Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Wrz 2017 12:55 

Rejestracja: 06 Wrz 2017
Posty: 1
Cześć,
chciałabym dowiedzieć się, gdzie najlepiej przenocować podczas szesnastogodzinnego oczekiwania na przesiadkę na lotnisku Kijów Boryspol. Booking wyświetla hotele oddalone od lotniska ok. 3,5 km, a podróżujemy w 6 osób, z czego 2 osoby są starsze, więc chcielibyśmy mieć stosunkowo blisko do lotniska, najlepiej gdyby można było dojechać transportem publicznym, lub nie wydać zbyt wiele na transport prywatny.
Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia z noclegiem w Kijowie przy lotnisku i mógłby mi opowiedzieć, jak i w jakiej cenie dostał się do swojego miejsca noclegowego?
Z góry dziękuję za odpowiedź, forum przejrzałam, co prawda pobieżnie, aczkolwiek wydaje mi się, że nie było jeszcze takiego wątku. Jeśli był to bardzo przepraszam za moje niedopatrzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 06 Wrz 2017 12:59 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
ukraine-international-airlines-opinie-recenzje-uwagi,226,36850&p=753404&hilit=raziotel#p753404

Polecam Raziotel :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Wrz 2017 13:51 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Taksówki na Ukrainie nie są drogie, ale ze względu na to, że wsiadasz na lotnisku, mocno się targuj.

Najlepiej dowiedz się od hotelu, ile by kosztował transfer od nich, może cena będzie na tyle atrakcyjna, że unikniesz targowania się o taksę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group