Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Wrz 2018 15:12 

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 10
Mam prośbę o doradzenie, która z wysp wybrać na wypoczynek. Wstępnie myślę o koh Lipe i Lancie.
Będziemy wcześniej na malezyjskiej wyspie Langkawi. Stamtąd chcemy popłynąć w kierunku Tajlandii.
Będziemy mieli na to ok. 7 dni. Podoba mi się Koh Lipe, ale ostatnio sporo niezadowolenia wśród turystów, ale ma fajne te plaże.
Może 3 dni tu 3 dni tutaj? Po trasie jest też koh Ngai i Mook. Tylko oprócz ładnych plaż, chcemy jakieś knajpy, masaże, a nie totalną pustke. Może ktoś doradzi. Myślałam też, zeby 2 dni Koh Lipe, a potem o razu Krabi i stamtąd wypływać na małe wysepki. Liczę na Waszą pomoc.
Ostatni dzień musimy wrócić do Krabi, bo stamtąd powrót do Bangkoku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
#2 PostWysłany: 14 Wrz 2018 18:46 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ja będąc na Koh Lipe anulowałem swoje rezerwacje na innej wyspie, bo też chciałem zrobić 4 dni tu, 4 dni dalej. 8-) Zakochałem się w tym miejscu.

Plaże po prostu bajka. Do zwiedzania za dużo nie ma, ale zawsze możesz wykupić wycieczkę na jakąś inną wyspę czy nurkowanie itp. Jedna główna ulica na której mnóstwo knajp. Poza tym cisza i spokój, a na tym mi bardzo zależało.

Byłem na przełomie stycznia i lutego. Jeśli od tego czasu nic się nie zmieniło - to polecam bardzo gorąco 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 14 Wrz 2018 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Byle nie Ko Lanta.
Spróbuj może kilka dni na Koh Ngai.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 14 Wrz 2018 21:51 

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 10
asnahtful napisał(a):
Byle nie Ko Lanta.
Spróbuj może kilka dni na Koh Ngai.


A tam jest jakieś zycie tzn. knajpki, masaże, wycieczki czy tylko resorty? Bo tak czytałam, że tylko w hotelach. Znajomi własnie chwalili Ko Lantę, ale jak oglądam zdjęcia to mnie nie powala.
nie chcę samej nudy. Byłam już na Koh Samet i Koh Chang i ta pierwsza mnie urzekła. Mała, kameralna, z małym centrum. Tylko brakowało tych rajskich plaż. Skłaniam się ku Koh Lipe i dużo dobrego czytam o Koh Mook.
To będzie nasza 10 rocznica ślubu, a mąż nie byl w Tajladii, więc chciałabym coś super.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Paź 2018 12:59 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
asnahtful napisał(a):
Byle nie Ko Lanta.
Spróbuj może kilka dni na Koh Ngai.

Dlaczego Ko Lanta jest zla?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group