Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Kołobrzeg
#1 PostWysłany: 15 Sie 2014 11:04 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
Jako, że widziałem w moim rodzinnym mieście kogoś w koszulce f4f i zobaczyłem ze nie ma jeszcze takiego tematu, sam go postanowiłem założyć, a więc lecimy

1. Złota - położona przy muzeum oręża polskiego mała kanajpa z fantastycznymi pierogami i plackami ziemniaczanymi - mój faworyt w stosunku cena/jakość
2. Pasta e pesto - restauracja z włoską kuchnią położona na przeciwko ratusza, smaczna (polecam łososia zapiekanego w sosie szpinakowym ~30zł)
3. Grill House Wichłacz - świetne miejsce poza centrum miasta, położone na ulicy Perłowej 2 (gps znajdzie bez problemu) - najlepsze dania z grilla ever, ale nie tylko - bardzo dobre zupy i ryby smażone !!! - co więcej praktycznie codziennie poza weekendem jest promocja na jakieś danie !
4. Patio - restauracja z daniami w spoko cenach, położona w zasadzie nieopodal Złotej.
5. Skandynawia - jest to restauracja hotelowa, hotelu Skanpol ***, bardzo dobra kuchnia, od 12-15 codziennie za 3 daniowy obiad (zupa, danie główne, deser) - płaci się 35 zł/os
6. Pergola, Pod winogronami, Domek Kata (te restauracje są jedne z lepszych ale już znacznie droższe, także wspomnieć o nich warto :))

a wy gdzie jedliście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Kołobrzeg
#2 PostWysłany: 15 Sie 2014 19:39 

No i super, że się odezwałeś. Kołobrzeg ,miasto b.atrakcyjne turystycznie. Twoje rekomendacje pozostaną dla potomnych. Sam też skorzystam, jak tam będę. Myślę, że Ci , którzy mieszkają w atrakcyjnych podróżniczo miejscowościach, wiedzą najlepiej, gdzie jest dobrze.
I powinni się tym podzielić z innymi. :D
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Kołobrzeg
#3 PostWysłany: 15 Sie 2014 21:43 

Rejestracja: 07 Sie 2014
Posty: 13
Bedac na Wielkanoc w Kołobrzegu jadałam w "poetyckiej"
jedzenie typowo domowe- własciciele bardzo goscinni, a ceny niskie (przy zakupie "abonamentu" wyszło grosze)

nie wiem czy maja własna strone ale mozna zerknac na FB https://www.facebook.com/stolowkapoetycka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kołobrzeg
#4 PostWysłany: 16 Sie 2014 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Super, że mieszkańcy miejscowości turystycznych chcą dzielić się wiedzą gdzie dobrze zjeść. Dzięki.
Na jedno zwróciłem uwagę w poście, duża miejscowość nad morzem, a o smazonej rybie tylko wspomniane w jednym z lokali.
Rozumiem, że teraz nie sezon na dorsza, i po co polecać rozmrożonego, przecież można samemu sobie taniej usmażyć na świeżym oleju.Ale może są jeszcze knajpy ( i forumowicz poleci) gdzie usmażą nam rozmrożoną rybę w świeżym oleju i z dobrą panierką bez żadnych ściem?
Wróciliśmy wczoraj z Kołobrzegu i testowaliśmy kilka smażalni (tak, wiedzieliśmy czego się spodziewać i "co" przyjdzie nam oceniać i wiem o filmie z 2012r),
Mogę polecić tylko jedną z odwiedzonych: dla nas ocena 3.5/5: Pirania 2 ul. Reymonta 3ab/19.
U Rybickiego nie udało się zjeść-szkoda. Najpierw, nie przyjęto zamówienia (ze względu na późną porę, ok rozumiem), a kolejnego dnia mieli zamknięte.
Do jednej smażalni nie weszliśmy ze względu na smród spalonej frytury (waliło już na zewnątrz), w dwóch kolejnych, po wejściu wyszliśmy-waliło w środku.
W kolejnych gdzie udało się zjeść, ryba nie do końca rozmrożona, panierka z kurkumą i tak mocnymi przyprawami, że nie jestem pewien czy to rybę jadłem.
Knajpy sprawdzone w centrum, na wschodzie i zachodzie Kołobrzegu.Ogólnie kiepsko.
Trzeba wrócić po sezonie jak nie będzie zakazów i jadać w całorocznych smażalniach, bo ryby mamy dobre, trzeba tylko odpowiedniego przyrządzenia.

ŚNIADANIA- jedliśmy przy ul. Bałtycka 1 Villa Taaakaryba, bufet 15 zł/os. Na ciepło kiełbaski i jajecznica. Dobre polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kołobrzeg
#5 PostWysłany: 22 Sie 2014 10:14 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
W Kołobrzegu wszyscy na rybę chodzą do Rewińskiego na promenadzie, ale...
trzeba stać w kilometrowych kolejkach, do tego DROGO, jemy na plastiku, aczkolwiek smacznie :)
ale moim zdaniem nie warto

W zasadzie ciężko o dobrą smażalnie nad morzem, sprawdźcie Takaaaą Rybę, Piranie, Piranie 2 - podobno godne, ja sam nie byłem ale podobno warto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kołobrzeg
#6 PostWysłany: 06 Cze 2019 14:52 

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 4
Zbanowany
A ja zdecydowanie polecam My Fish na Reymonta, na tyle razy co byłam w Kołobrzegu i w różnych knajpach jadłam to tam było najsmaczniej. I duże porcje jak za takie ceny. Z resztą na stronie jest menu można sobie zobaczyć. Ja w każdym razie podczas urlopu ostatnio tylko tam się stołowałam, szczególnie ryby bardzo smaczne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group