Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 10 Mar 2020 15:31 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
po wyjsciu z UE - taka ma byc ;)

Załączniki:
nigel-farage-backtrack.jpg
nigel-farage-backtrack.jpg [ 95.88 KiB | Obejrzany 1560 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#62 PostWysłany: 10 Mar 2020 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
pazur napisał(a):
Aga_podrozniczka napisał(a):
[Juz sobie wyobrazam, jak probuje to zalatwic w lokalnej przychodni, do ktorej trudno sie wbic w normalnych warunkach.

O Wielkiej Brytanii mowa ?
A ja miałem wyobrażenie, że służba zdrowia tam jest idealna. Tak niektórzy opowiadają. :D

Spadlabym z krzesla ze smiechu, gdyby nie to, ze jestem w pracy i musze pilnowac sie. Moze jakbym poszla do tego samego lekarza, ktory przyjmuje prywatnie w szpitalu mile od przychodni NHS, to byloby latwiej. Koszt wizyty 90 funtow. To juz lepiej nie kupowac tych biletow i przeczekac.

Czytalam przed chwila, ze rozne linie oferuja tanie upgrade'y do wyzszej klasy za grosze. Sprawdzilam moja rezerwacje w British Airways, ale oferta jest slaba. Taniej byloby kupic bilety w premium economy od razu (580 funtow), niz robic upgrade w promocji (709 funtow lacznie)
-------------------
Poprawka, sa jakies promocje: bilety LHR - WAW na najblizszy weekend w LOT 63 funty, nawet przy wylocie w piatek wieczorem, to jest okazyjna cena. Nigdy nie widzialam takiej ceny, co najwyzej w jedna strone, na najwczesniejszy lot, itp.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 11 Mar 2020 20:05 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Jak zaczynam liczyć loty, z których już nie skorzystałem (WAW-BGY-NAP-WMI) i z których w najbliższym czasie prawdopodobnie nie skorzystam (WAW-LTN Londyn niby w miarę bezpieczny, ale zaniepokojenie wzrasta + WAW-CRL-BCN-PMI-WMI gdzie Hiszpania już na drugim miejscu w Europie po Włoszech w liczbie zarażonych), a także kilka rezerwacji hotelowych, to zaczynam mieć wątpliwości, czy ewentualne przyszłe korzyści zrekompensują mi obecne straty. :(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#64 PostWysłany: 11 Mar 2020 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
A ja teraz jestem w Hiszpanii i tu takiej paniki nie widać, sklepy, puby i deptaki pełne ludzi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 11 Mar 2020 20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5646
HON fly4free
I właśnie dlatego cały świat za chwilę będzie miał olbrzmi problem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 11 Mar 2020 20:29 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1164
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Taaa. Jak w Italii tydzień temu. :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 11 Mar 2020 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 806
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
@Kashpir - też liczę
- przepadło WMI - STN - WMI i dzisiejsze GDA - ALC - GDA. .......
a czeka majowa Kopenhaga i jesienne Bari.
wszystko x 3. Na szczęście hotele z możliwością anulowania......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 11 Mar 2020 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Polakom niewiele trzeba, by szturmować sklepy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 11 Mar 2020 21:43 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
A niech szturmują. Przynajmniej producenci się cieszą, że towar schodzi. I podatki VAT i podobne do budżetu wpłyną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 11 Mar 2020 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1884
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Jeszcze chwila i odnoszę wrażenie, że korzyści dla podróżników to nie będzie żadnych w obecnej sytuacji...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 12 Mar 2020 09:49 

Rejestracja: 04 Lut 2017
Posty: 300
Loty: 205
Kilometry: 194 715
niebieski
Sprawdziłem z ciekawości Wizzaira na marzec. Mnóstwo lotów w cenach minimalnych. Z jednej strony chęć nabycia biletów jest wielka, ale z drugiej strony może okazać się np. za tydzień, że zostajemy uziemieni na Cyprze lub Malcie, bo linie zawieszą loty i radź sobie człowieku sam.
Ja postanowiłem zrealizować wcześniej już zorganizowany wypad autokarowy na Ukrainę od piątku do wtorku. Zobaczę na własnej skórze, jak wygląda granica i zachowanie ludzi/służb na miejscu. Oficjalnie na Ukrainie jest przecież tylko jeden potwierdzony przypadek korony...
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 12 Mar 2020 11:25 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 63
Tom Stedd napisał(a):
Sprawdziłem z ciekawości Wizzaira na marzec. Mnóstwo lotów w cenach minimalnych. Z jednej strony chęć nabycia biletów jest wielka, ale z drugiej strony może okazać się np. za tydzień, że zostajemy uziemieni na Cyprze lub Malcie, bo linie zawieszą loty i radź sobie człowieku sam.
Ja postanowiłem zrealizować wcześniej już zorganizowany wypad autokarowy na Ukrainę od piątku do wtorku. Zobaczę na własnej skórze, jak wygląda granica i zachowanie ludzi/służb na miejscu. Oficjalnie na Ukrainie jest przecież tylko jeden potwierdzony przypadek korony...


Ja właśnie mam bilety na 23 marca na Cypr i zastanawiam się co robić. Najbardziej boję się że nie będzie potem jak wrócić, np. loty odwołają.
Chociaż w pracy mnie uspokoili że jak odwołają loty to w końcu nasz Konsulat zorganizuje nam loty powrotne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 12 Mar 2020 11:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Chyba pora połączyć wątek z dyskusją ogólną w LG bo korzyści przy wszelkich restrykcjach w podróży tu już raczej nie będzie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
MaPS uważa post za pomocny.
 
      
#74 PostWysłany: 12 Mar 2020 11:49 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 22
szymon0791 - mi tak samo przepada Edynburg 20-22.03 ( bilet x4) no i zarezerwowane hotele. Jedyna nadzieja, że rząd UK zakaże lotów tak jak US i wtedy przynajmniej będzie zwrot za bilety
Mam jeszcze Lwów pod koniec kwietnia x5 i też nie wiem co z tym będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 12 Mar 2020 11:51 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1023
niebieski
Tytuł tego wątku jest bardzo niepoważny. Jakie korzyści??? Widać, że na forum trochę ludzi o raczej dziecinnym rozumie (mimo, że niektórzy już lekko siwi i łysawi) ;)
Nie myślą o rodzinie, o bliskich? Bilety są, ceny niskie. I co z tego?
Sama jestem uzależniona od podróży, przepadną bilety na marzec, może i na kwiecień. Trudno, muszę przeżyć takie straty. Bardziej mi zawsze szkoda marzeń i planów.
Nie wyobrażam sobie podróży w takim stresie (dojazd na lotniska, autobusy, pociągi, samoloty).
Z życzeniami-oby jak najszybciej minęło i pozwoliło na normalne życie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
dg72 lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 12 Mar 2020 11:52 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Mi raczej na pewno przepada marcowa Marsylia i kwietniowe Bałkany, a pod dużym znakiem zapytania stoi majówka w USA.
Jedyna korzyść jest taka, że można odzyskać część pieniędzy i zaoszczędzić pieniądze, które by się wydało na wycieczce, zaoszczędzić urlop, a potem, jak się już wszystko uspokoi, to zrobić sobie jakieś porządne RTW :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 12 Mar 2020 11:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
@ewaolivka dzisiaj jesteśmy mądrzejsi, ale weź pod uwagę, że w momencie założenia wątku, nikt nie spodziewał się takiego biegu wydarzeń i takich drastycznych obostrzeń w UE czy Stanach Zjednoczonych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 12 Mar 2020 12:00 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 950
niebieski
Korzyści to może będą, jak w Azji spadną ceny w następnym sezonie, czyli tak od naszej jesieni. Na razie to same problemy i ruletka, polecę-dolecę-wrócę-nie wrócę o czasie. Gdzie tu przyjemność z podróżowania, nawet przy założeniu, że nas wirus nie dotyczy? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 12 Mar 2020 12:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
ewaolivka napisał(a):
Widać, że na forum trochę ludzi o raczej dziecinnym rozumie (mimo, że niektórzy już lekko siwi i łysawi) ;)


Zauważ datę powstania tego wątku. Na ówczesne realia, lokalizację i ilość przypadków nie dziwię się że powstał. Cwaniactwo - owszem, ale chyba nie masz wątpliwości że w obecnej sytuacji większości nie przyszło by to do głowy. Ale przyznaję, masz mnie - łysieję ;)

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 12 Mar 2020 13:03 

Rejestracja: 08 Sty 2016
Posty: 63
keniek81 napisał(a):
szymon0791 - mi tak samo przepada Edynburg 20-22.03 ( bilet x4) no i zarezerwowane hotele. Jedyna nadzieja, że rząd UK zakaże lotów tak jak US i wtedy przynajmniej będzie zwrot za bilety
Mam jeszcze Lwów pod koniec kwietnia x5 i też nie wiem co z tym będzie.


Ja jeszcze się zastanawiam nad tym Cyprem. Za hotel część zwrócą, bo na AirBnb mam rezygnację, ale jak wczoraj byłem jeszcze pełen optymizmu to teraz mam coraz więcej wątpliwości i obaw. Może już trochę medialna panika mi się udziela, ale z drugiej strony nie chciał bym pojechać i nie móc wrócić bo odwołają loty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group