Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Gru 2015 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 33
Loty: 221
Kilometry: 376 269
Z KL Sentral pociag linia Komuter do stacji Setia Jaya, koszt 2,7RM
przejscie kladka na ulice, nizej na glownej ulicy jest przystanek bez oznaczen, co jakis czas pojawiaja sie autobusy, mozna pytac czy tam nie jada, ja jestem pewien jednego - 772, dojazd w okolice hali lotniska+spacer200-300m, koszt 1RM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 08 Gru 2015 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 212
Kilometry: 392 921
niebieski
Tu jest rozkład jazdy pomiędzy KL Sentral a SkyPark Subang Airport.
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 6281_o.jpg

Jak znajdę to wrzucę jeszcze z Pudu Sentral.
Edit: :)
http://s14.postimg.org/ruql77w41/Sky_Park_Pudu.jpg
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 17 Lut 2016 11:32 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4065
złoty
danlub napisał(a):
Z KL Sentral pociag linia Komuter do stacji Setia Jaya, koszt 2,7RM
przejscie kladka na ulice, nizej na glownej ulicy jest przystanek bez oznaczen, co jakis czas pojawiaja sie autobusy, mozna pytac czy tam nie jada, ja jestem pewien jednego - 772, dojazd w okolice hali lotniska+spacer200-300m, koszt 1RM

Google pokazuje, ze autobus na pokonanie 4 przystankow i 12 km potrzebuje 90 minut.
Czy to mozliwe?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Mar 2016 14:16 

Rejestracja: 09 Lip 2015
Posty: 26
juggler5 napisał(a):
Tu jest rozkład jazdy pomiędzy KL Sentral a SkyPark Subang Airport.
https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 6281_o.jpg


Kilka dni temu pytałem w punkcie informacji na KL Sentral o autobus jadący na lotnisko Subang. Powiedzieli mi że takiego autobusu nie ma.
Powiedzieli mi że najtaniej jest pojechać kolejką LRT na ostatnią stację Kelana Jaya i tam wziąć taksówkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Mar 2016 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 212
Kilometry: 392 921
niebieski
Wszystko się pozmieniało. Aktualnie (bo tak właśnie się dostaliśmy na Subang w lutym tego roku) kursuje autobus nr 772 z dworca Pasar Seni. Płaciliśmy 3RM w jedną stronę. Przystanek jest jakieś 200m od wejścia do terminalu, trzeba tego pilnować bo autobus jedzie dalej. W drodze powrotnej trzeba przejść nad drogą przejściem do którego można się dostać z pierwszego piętra terminalu. Do przystanku jest ok 300m.
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off
GeoTrip lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 24 Maj 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lis 2015
Posty: 631
Loty: 110
Kilometry: 230 448
Jechałem ostatnio z lotniska Subang do dworca Pasar Seni. Tak jak napisałem @‌juggler5‌ przystanek znajduje się ok 300 m od lotniska, a bilet kosztuje 3 RM.
Po zejściu z kładki nad drogą skręcamy w prawo i idziemy wzdłuż skraju drogi, nie ma chodnika, więc trzeba uważać na skutery wyprzedzające samochody poboczem. Warto mieć odliczoną kwotę na bilet, bo kierowca może nie mieć jak wydać (przynajmniej w moim przypadku tak było). Po drodze wsiadło trochę osób i jak dojechaliśmy do dworca kierowca uzbierał odpowiednią kwotę, aby oddać mi resztę. Czas przejazdu w środku dnia ok 45 min, więc czas przejazdu z map google jest nieźle zawyżony.
_________________
Relacja z wyprawy na wulkan Yake Dake w Alpach Japońskich

Relacja z Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group