Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Koh Samui - Nathon
#1 PostWysłany: 07 Lis 2013 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
W Nathon w centrum na krzyżówce pod policja i urzędem gminy jest knajpa "Mumthong 1"
Extra jedzenie, ceny przyzwoite, pyszne shake'i.
[10 dni stołowania w 9 osób]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
 Temat postu: Re: Koh Samui - Nathon
#2 PostWysłany: 01 Mar 2017 14:38 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1170
platynowy
Jak się pójdzie z portu trochę w bok (w kierunku północnym) to jest taka duża zatoczka/parking a tam kilka knajp.
Wybraliśmy tą w której siedziało dużo Tajów - nie zawiedliśmy się.

Nie mam pojęcia jak się lokal nazywa bo nie czytam po tajsku a "normalnego" szyldu nie było.
Knajpa jest tutaj: https://goo.gl/maps/oGatESeyEix

Wszystko było niedrogie i pyszne jak zwykle, szczególnie polecam zupę JUMBO (wielka porcja z owocami morza).
Jest to chyba najdroższa pozycja w menu (130 batów jeśli mnie pamięć nie myli), ale dla jednej osoby mega syto.
Niestety nie zdążyłem zrobić jej zdjęcia bo był straszny głód, ale inne dania prezentowały się tak:

Załączniki:
FB_IMG_14883715780038330.jpg
FB_IMG_14883715780038330.jpg [ 265.3 KiB | Obejrzany 1189 razy ]
FB_IMG_14883715729139871.jpg
FB_IMG_14883715729139871.jpg [ 259.06 KiB | Obejrzany 1189 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Ryglu lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Koh Samui - Nathon
#3 PostWysłany: 20 Sie 2019 13:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 211
Kilometry: 391 575
niebieski
Nie Nathon, ale Mae Nam polecam https://www.google.pl/maps/place/Nana+R ... d99.990257

Najlepsza Papaya Salad jaką jadłem, to samo Tom Yum Kung z krewetkami, jak poprosicie na ostro to naprawdę będzie ostrooooo, po kilka świeżych papryczek do dania ,mniam:)
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group