Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ko CHang
#1 PostWysłany: 18 Lis 2017 13:38 

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 40
Jestem od czterech dni na Ko Chang. lonely beach.
Bede co najmniej jeszcze przez tydzień,
wiec jak macie pytania to piszcie, sprawdze, dopytam itd w miare mozliwosci i czasu :)
W skrócie : dzis wynajęta chatka 400b/doba,
jedzenie..50b pad thai, pozostale srednio 80-120b, ryby od 250b,
piwo 80b duzy chang,
skuter 150b.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 19 Lis 2017 01:18, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Envie lubi ten post.
 
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
 Temat postu: Re: Ko CHang
#2 PostWysłany: 22 Lis 2017 12:01 

Rejestracja: 23 Paź 2017
Posty: 2
O jak dobrze że ktoś o Koh Chang
Podaj jeszcze nazwę owej chatki, moze konakt do wynajmującego, albo lokalizację, foto, cokolwiek
Każde info jest na pewno do turystów bezcenne,
Pad thai gdzie? byłeś może w yummy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ko CHang
#3 PostWysłany: 28 Lis 2017 03:02 

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 40
envie, ehhh rece opadaja, pisales zeby sobie statystyki podbic czy co? ile kosztuje lajba na pobliskie wyspy, jakie sa obecne ceny za nurkowanie i snurkowanie, po ile kokos a po ile masaz, czy long beach jest long i czy warto omijac pewne miejsca. ja takich aktualnych info na tym forum przed wyjazdem nie znalazlem i teraz sie nie dziwie. po cholere sie udzielac, wyjsc z inicjatywa ewentyalnej pomocy jak zaraz znajdzie sie zakompleksiony burak jak ty?
a do pozostalych normalnych uzytkownikow forum pare dni bylem w chiang mai a obecnie od 3 dni w kanchanaburi wiec jak jakies pytania macie to piszcie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ko CHang
#4 PostWysłany: 28 Lis 2017 15:25 

Rejestracja: 23 Paź 2017
Posty: 2
:roll: hmmm nie wiem co w moim pytaniu tak Cię uraziło... nie zapytałam o ceny wycieczek ani ceny jedzenia nie zapytałam o długość plaży...
wydaje mi się że po to jest określone forum i zawężony watek by zbierać w miarę przydatne informacje
nie po to by wyzywać się od buraków czy innych warzyw

pytanie o chatkę było po to by skonkretyzować bardzo ogólne info które podałeś

ale już o nic nie pytam
łączę pozdrowienia i wyrazy szacunku
mimo wszystko
Góra
 Profil Relacje PM off
lapka88 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Ko CHang
#5 PostWysłany: 20 Sty 2018 13:32 

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 52
Ja mam parę pytań o Koh Chang:

- Są wycieczki typu island hopping, coś jak w zachodniej Tajlandii, że cię zabierają łajbą na parę wysepek na całodniową wycieczkę?

- Jest tam jeszcze parasailing albo inne atrakcje/sporty wodne? Czytałem o tym w jednej relacji ale trochę starszej.

- Jak się przemieszczałeś po wyspie, skuterem (duże problemy z wypożyczeniem, uszkodzeniami itp?) czy tymi białymi busikami songtaew?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ko CHang
#6 PostWysłany: 06 Lut 2018 12:11 

Rejestracja: 28 Wrz 2014
Posty: 40
Wycieczki typu island hopping oczywiscie sa. Nie korzystalem,ale z tego co pamietam to koszt w okolicach 2000b...ale moge sie mylic. skutery...proponuje polaltomat bo wyspa gorzysta, a cenowo bylo tak: polaltomat 150b, automat 200-300, motorek 250cm typu cruser :) 300b, enduro 500b. ceny za dobe. aha, po deszczu jezdzijcie ostroznie, bo pelno oleju na asfalcie i jak popada to istna slizgawka. z wypozyczeniem zadnych problemow nie bylo, slawetnych kantow nie odnotowalem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group