Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 21 Sie 2015 16:09 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
shiver napisał(a):
A co do telepania się samochodem nad morze - proszę nie bądź śmieszny. Po pierwsze nikt się teraz nie "telepie" tylko jedzie 6.5h (Bielsko-Biała -> Gdańsk, 6:08 wg aktualnego wyliczenia google maps).


A potm, Gdansk-Wladyslawowo kolejne 6 godzin...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
#22 PostWysłany: 21 Sie 2015 16:55 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2157
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
shiver napisał(a):
jar188 napisał(a):
Polikwidować wszelkie dopłaty do rolników, lot'nik'ów,górników,itp...
Ktoś ma ochotę dopłacać niech sobie adoptuje rolnika i wysyła go z Radomia do Bydgoszczy na wakacje za swoją kasę.
shiver napisał(a):
Dyskusyjne. Sam jeszcze w tym sezonie lecę KRK-BZG Sprint Airem, podobno do moich 99zł Bydgoszcz dopłaca 550... I jestem w stanie wymienić kilka pięknych miejsc do których nie dotarłbym pewnie gdyby nie tego typu dopłaty.

Ja wymiękam.
Ludzie z południa Polski telepią się nad morze z małymi dziećmi a Ty do Bydgoszczy nie możesz dojechać autem lub autobusem czy pociągiem?? Może jeszcze taksówkę na koszt państwa pod dom podstawić ?


Tych dopłat nie byłoby, gdyby służyły tylko samym sobie. Efektem dopłat nie jest jedynie poprawa wizerunku ratusza danego miasta czy urzędu marszałkowskiego województwa, ale również (przede wszystkim?) wsparcie lokalnej turystyki. Zamiast dodatkowych 550zł na bilet (których w życiu nie wydałbym) zostawię pewnie niewiele mniej w hotelu, lokalach gastronomicznych, sklepach z pamiątkami czy muzeach. Zresztą - to przecież nie ja wymyśliłem to połączenie.

Ale że jedziesz pod moim adresem to Ci delikatnie odpowiem. Można rozpoznać Twoją opcję polityczną po wołaniu "zrównać wszystkich" - polityka tu zakazana, więc nie rozwijam, zresztą to bez znaczenia. Chcesz polikwidować dopłaty do rolnictwa - proszę bardzo - nie płacz potem tylko, że kupujesz chleb z niemieckiego zboża, bo polski rolnik padł. Itd. A co do telepania się samochodem nad morze - proszę nie bądź śmieszny. Po pierwsze nikt się teraz nie "telepie" tylko jedzie 6.5h (Bielsko-Biała -> Gdańsk, 6:08 wg aktualnego wyliczenia google maps). Po drugie Ryanair i LOT latają KRK-GDN i w zależności od liczby osób i upolowanej ceny może to być TAŃSZE niż samochód. O pociągu nie wspomnę. Tak więc "telepiąc się z dziećmi z południa Polski nad morze z małymi dziećmi" przemyśl, czy na pewno robisz sensownie.
PS. Bielsko-Biała -> Rovinj, Chorwacja - poniżej 10h samochodem, pomimo remontów. Polecam zamiast telepania się nad Bałtyk.


Policz sobie ile jest turystów korzystających z samolotów lecących do Bydgoszczy , Radomia ( że nie wspomnę o pomysłach typu lotnisko w Gdyni) czy innych miast w których lotnisk nie powinno w ogóle być ze względu na prosty rachunek ekonomiczny. Promowanie lokalnej turystyki przez budowę lotniska to dobre hasła dla ciemnego ludu, policz sobie dokładnie i pomyśl.
Ze strzelaniem w opcje polityczne sobie daruj bo brzydzę się tym od dawna i moje poglądy są stałe i niezmienne, myślę tak samo o wszystkich....... tu sam ocenzurowałem swoją wypowiedź. Więc przestań się bawić we wróżbitę a zacznij liczyć i myśleć.
Jak już się dorobimy jako kraj wtedy można myśleć o tego typu dotacjach. Wtedy sam przyklasnę takim pomysłom, chociaż obszar rozwijania turystyki to z całą pewnością nie Radom czy inne miasta a Podlasie,Suwalszczyzna,Kaszuby (Pomorze i Mazury celowo pomijam bo już śą znane i rozreklamowane) tam jest dużo większy potencjał i tam lotnisk nie trzeba.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group