Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 506 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 24 Sie 2022 22:06 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Ja takie tematy zalatwiem chargebackiem. Brak realizacji sprzedanej uslugi oznacza zwrot, tylko zazwyczaj do 120 dni (po 730 dniach nie przejdzie ).

Umowmy sie, jezeli ktos przypomnial sobie po 2 latach, ze kiedys tam gdzies mial leciec i teraz moze by sie udalo wziac zwrot, to juz tylko siebie mozna obwiniac.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kacper Szymanski lubi ten post.
 
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#502 PostWysłany: 25 Sie 2022 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
no wiesz ogolnie u mnie chargback 2x nie przeszedl, kazdy ma rozne doswiadczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 25 Sie 2022 18:27 

Rejestracja: 14 Cze 2020
Posty: 23
Kothson napisał(a):
Przeciez w watku Mytrip napisalas, ze kupilas lot u posrednika. Dlaczego zatem oczekujesz zwrotu od linii lotniczej?


Bo pół roku temu Fly UIA podało mi info, że po upłynięciu ważności vouchera, można poprosić o zwrot kasy, chcę żeby zwrocili posrednikowi i potem od posrednika bede starala sie zalatwic zwrot, najpierw im musza zwrocic ale nie ma zadnego kontaktu z linia lotnicza by sie o to ubiegac....
Dlatego czekałam aż 2 lata, ponieważ linia obiecała zwrócić po tym czasie kase
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 25 Sie 2022 18:45 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3125
platynowy
Abstrakcja, nie wierze w to.
Pokaz tego maila od linii lotniczej.

Warunki zamiany voucherow na pieniadze sa przytoczone powyzej, musisz to zrobic DO 2 lat, pozniej voucher (kasa) przepada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#505 PostWysłany: 27 Sie 2022 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
@Kothson dokładnie tak było jak napisała @xx_agata_xx. Też miałam vouchery dwuletnie od UIA, bo kasy nie zwracali. Na swojej stronie umieścili informację, że jeżeli voucherów nie wykorzystasz w ciągu 2 lat, to zwrócą kasę. W maju 2022 przez formularz wystąpiłam o zwrot pieniędzy nie łudząc się, że cokolwiek dostanę. I jak na razie cisza w temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#506 PostWysłany: 28 Sie 2022 20:22 

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 380
Loty: 139
Kilometry: 183 310
niebieski
@Kothson

Cytuj:
A Promo Code can be used within 2 years from the date of its issue. If a passenger for any reason did not use a Promo Code, he has a right, but not earlier than 2 years after a Promo Code was issued, to refund the amount for which a Promo Code was issued, sending a request to UIA within 3 months from the expiration of 2 years from the date of issuing a Promo Code. The amount for which a Promo Code was issued will be refunded within 7 days from the date of receiving such a request and the necessary passenger data for settlement.


Taka informacja znajduje się na oficjalnej stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 506 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group