Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Cze 2020 12:31 

Ostrzeżenia: 1
niebieski
Cześć,

W jaki sposób dostać się z hotelu w Kolymbii na lotnisko i zdążyć na samolot odlatujący o 11:50? Jak oceniacie szanse? Nigdy nie byłem na Rodos, nie wiem jak funkcjonuje tam komunikacja miejska? Ze względów finansowych oraz braku potrzeby, nie zdecydowałem się na wypożyczenie samochodu. Czy lepiej dzień wcześniej wrócić z Kolymbii do miasta, tam spędzić noc i rano pojechać na lotnisko?

Ewentualnie ile może kosztować taxi OW?Image

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 27 Cze 2020 17:45 

niebieski
Jeżeli autobusem, to z Kolymbii do Rodos, a następnie z Rodos na lotnisko. Bezpośredniego połączenia chyba nie ma. Szansa wg mnie jest bez konieczności noclegu w mieście (no chyba, że to weekend, to może być problem).
 Relacje PM off  

[ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości