Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Lip 2016 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1090
Loty: 51
Kilometry: 29 292
KK w bzbwk mam od ponad roku, wiec nie uda sie zalapac na polowe zwrotu?
Da sie jakos wyzebrac, bez zamykania karty na 90 dni?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 02 Sie 2016 21:25 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Liczyłem ostatnio tak z ciekawości na ilu filmach byłem od początku użytkowania, wyszło mi 23 filmy w 5 miesięcy czyli średnio 4-5 na miesiąc. Dla mnie w sam raz, wręcz czasami powiedziałbym że za rzadko chodzę. Tak więc nawet jeśli liczyć że chodziłbym tylko w środy (15zł/bilet)(a rzadko się to zdarza od momentu posiadania karty) to 23 x 15 = 345 nie mówiąc o weekendzie gdzie bilety stoją 24-29 zł, za kartę wyszło 210. Poza tym mobilizuje to do częstszych wizyt i byłem na kilku filmach, na których bez karty pewnie bym nie poszedł, a później nie żałowałem.
Wielki plus to te bezpłatne rezerwacje internetowe, nie zdarzyło mi się, żeby był problem z miejscami. Wielki, wielki plus dla CC za tą kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 09 Paź 2016 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
iwcok napisał(a):
Dla "młodszych" osób bez historii kredytowej polecam kartę z BZWBK "dla studentów", która oczywiście uprawnia do 21zł zniżki za abonament w Cinema City.
We wniosku o kartę potwierdza się status studenta pokazując ważną legitymację studencką oraz trzeba potwierdzić, że otrzymuje się wpływy np. od rodziców :D Nie trzeba mieć zdolności kredytowej ;)
Karta jest darmowa przez pierwszy rok po wykonaniu pięciu transakcji w ciągu trzech miesięcy od założenia karty.
Gdzie znajdę więcej informacji o tej kredytówce dla studentów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 10 Paź 2016 01:34 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Może tu http://www.bzwbk.pl/ms/cinemacity-2015/ ... lowna.html
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 10 Paź 2016 08:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
No tutaj jest formularz a ja pytam o kartę dla studentów...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 10 Paź 2016 09:35 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
@obat89 mam tą kartę. Procedura dosyć prosta. Telefon na infolinię, kilkanaście różnych pytań o dane osobowe, zarobki itp itd, po kilkunastu minutach decyzja pozytywna, następnie trzeba iść do wybranego oddziału (chociaż chyba też można kurierem) podpisać umowę oraz oświadczenie o tym, że jest się wypłacalnym (w przypadku studentów oświadczenie o wpływach comiesięcznych od rodziny).
Limitu dużego nie chciałem, od ręki dostałem 1500, ale konsultantka przekonywała, że na 100% dostanę więcej.
Karta przychodzi pocztą - u mnie ok. tydzień.
Załapałem się jeszcze na jakąś promocję, że karta będzie darmowo dopóki mam u nich konto (też darmowe), więc nie muszę robić nawet żadnych operacji.
Kiedyś może była nawet sensowna (3 zł wydane to 1 pkt payback, ale teraz zmienili na 6/1). Mam ją bo jest za darmo i nie bardzo chce mi się iść rozwiązywać umowę.
Jest to normalna karta kredytowa, więc niczym się nie różni od innych.

Edit: jak patrzę na ofertę banku to już jej nie mają. Teraz tylko jakaś karta na start. Najlepiej do nich przedzwonić :)

Wysłane z mojego Mi-4c
Góra
 Profil Relacje PM off
obat89 uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 10 Paź 2016 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Właśnie dzwoniłem i dowiedziałem się że dla studentów obecnie mają kartę z akcją Pajacyk, dam tu znać jak już wszystko załatwię jak to teraz wygląda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 19 Paź 2016 13:57 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 135
Mam pytanie do osób, które posiadają kartę kredytową w wbk i opłacają nią abonament Cinema-City. Czy dostaliście już zwrot połowy abonamentu za wrzesień? Ja niestety nie, mimo iż abonament został pobrany w pierwszych dniach września i wykonałam dziesiątki transakcji bezgotówkowych. W regulaminie jest napisane, że zwrot wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji, więc teoretycznie mają czas do końca października, ale chciałam się upewnić, czy Wy też jeszcze nie dostaliście zwrotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 20 Paź 2016 13:08 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 26
obat89 napisał(a):
iwcok napisał(a):
Dla "młodszych" osób bez historii kredytowej polecam kartę z BZWBK "dla studentów", która oczywiście uprawnia do 21zł zniżki za abonament w Cinema City.
We wniosku o kartę potwierdza się status studenta pokazując ważną legitymację studencką oraz trzeba potwierdzić, że otrzymuje się wpływy np. od rodziców :D Nie trzeba mieć zdolności kredytowej ;)
Karta jest darmowa przez pierwszy rok po wykonaniu pięciu transakcji w ciągu trzech miesięcy od założenia karty.
Gdzie znajdę więcej informacji o tej kredytówce dla studentów?

