Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Mar 2015 02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
Krzyżak napisał(a):
grretchen napisał(a):
3. Parque National Manuel Antonio - warto jechać mimo tłoku?
Wróciłem z tego miejsca nieco ponad tydzień temu. Piękna czysta plaża i praktycznie zero turystów (chodzi zarówno o plaże dostępną przy parku jak i w samym parku).
W Quepos nieopodal parku znajduje się hotel prowadzony przez Polaka.


Gdyby ktoś szukał nazwy hotelu to jest to Tres Banderas. Może miałam pecha ale na mnie hotel nie zrobił dużego wrażenia
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu w Tunezji od 1701 PLN. Wyloty z 2 miast
Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami Tygodniowe wakacje w Rimini za 1681 PLN. Loty z Katowic + hotel ze śniadaniami
 Temat postu: Re: Kostaryka
#2 PostWysłany: 19 Kwi 2015 09:57 

Rejestracja: 06 Kwi 2013
Posty: 86
Loty: 87
Kilometry: 227 848
Na mnie również. Andrzej, właściciel hotelu niespecjalnie da się lubić, jednak sam hotel oferuje czyste i dobrze wyposażone pokoje oraz basen, co jest chyba największym plusem.
http://hoteltresbanderas.com/


Ostatnio edytowany przez dmirstek, 18 Lut 2023 19:36, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lut 2023 00:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Drake Bay - Hotel Cabinas Murillo zdecydowanie godny polecenia. I ten taras z widokiem, śniadanie jak trzeba nawet na 5:30, bo większość zbiórek na tripy rozpoczyna się od 6:00
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 18 Lut 2023 15:31 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
11 noclegów w Kostaryce, w 7 różnych miejscach, wszystkie, prócz jednego, były z airbnb. Polecę Wam kilka, bo mi się spodobały. :D
W większości niezbędne posiadanie własnego auta.

The best of the best: https://www.airbnb.pl/rooms/799460678724314172
Na końcu świata, bardzo daleko od wszystkiego, fatalna droga, nic ciekawego dookoła. Jednocześnie najlepsze miejsce w czasie całego wyjazdu. Mały, ale nowoczesny parterowy domek, a na dachu namiot kopułowy i wanna. Za płotem zaczyna się rezerwat przyrody. Stado wyjców robi za budzik, przychodząc codziennie dosłownie na podwórko. Codziennie kilkanaście różnych ptaków kręciło się po okolicznych drzewach (wliczając przelatujące czasami ary). Na podwórku bywa podobno jeszcze pancernik, a za płotem jelenie. Hamak, leżaki, wanna na dachu. Cudnie.
Zobaczcie zdjęcia, w rzeczywistości jest jeszcze lepiej.

Blisko lotniska w Liberii: https://www.airbnb.pl/rooms/648020728784878932
Sterylnie czysty pokój. wygodne łóżko. Małpy, jaszczurki, ptaki i mrówki w ogrodzie.Niesamowicie mili i pomocni gospodarze.Blisko do lotniska (11 km, 50 PLN za Ubera). Moim zdaniem idealne miejsce na nocleg po późnym przylocie lub przed porannym wylotem. Ja nocowałem dwa razy bo przylot po 20:00 a wylot o 8:55. Gospodarze pomogli z kartą SIM (nie mogłem doładować żadną polską kartą, więc gospodarz doładował ze swojej karty, a mi to doliczył do rachunku na airbnb), poczęstowali zupą z soczewicy a hitem był wyjazd na poranne zakupy na absolutnie lokalny i dobrze ukryty targ owocowo-warzywny, gdzie gospodyni płaciła za nasze zakupy owoców, bo my jeszcze nie ogarnęliśmy miejscowej gotówki. :)

Tani nocleg niedaleko Santa Elena: https://www.airbnb.pl/rooms/18685897
Uwaga, dojazd do Eleny czy Monteverde dość uciążliwy. Miejsce sympatyczne, kilka metrów od drogi, a jednocześnie w środku lasu. W pakiecie powitalnym dostaliśmy kosz owoców i koszyk jajek od kur biegających wokół chaty właściciela.
Zalety: tanio, czysto, widać napracowanie, fajne widoki, mili właściciele, prezent powitalny, nocna darmowa wycieczka z właścicielem po okolicznych lasach.
Wady: mocny wiatr w nocy i dość zimno (były dodatkowe koce, więc OK), daleko od Eleny i MV, daleko od wszystkiego.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
QbaqBA uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Lut 2023 19:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
Też miałem ten nocleg w Liberia, ale ostatecznie zamieniłem na coś innego. Rzeczywiście lokalizacja, wygląd no i jak się okazuje właściciele zdecydowanie na plus
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinsss lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Lut 2023 20:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3074
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
W La Fortuna / Arenal mogę z czystym sumieniem polecić położony w centrum miasta i posiadający ogromne pokoje Hotel Arenal Xilopalo

tuż obok pralnia czynna 7-19 (oprócz niedziel)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 01 Maj 2023 13:47 

Rejestracja: 14 Maj 2017
Posty: 182
srebrny
W La Fortuna zdecydowanie polecam Casa Torre Eco-Lodge.

https://www.booking.com/hotel/cr/casa-t ... al;ucfs=1&

Tyle ze to dla osób z autem bo to z 10km za miastem, bez żadnego transportu publicznego.
Nie wiem jak teraz - w covidzie płaciliśmy ok 20$ za pokój 2os.
Z terasu widok na cały Arenal, rano leniwce na drzewie, tukan i kolibry w gratisie.
Najfajniejszy nocleg jaki mieliśmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group