Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Koh Mook
#1 PostWysłany: 03 Lut 2015 16:56 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
Drodzy przyjaciele, potrzebuję sprawdzony nocleg na wyspie Koh Mook, poratujecie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Koh Mook
#2 PostWysłany: 03 Lut 2015 18:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
A czego szukasz? Ja nocowałem w chyba Garden Resort (bambusowe chatki, typowo backpackerskie, trochę w głąb lądu idąc od Hat Farang plaż) i na nasze potrzeby idealne miejsce. Niby nie na plaży, ale bliżej najtańszej (i dobrej) jadłodajni Hilltop Restaurant; no i jedno z najtańszych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanderfjord uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Koh Mook
#3 PostWysłany: 03 Lut 2015 19:25 

Rejestracja: 11 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 49
Kilometry: 82 901
a jak to cenowo wygladało ? ja wlasnie szukam czegos najtańszego :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Koh Mook
#4 PostWysłany: 03 Lut 2015 19:44 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Nie pamiętam dokładnie, ale byłem pod koniec sierpnia, czyli totalny niski sezon, wydaje mi się że płaciłem 250 batów za noc (na wyspie praktycznie byliśmy sami).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanderfjord lubi ten post.
sanderfjord uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Koh Mook
#5 PostWysłany: 22 Lut 2015 20:09 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 89
na Koh Mooku spaliśmy pod namiotami w Had Farang właśnie - po 400B za noc.

było czysto, szczelnie, bez robactwa, blisko morza :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Koh Mook
#6 PostWysłany: 27 Sty 2019 12:53 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 407
Loty: 90
Kilometry: 172 874
niebieski
Witam, podbije temat. Planuję wyspę Koh Mook w grudniu i szukam fajnego noclegu blisko wody w cenie do 170zł za noc. Był ktoś z Was w ostatnim czasie i może coś polecić? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Koh Mook
#7 PostWysłany: 19 Lut 2019 13:31 

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 97
Loty: 69
Kilometry: 159 781
Byłem na Koh Mook dwa razy, ostatnio 3 tygodnie temu. My spaliśmy w Sivalai Beach Resort i IMHO najlepsze miejsce na wyspie ale ok. 600-700 PLN za dobę za domek. Ale na pewno warte swojej ceny. Jak szukasz czegoś tańszego ale przy plaży to sprawdź Pawapi, Riviera Beach Resort albo De Tara Beach Resort. Te dwa ostatnie trochę się jeszcze rozbudowują ale można spokojnie mieszkać i nie powinno to być bardzo uciążliwe.

Przyzwoicie wygląda Mook Lamai ale to już 10-15 minut spacerkiem na plażę. Niestety zamknięty jest ośrodek Charlie Beach a to była ciekawa alternatywa. Podobno właściciel narobił długów i uciekł :P Więc z tej strony wyspy de facto nie ma raczej nic przyzwoitego.

Weź pod uwagę, że jedyne plaże na których można się faktycznie kąpać to te od De Tara do Sivalai i wspomniana wcześniej Charlie Beach. Na pozostałych odcinkach pływy są tak duże, że jest to naprawdę mocno utrudnione.

Jeśli szukacie czegoś fajnego w okolicy to poleciłbym jeszcze Koh Kradan (piękna rafa przy wyspie) i ośrodek Reef Resort Kradan. My spaliśmy co prawda w Sevenseas obok ale z zewnątrz wygląda przyzwoicie i na pewno jest sporo tańszy.

Jeśli masz jakieś pytania o Koh Mook albo Koh Kradan to zapraszam. Chętnie pomogę.

Pozdrawiam

Jarek
_________________
https://banners-my.flightradar24.com/jprawicki.png
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Koh Mook
#8 PostWysłany: 17 Paź 2023 22:00 

Rejestracja: 30 Wrz 2014
Posty: 3
Loty: 2
Kilometry: 2 054
czy koh muk to dobra baza wypadowa zeby tam troche posiedziec i pozwiedzac okoliczne wyspy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group