za wyprawkę.
Koniec końców czuję z będę musiał wybrać którąś opcję żeby nie stracić noclegu i zabulić ale może ktoś ma jakieś sensowne rady w tym temacie.
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 18 Lip 2024 21:08 
Awatar użytkownika

złoty
Mam taką, że zawsze rezerwuję z możliwością animacji, chyba że dzień, dwa przed noclegiem, wtedy może być bez
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

[ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość