Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Maj 2017 20:14 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2276
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Zakupiłem przez flightfinder.no bilety Oman Air na trasie: LUX-MUC-MCT-KUL, BKK-MCT-FRA. Czasy lotów i przesiadek pierwotnie były ok - wylot 31 paźdź z lux, potem wylot tego samego dnia z muc do mct i miało być 90min do lotu do kul. Trzy dni po zakupie Oman Air zmienił lot mct-kul z 1 listopada na 2 listopada więc wychodzi stopover w Maskacie dobę - zadzwoniłem w tej sprawie do OmanAir - tam operator powiedział że może mi zamienić wylot na dzień później z lux zmieniając trasę z zamiast przez MUC na MXP - dla mnie żadna różnica. Po chwili powiedział że bilet był kupiony przez pośrednika i niestety on nie może mi przerobić tego lotu muszę to załatwiać przez FlightFinder - napisałem do nich maila w tej sprawie - czekam na odpowiedź - ale w między czasie mam pytanie - bo przy zakupie biletów można było wybrać usługę "obsługa" za ok 60zł za pasażera ale z tego zrezygnowałem. Czy jeśli zmiana lotu wynika ze zmiany rozkładu linii lotniczej (nie moje widzimisię) to czy agent może żądać tej dodatkowej opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 1907 PLN. Wyloty z 4 miast
#2 PostWysłany: 04 Maj 2017 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Żądać może za wszystko ;) są takie OTA co za anulowanie z własnej "winy" agenta kasują.
Czy powinien agent kasować za zmianę rozkładową? Nie.

Gra z OTA zawsze rozchodzi się o to samo, jak kupić najtaniej i jak potem stracić najmniej gdy zaczynają się schody. :D
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group