Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2015 14:08 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
No to zaczynamy ;D

Już po wylosowaniu grup, do Euroligi

Image

Olympiakos dość łatwą grupę dostał, tak samo jak Panathinaikos. Tak samo zapowiadają się fajne mecze w Zielonej Górze (Barcelona, Zalgiris, Panathinaikos i Lokomotiv Kuban) ;D

-- 09 Lip 2015 14:29 --

I liga EuroCup

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 09 Lip 2015 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
@Zeus dzięki za założenie nowego tematu. Też miałem to zrobić zaraz po powrocie z pracy ;)

Ale do meritum. Nowy euroligowy sezon zapowiada się mega ekscytująco. Dla mnie osobiście, bo Polskę reprezentuje ekipa z mojego miasta, ale myślę, że dla wszystkich kibiców basketu również. Grupę wylosowaliśmy atrakcyjną pod kilkoma względami. Do Zielonej Góry zjadą naprawdę wielkie firmy, choć oczywiście spór pt. "lepiej Barca czy Real" trwał będzie w dalszym ciągu. W każdym razie karnety na Euroligę rozejdą się jak świeże bułeczki.
Od "zawsze" w Zielonej na meczach śpiewało się "Dziś Zastalu nie pokona, nawet słynna Barcelona". Nikt jednak o zdrowych zmysłach nie przypuszczał, że kiedyś będzie można u nas zaśpiewać to dosłownie... ;)

Grupa fajna też pod kątem wyjazdów. Barcelona oraz Ateny łatwo i tanie osiągalne samolotem i są już na mojej liście MUST na ten sezon. Trochę szkoda, że znów spotykamy się z odległym Kubaniem. Po cichu miałem nadzieję na CSKA i zobaczenie wreszcie Moskwy na własnej skórze. Ale nic to, teraz trzeba poczekać na oficjalny kalendarz i szukać najlepszych połączeń. A szefostwo niech robi możliwie najlepszy skład, bo w końcu "Dziś Zastalu nie pokona..." :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2015 17:44 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
Mi co prawda ze względu na starą przyjaźń (już ponad 25 lat) lubelsko - wrocławską bliski sercu jest Śląsk Wrocław , zwłaszcza ten stary dobry Śląsk z Miglinieksem , McNaullem , Wójcikiem , Zielińskim , Tomczykiem , Zyskowskim który co prawda w Eurolidze niewiele pokazał poza pojedynczymi meczami które miałem przyjemność oglądać osobiście w Hali Ludowej (dzisiejsza Stulecia) ale Zastalowi życzę powodzenia , choć grupę macie ciekawą :)

Podejrzewam że w Atenach na pewno będziecie mieli jednego kibica więcej :D (@Zeus o Tobie mówię :D)

Pytanie do @Shaq czy gdybym (tak czysto teoretycznie) chciał przyjechać np na Zastal v FC Barcelona (serio przyjechałbym jeśli w Barcelonie grałby jeszcze Maciej Lampe) to będzie można gdzieś kupić bilet czy raczej wszystko będzie już obstawione karnetami ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lip 2015 17:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Hala jest na 5000 i aż tyle karnetow nie sprzedadzą raczej. Ale trzeba będzie się spieszyć. Bilety będą na abilet.pl, jak się pojawią w sprzedaży, to wrzucę info.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kuba1976 lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 09 Lip 2015 17:57 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
@Kuba1976 Ja bardziej Pireus ;)

No i Berlin :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Lip 2015 18:01 

Rejestracja: 13 Maj 2015
Posty: 224
Loty: 3
Kilometry: 1 617
Zbanowany
@Zeus nie zrozumiałeś :P

Wiem że kibicujesz Olimpiakosowi Pireus a ich największą kosą nawet na koszu jest Panathinaikos , aże Panathinaikos gra z Zastalem w grupie więc raczej Panathinaikosowi powodzenia życzyć nie będziesz :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Lip 2015 18:05 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Hahaha, od dwóch dni jestem rozmulony :P

I tak będę w Zastalu, bo będę tłumaczę Panathinaikosu (byłem rok temu, i dwa lata temu z Olympiakosem) ;)

-- 09 Lip 2015 22:42 --

Pierwsze harmonogramy gier

Image

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 11 Lip 2015 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Szybko się z terminarzem uwinęli. Ciekawe, kiedy konkretne daty potwierdzą, bo chciałoby się już urlopy poplanować :)

@Zeus, jakieś piwo przy okazji Twojego pobytu w ZG?? ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Lip 2015 12:45 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
A tak z ciekawości, bo nie siedzę w temacie europejskiej koszykówki - jak wyglądają wyjazdy? Można się spodziewać jakiejś grupy np. z PAO w Zielonej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Lip 2015 13:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
@Shaq

A spoko, jak dam radę ;)

W 2013, namówiłem Spanoulisa i Printezisa na piwo w Zielonej Górze. Byli w szoku, ze pierwszy raz mogą na spokojnie się napić, bo nikt ich tam nie znał ;P

Może tym razem namówię Diamantidisa ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 11 Lip 2015 17:33 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 109
Witajcie!

Ależ zaskoczył mnie ten wątek i niektóre wpisy! :-) Ja za Zastalem jeżdżę na wyjazdy pucharowe od samego początku, czyli od 2012 r.

W sezonie 2012/13 (Eurocup) byłem w Atenach na Panionosie (+PAO-Real w Eurolidze dzień później) i w Sewilli. Oba zwycięskie. :-)

W sezonie 2013/14 (Euroliga) byłem w Maladze, Pireusie i Stambule (Galatasaray). Same porażki, najbardziej dramatyczna ta po buzzer-beaterze w Pireusie...

W sezonie 2014/15(Eurocup) byłem w Salonikach. Porażka. Tylko tam, bo lubię jeździć w ciepłe i nadmorskie klimaty. ;-)

W najbliższym euroligowym sezonie wybieram się do Barcelony i Aten.

Znalazłem fajne i tanie połączenia z Warszawy do Aten. Tam: Aegean, Powrót: Ryanair. W sumie ok. 300 PLN/os. Taniej już chyba nie będzie.

Za to mam problem z Barceloną (założyłem nawet odrębny wątek w sekcji poszukiwań taniego lotu), bo znalazłem loty tanimi liniami:

Ryanair: 169 PLN +249PLN /os.
Norwegian: 179 PLN +299 PLN /os.
Wizz: 289 PLN +289 PLN /os.

Zastanawiam się, czy może trafi się jeszcze jakaś promocja, czy kupować już teraz?

Pozdrawiam,

Michał
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 11 Lip 2015 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
Zeus napisał(a):

W 2013, namówiłem Spanoulisa i Printezisa na piwo w Zielonej Górze. Byli w szoku, ze pierwszy raz mogą na spokojnie się napić, bo nikt ich tam nie znał ;P
Może tym razem namówię Diamantidisa ;)


A to ciekawostka. Gdzie byliście na tym piwie? Dzień przed meczem?

Miguelito napisał(a):
Znalazłem fajne i tanie połączenia z Warszawy do Aten. Tam: Aegean, Powrót: Ryanair. W sumie ok. 300 PLN/os. Taniej już chyba nie będzie.


Z tego co widzę mecz 10 lub 11 grudnia. Ryan lata z Modlina codziennie i wychodzi trochę taniej.

Załączniki:
ateny.jpg
ateny.jpg [ 78.21 KiB | Obejrzany 11347 razy ]
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 11 Lip 2015 18:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
@luki

Dzień przed, w Barcelonie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
luki lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 11 Lip 2015 19:19 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 109
@Luki,

Tylko, że Ryanair ląduje po północy, więc i tak trzeba brać ekstra noc w hotelu, czyli suma sumarum lepiej wychodzi ten Aegean w jedną stronę. Poza tym, do Grecji wolę bez stresu lecieć z WAW na które mam 10 min. taksówką, niż mieć stres, że spóźnię się na samolot do WMI. A z powrotem to mi już wszystko jedno. ;-)

Większy kłopot mam z tą Barceloną, bo czuję, że może być nagle ciach o 50% w Wizz, ale pewności nie mam.
Góra
 Profil Relacje PM off
luki lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 11 Lip 2015 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
@Miguelito

Zazdroszczę ci zmartwienia co do wyboru lotniska ;). Dla zielonogórzan (ciągle mieszkających w ZG) odległość do obu podobna, więc my takich zmartwień nie mamy. Jak na lotnisko:
- pociągiem, to lepiej WAW i połączenie Aegan,
- samochodem, lepsze będzie WMI i podróż Ryanair.

Dziś na głównej pojawiły się tanie loty Wizz do Barcelony (El Prat), na październik, z Katowic. Także przypuszczam, że to jakaś świeża obniżka. Liczę, że w najbliższych dniach wskoczą niższe ceny z Poznania. Zawsze pozostaje kombinacja z lotem do/z Girony.
Ja się napaliłem na razie na Barcelonę, ale Ateny też kuszą.
Pozdr
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Lip 2015 07:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Oooo, fajnie, że nas z ZG jest tu więcej :) Więcej też będzie na wyjazdowych meczach, jak widzę. Coś słyszałem, że klub przymierza się do organizacji wyjazdu do Barcelony ale chyba jednak zaufam f4f w tej kwestii :)


@Luki spokojnie, od końca października Ryan zaczyna codzienne loty do Aten z Schonefeldu. W tej chwili interesujący nas termin to 84e RT ale biorąc pod uwagę że Easy Jet też operuje na tej trasie z tego samego lotniska to myślę, że 60 euro RT spokojnie do wyrwania i w to celuję ;)

Co do Barcelony to jest fajne terminowo połączenie z POZ ale do GRO i pod warunkiem, że mecz będzie w piątek. Tylką lądowanie w czw. o 23.40 w Gironie powoduje, że na noc lepiej zostać w Lloret de Mar, co byłoby nawet nie głupim rozwiązaniem ;) Noclegi dużo tańsze niż w BCN i atrakcji też co najmniej kilka ;)

BTW. Czy ktoś myśli o Kubaniu?? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luki lubi ten post.
luki uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 12 Lip 2015 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lut 2012
Posty: 235
Loty: 117
Kilometry: 260 316
niebieski
@Shaq
Umknął mi ten Ryanair z Berlina do Aten. I jeszcze easyjet. Na ten wyjazd mamy z ZG komfortową sytuację. Teraz sprawa wygląda zupełnie inaczej:)
I te godziny. Wystarczy jedna nocka w Atenach, a w przypadku meczu 11 grudnia, tylko jeden dzień urlopu:)
Też wybieram f4f w kwestii wyjazdu. Ciężko klubowi będzie coś niedrogiego zorganizować. Póki co czekam na dokładne terminy meczów.

Załączniki:
Komentarz do pliku: Ateny Easyjet
ateny easyjet.jpg
ateny easyjet.jpg [ 122.42 KiB | Obejrzany 11262 razy ]
Komentarz do pliku: Ateny Ryanair
ateny ryan.jpg
ateny ryan.jpg [ 97.45 KiB | Obejrzany 11262 razy ]
_________________
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Lip 2015 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2867
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
Kuba1976 napisał(a):
Mi co prawda ze względu na starą przyjaźń (już ponad 25 lat) lubelsko - wrocławską bliski sercu jest Śląsk Wrocław , zwłaszcza ten stary dobry Śląsk z Miglinieksem , McNaullem , Wójcikiem , Zielińskim , Tomczykiem , Zyskowskim który co prawda w Eurolidze niewiele pokazał poza pojedynczymi meczami które miałem przyjemność oglądać osobiście w Hali Ludowej (dzisiejsza Stulecia) ale Zastalowi życzę powodzenia , choć grupę macie ciekawą :)

Podejrzewam że w Atenach na pewno będziecie mieli jednego kibica więcej :D (@Zeus o Tobie mówię :D)

Pytanie do @Shaq czy gdybym (tak czysto teoretycznie) chciał przyjechać np na Zastal v FC Barcelona (serio przyjechałbym jeśli w Barcelonie grałby jeszcze Maciej Lampe) to będzie można gdzieś kupić bilet czy raczej wszystko będzie już obstawione karnetami ?

na 99 % da się kupić, nawet na finał ligi hiszpańskiej się dało,
natomiast Lampe nie będzie grał:
http://sport.wp.pl/kat,1800,title,Barce ... aid=115390
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 18 Lip 2015 08:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Jest już dokładny, potwierdzony przez Euroligę terminarz. Większość meczów w piątek :)

http://www.basketzg.pl/euroliga/aktualn ... -kalendarz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 18 Lip 2015 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
Kuba1976 napisał(a):
Mi co prawda ze względu na starą przyjaźń (już ponad 25 lat) lubelsko - wrocławską bliski sercu jest Śląsk Wrocław , zwłaszcza ten stary dobry Śląsk z Miglinieksem , McNaullem , Wójcikiem , Zielińskim , Tomczykiem , Zyskowskim który co prawda w Eurolidze niewiele pokazał poza pojedynczymi meczami które miałem przyjemność oglądać osobiście w Hali Ludowej (dzisiejsza Stulecia) ale Zastalowi życzę powodzenia , choć grupę macie ciekawą :)

Podejrzewam że w Atenach na pewno będziecie mieli jednego kibica więcej :D (@Zeus o Tobie mówię :D)

Pytanie do @Shaq czy gdybym (tak czysto teoretycznie) chciał przyjechać np na Zastal v FC Barcelona (serio przyjechałbym jeśli w Barcelonie grałby jeszcze Maciej Lampe) to będzie można gdzieś kupić bilet czy raczej wszystko będzie już obstawione karnetami ?

na 99 % da się kupić, nawet na finał ligi hiszpańskiej się dało,
natomiast Lampe nie będzie grał:
http://sport.wp.pl/kat,1800,title,Barce ... aid=115390



nawet na 100%
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group