Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Wrz 2015 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2014
Posty: 47
Hej. Czym tam się lata między wyspami? Znacie może nazwy linii? Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 22 Wrz 2015 13:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
cebu pacyfic, airasia, philippines airlines
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Wrz 2015 13:08 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
Jak ja bym to wyszukał:

Najpierw wpisał w google frazę: philipines airports. Zobaczył na mapkach największe lotniska (http://www.mapsofworld.com/internationa ... ts-map.jpg) (badź na wiki).
Następnie uruchomił bym: google.com/flights i wpisał te lotniska np: MNL (Manila), DVO (Davao) etc. Wyskoczyło by info tak jak tutaj: https://www.google.pl/flights/#search;f ... 2;tt=o;s=0 i tam jest informacja jakie linie latają na tej trasie masz: Cebu Pacific, Philipnes AirAsia, AirAsia Zest.

Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Lut 2016 00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Czy cena na trasie Manila - Puerto Princessa, Cebu Pacific, ok. 300 zł (bez rejestrowanego) w dwie strony jest ok?

Jeżeli pobyt na Filipinach mam za 6 tygodni, to uważacie, że powinnam jeszcze poczekać na lepsze ceny, czy będzie już tylko coraz drożej? A może nie ma reguł?
Góra
 Profil Relacje PM off
smieci lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 20 Lut 2016 01:37 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Ja rowniez wybieram sie za 6 tygodni i sledze ceny biletow od paru ladnych tygodni.Zauwazylem ,ze ceny porannych lotow wogole nie schodza z ceny do PPS,KLO,TAG,MPH ,a po malu rosna.Promocje tylko sa na loty w godzinach popoludniowych ,najmniej popularnych.Chyba bede kupowac bo i tak sie taniej juz raczej nie da ,a lecimy w 4 osoby.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
smieci lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 20 Lut 2016 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
My lecimy w kwieniu, mniej więcej na początku roku były promocje w których można było w Cebu kierunki mph, klo i tag kupić za 40-70pln łącznie z porannymi lotami. Teraz już drożej choć ceny co trochę skaczą i nawet bez promocji potrafią zjechać w ciągu dnia dość znacznie jednak już nie do tego poziomu. Przyznam,że przewidzieć co będzie z cenami biletów w Cebu Pacific to wyzwanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 20 Lut 2016 09:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jak ktoś lubi hazard to w marcu Cebu będzie obchodzić 20lecie i promocje na pewno będą tylko jakie ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Lut 2016 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Informacyjnie dla tych co planują loty po Filipinach to poza Cebu i Airasia są jeszcze linie narodowe Philippines Airlines. Bilety lokalne w tych liniach jeżeli popatrzymy na pośredników są droższe ale jeżeli popatrzymy na stronę linii to już jest lepiej. Można jeszcze tą cenę obniżyć o 250php korzystając z ich aplikacji mobilnej bo tam nie ma opłaty za tranzakcję. Dodatkowo w cenie jest mały 10kg bagaż rejestrowany. Oczywiście cen w promocjach Cebu nie pobiją ale poza promocją może być konkurencyjnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 25 Lut 2016 20:54 

Koala22 napisał(a):
Czy cena na trasie Manila - Puerto Princessa, Cebu Pacific, ok. 300 zł (bez rejestrowanego) w dwie strony jest ok?

Nie. Cena jest wysoka.
Koala22 napisał(a):
Jeżeli pobyt na Filipinach mam za 6 tygodni, to uważacie, że powinnam jeszcze poczekać na lepsze ceny, czy będzie już tylko coraz drożej? A może nie ma reguł?

Nie powinnaś czekać. Taniej nie będzie.
Góra
 PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 25 Lut 2016 22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
I jeszcze jedna informacja z tego rejonu. Poza Cebu Pacific w tym roku swoją okrągłą rocznice bedą miały też wspomniane Philippines Airlines. 75 rocznica tych linii wypada w marcu więc w tym samym miesiącu co 20 rocznica Cebu. Mam nadzieję, że jakieś promocje będą :) - logo ze znaczkiem 75 już przez chwilkę się na stronie pojawiało.
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 25 Lut 2016 22:33 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
75% zniżki to byłoby już coś.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
smieci lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 25 Lut 2016 23:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Spojrzałam trochę wstecz na historię promocji i wynika z niej, że jeżeli promocja jest np. w marcu to jest ona na loty od mniej więcej lipca do września... Jeżeli tak będzie i tym razem to mnie to niestety nie urządzi :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Lut 2016 23:32 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Niekoniecznie tak musi być, np. teraz mają na loty od lipca do grudnia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Lut 2016 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Wskazówka dla wszystkich planujących loty po Filipinach: nie składać sobie podróży z kilku lotów w niewielkich odstępach czasowych, bo rzadko kiedy loty odbywają się punktualnie. A to pogoda, a to jeszcze coś innego. Z moich czterech lotów wewnętrznych w listopadzie, żaden nie odbył się o czasie, a dwa opóźniły się o kilka godzin.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jobi uważa post za pomocny.
 
      
#15 PostWysłany: 26 Lut 2016 00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
@Sudoku , miałam na myśli, że promocje są chyba na ogół organizowane na dość odległy okres podróży, a nie że promocyjny lot można odbyć już dzień po zakończeniu promocji. A może się mylę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 02 Mar 2016 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Anonymous napisał(a):
Koala22 napisał(a):
Czy cena na trasie Manila - Puerto Princessa, Cebu Pacific, ok. 300 zł (bez rejestrowanego) w dwie strony jest ok?

Nie. Cena jest wysoka.
Koala22 napisał(a):
Jeżeli pobyt na Filipinach mam za 6 tygodni, to uważacie, że powinnam jeszcze poczekać na lepsze ceny, czy będzie już tylko coraz drożej? A może nie ma reguł?

Nie powinnaś czekać. Taniej nie będzie.


Cena jest wysoka to sie zgodze , ale wg mnie na 99% wyzsza nie bedzie do ok 1 tygodnia przed podroza wiec ja polecalbym czekac bo nizsza byc moze , czesto sa promocje na loty "od zaraz" w Cebu Pacific , nie tylko na loty z duzym wyprzedzeniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Koala22 lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 02 Mar 2016 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
A wg mnie na kwiecień już taniej nie będzie. Sprawdzam od początku roku i ceny niektórych lotów mnl-pps są już kosmiczne i dalej rosną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 02 Mar 2016 10:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 228
Ojojoj! No cóż, budżetowy wyjazd na Filipiny będzie w takim razie następnym razem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 02 Mar 2016 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Regularne ceny jak najbardziej ale Cebu co kilka dni wrzuca promocje. Co jakis czas wpada promo typu "500/1000php all philippine destinations , 50% off" itd , w takie polecam celowac.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 02 Mar 2016 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 817
Loty: 69
Kilometry: 196 395
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Koala22 napisał(a):
Jeżeli pobyt na Filipinach mam za 6 tygodni, to uważacie, że powinnam jeszcze poczekać na lepsze ceny, czy będzie już tylko coraz drożej? A może nie ma reguł?

Nie powinnaś czekać. Taniej nie będzie.


Ja bym się jeszcze trochę wstrzymał. W ostatnie święta np. była obniżka ważna na bilety od 15 stycznia, czyli tylko 3 tygodnie w przód.

cebu-pacific-swiateczne-promo,231,85428

Od kiedy @Koala22 pisała ten post, to z tego co kojarzę, ceny na kwiecień nie uległy zmianie.
_________________
Jak żyć, to nie jako widz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group