A co chcesz wiedzieć? Mam jeszcze tą kartę, mogę coś rozjaśnić.
@edit: nie zauważyłem, że problem wyjaśniony, proszę o usunięcie :-)
Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 16 Lis 2016 20:03 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ciekawe czy będzie kolejna edycja. Widzę że ta edycja kończy się 31.12. Niedawno podpisałem umowę o pracę na rok. Chciałbym spytać czy bym się załapał teraz albo za msc na kartę wbk KK. Czy potrzeba pokazać im 3 ostatnie msc wpływu z wynagrodzenia ? Nie mam kredytu żadnego i czysty BIK.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 16 Lis 2016 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Dla nowych klientów nic nie sprawdzają. Jedynie oświadczasz że masz umowe i oświadczasz o zarobkach, bez zaświadczeń na papierze.

Sully będzie miał specjalny pokaz 8 dni przed premiera tylko dla Unlimited wiec kolejna korzyśc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 16 Lis 2016 20:11 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
A dla obecnych klientów WBK jeszcze jakaś promocja? Bo mam chwilowo konto u nich. Czytałem tutaj coś ale zgubiłem sie:P
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 16 Lis 2016 21:15 

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 121
chyba do czerwca tylko byla

Finka napisał(a):
Mam pytanie do osób, które posiadają kartę kredytową w wbk i opłacają nią abonament Cinema-City. Czy dostaliście już zwrot połowy abonamentu za wrzesień? Ja niestety nie, mimo iż abonament został pobrany w pierwszych dniach września i wykonałam dziesiątki transakcji bezgotówkowych. W regulaminie jest napisane, że zwrot wpłynie na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji, więc teoretycznie mają czas do końca października, ale chciałam się upewnić, czy Wy też jeszcze nie dostaliście zwrotu.


@Finka - mi wpłynął za wrzesien i październik juz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 19 Lis 2016 14:58 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Dzwonił do mnie WBK wczoraj i niestety powiedziała babka że nie mam zdolności do wzięcia KK.. Bo pracuje na umowę o pracę od paru dni, a trzeba minimum 3 msc.. czy mam się zgłosić jeszcze raz do nich i zadzwoni ktoś inny wtedy ściemnię że mam umowę od 3-4 msc. Hm
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 19 Lis 2016 19:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Niestety musisz zaczekać te 3 miesiące moim zdaniem - zazwyczaj wymagane dokumenty po pozytywnej weryfikacji wniosku to zaświadczenie o dochodach z pracy (u mnie przynajmniej się to wyliczało jako średnia z ostatnich 3 miesięcy, nie wiem jak jest gdzie indziej) lub 3 ostatnie wyciągi z wypłatą :/
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw uważa post za pomocny.
 
      
#56 PostWysłany: 19 Lis 2016 20:44 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
W niektórych bankach wystarczy podać info, że umowa jest na czas nieokreślony i przechodzi, nikt tego nie sprawdza, np. w t-mobile umowa czas określony nawet na rok nie dawała zgody na najmniejszy limit 3k, a wypełnienie wniosku z umową na czas nieokreślony przechodził (bez wysyłania wyciągów itd).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 19 Lis 2016 20:58 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Ja pamiętam jak byłem na drugim semestrze studiów wyrobilem ta karte(4lata temu). Powiedziałem że ze wszystkich środków od rodziców mam ponad 2k i dostałem limit 1,5k :D Kupiłem sobie za to bilety na euro 2012,a a wakacje zwrocilem. Uratowali mnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#58 PostWysłany: 19 Lis 2016 21:13 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
74 filmy za 588 zł w Warszawie co daje 7.94 za film z czego 50 koniecznie do zobaczenia. Bliskosc Promenady powoduje, ze chodze do kina zamiast telewizora czy vod. Warto
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 23 Lis 2016 03:13 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Korci mnie aby spróbować jeszcze raz;/ Ciekawe czy ta promocja będzie przedłużona. A czy ktoś z was kto dostał kartę KK związku z opłacaniem tego abonamentu CC musiał wysyłać jakieś dokumenty, wyciągi??
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 23 Lis 2016 22:05 

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 121
@‌luka89waw‌ mi chyba weryfikowali przychody za wczesniejsze 3 (?) miesiące jesli dobrze kojarzę, chyba trzeba bylo im przyniesc wydruki z konta
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group