Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Maj 2017 20:14 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
Zakupiłem przez flightfinder.no bilety Oman Air na trasie: LUX-MUC-MCT-KUL, BKK-MCT-FRA. Czasy lotów i przesiadek pierwotnie były ok - wylot 31 paźdź z lux, potem wylot tego samego dnia z muc do mct i miało być 90min do lotu do kul. Trzy dni po zakupie Oman Air zmienił lot mct-kul z 1 listopada na 2 listopada więc wychodzi stopover w Maskacie dobę - zadzwoniłem w tej sprawie do OmanAir - tam operator powiedział że może mi zamienić wylot na dzień później z lux zmieniając trasę z zamiast przez MUC na MXP - dla mnie żadna różnica. Po chwili powiedział że bilet był kupiony przez pośrednika i niestety on nie może mi przerobić tego lotu muszę to załatwiać przez FlightFinder - napisałem do nich maila w tej sprawie - czekam na odpowiedź - ale w między czasie mam pytanie - bo przy zakupie biletów można było wybrać usługę "obsługa" za ok 60zł za pasażera ale z tego zrezygnowałem. Czy jeśli zmiana lotu wynika ze zmiany rozkładu linii lotniczej (nie moje widzimisię) to czy agent może żądać tej dodatkowej opłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie Lato w Czarnogórze za 845 PLN. Loty z Katowic + 5 noclegów w Budvie
#2 PostWysłany: 04 Maj 2017 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Żądać może za wszystko ;) są takie OTA co za anulowanie z własnej "winy" agenta kasują.
Czy powinien agent kasować za zmianę rozkładową? Nie.

Gra z OTA zawsze rozchodzi się o to samo, jak kupić najtaniej i jak potem stracić najmniej gdy zaczynają się schody. :D
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group