Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 09 Mar 2020 11:05 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Turystyka krajowa raczej nie straci. Wręcz przeciwnie. Nad Bałtykiem będzie tłoczno.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 09 Mar 2020 11:42 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jesteś pewien? To nie jest już strach przed podróżami do innych krajów ale jak świadomość będzie ludzi większa to raczej będzie strach ogolny przed skupiskami ludzkimi a takie na wakacjach zazwyczaj bywają. A tak ponownie BTW...jak przedstawił prognozę jakiś specjalista od wirusów to spodziewa się szczytu zachorowań na maj-czerwiec a więc początek okresu wyjazdów. Nie jest to przyjemna prognoza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 09 Mar 2020 14:23 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
pazur napisał(a):
Turystyka krajowa raczej nie straci. Wręcz przeciwnie. Nad Bałtykiem będzie tłoczno.


Do Trójmiasta przyjadą tłumy Azjatów, Niemców i Skandynaów. Tak samo tłoczno będzie w Kołobrzegu.
Wszyscy dostaną po dupie i to mocno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:21 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
To fajnie, że uważasz tak jak ja. :D
Hotele nad Bałtykiem już notują wzrost liczby rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:26 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Lepiej w domu niż nad Bałtyk!
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:32 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
No to zobaczycie latem. Parawany będą stały już o 5 rano. :D
Tak było, jest i będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:40 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
Przepalony tłuszcz ze smażalni powodujący nowotwory nie przegania nikogo to tym bardziej jakaś tam "grypka". Zaświeci słoneczko, naród wyjedzie w wiadomym kierunku, bez względu na wszelkie okoliczności pogody i przyrody.
Góra
 Profil Relacje PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:44 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
pazur napisał(a):
To fajnie, że uważasz tak jak ja. :D
Hotele nad Bałtykiem już notują wzrost liczby rezerwacji.


Do czasu aż ogłoszą pierwszych chorych w Kołobrzegu lub Trójmieście.
W Zielonej Górze rezerwacje spadły o 50% kiedy tylko ogłosili, że pacjent 0 przebywa tam w szpitalu - wiadomo, po nocach wymyka się i kicha na gości w hotelach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#49 PostWysłany: 09 Mar 2020 15:57 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Zielona Góra to turystyczny must see Polski :mrgreen:
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pazur lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 09 Mar 2020 16:03 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1850
srebrny
Sudoku napisał(a):
Do czasu aż ogłoszą pierwszych chorych w Kołobrzegu lub Trójmieście.

ładna pogoda ściągnie turystów pomimo największej epidemii. Podczas słoneczka, przy wiaterku nad morzem za parawanem nic nie grozi. Zabierze się kilka parawanów więcej, zaznaczy jeszcze większy teren tylko dla siebie i będzie git.
Jednak co by nie powiedzieć ZG na przełomie lutego/marca nie jest zbyt reprezentatywnym przypadkiem, kto tam akurat miał rezerwację? Na 20 pokoi w całym mieście 5 się odwołało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 09 Mar 2020 16:09 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Myślę, że reakcja tłumu jest bardzo zbliżona, niezaleźnie od tego, czy to Ustka, Zielona Góra czy inne ognisko wirusa.
Oczywiście wpływ będzie miało, jeżeli się okaże, że koronowy znika wraz z ociepleniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 09 Mar 2020 16:15 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Cały weekend przesiedziałem w knajpach i pubach. Wszyscy radośnie wciągali wódeczkę i browarki. :D
I kupa śmiechu była z koronowego.
Ci co mąkę wykupują w Biedronce, to inny target. Oni i tak nad Bałtyk nie pojadą.
A my pojedziemy. Będziemy się zbiorowo odkażać od wewnątrz. :D
Góra
 Profil Relacje PM off
flus lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 09 Mar 2020 16:44 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
No to już widzę te ceny które windują hotelarze nad Polskim morzem, kogo będzie stać jechać na pewno nie tych co żyją z 500 plus a przez koronę to pogłębi się przepaść nad bogaty - biedny teraz będzie sknera-nędza
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Doszlam do wniosku, ze jest pewna korzysc w tej calej sytuacji: nie wydaje sie pieniedzy na podroze, bo ciezko cos kupic, jak nie wiadomo jaka bedzie sytuacja za tydzien czy dwa, a co dopiero pozniej. Aczkolwiek z nudow kieruje swoje zainteresowania na samochody, a dla budzetu to jeszcze gorsze niz podroze.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:37 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
Zawsze można ubezpieczyć od rezygnacji z podróży, ja się nie mogłem powstrzymać bo ceny były atrakcyjne i kupiłem już bilety na dwie wycieczki :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:40 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
@Zjadacz
To najpierw sprawdź dokładnie OWU.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 10 Mar 2020 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 239
Kilometry: 272 276
niebieski
Wątek o niczym! :-(
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 10 Mar 2020 14:27 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
kumkwat_kwiat napisał(a):
@Zjadacz
To najpierw sprawdź dokładnie OWU.


Sprawdzalem, ubezpieczenia maja rożny zakres np. wystarczy ze jesteś chory i są przeciwwskazania lekarskie do odbycia podróży potwierdzone zaświadczeniem lekarskim
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 10 Mar 2020 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Zjadacz napisał(a):
kumkwat_kwiat napisał(a):
@Zjadacz
To najpierw sprawdź dokładnie OWU.


Sprawdzalem, ubezpieczenia maja rożny zakres np. wystarczy ze jesteś chory i są przeciwwskazania lekarskie do odbycia podróży potwierdzone zaświadczeniem lekarskim

Moje ubezpieczenie ma epidemie i pandemie w definicji katastrof naturalnych. A katastrofa naturalna jest powodem do odwolania podrozy, jesli noclegi sa niedostepne z tego powodu, czyli musieliby zamknac hotele w miejscu docelowym. Ma za to wykluczenie na przewidywalne wydarzenia, co od biedy moznaby podciagnac pod szalajaca epidemie, bo juz wiadomo ze rozprzestrzeni sie i bedzie gorzej. Ja bym nie ryzykowala kupowania biletow lotniczych bez mozliwosci zwrotu kosztow. No moze za 1/10 ceny, ale tez nie wiem. Jak na razie nie widzialam jakies super, hiper promocji, ktora bylaby tak kuszaca, ze trudno sie oprzec. Czytalam artykuly, ze linie lotnicze predzej poleca z pustymi miejscami biznes albo odwolaja loty, niz obniza ceny, bo pozniej trudno wrocic z tego niskiego poziomu, do poprzednich cen.

Zdobycie zaswiadczenie lekarskiego w obecnych czasach moze byc niemozliwe, bo lekarze bronia sie przed chorymi i nie chca ich widziec. Juz sobie wyobrazam, jak probuje to zalatwic w lokalnej przychodni, do ktorej trudno sie wbic w normalnych warunkach.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 10 Mar 2020 15:20 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Aga_podrozniczka napisał(a):
[Juz sobie wyobrazam, jak probuje to zalatwic w lokalnej przychodni, do ktorej trudno sie wbic w normalnych warunkach.

O Wielkiej Brytanii mowa ?
A ja miałem wyobrażenie, że służba zdrowia tam jest idealna. Tak niektórzy opowiadają. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group