Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Lis 2015 21:45 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Może nie w temacie bezpośrednio, ale może kogoś zainteresuje, CC wprowadza abonament kinowy:

http://naekranie.pl/aktualnosci/cinema- ... owy-762664

Jak wywiąże się dyskusja najwyżej poproszę o wydzielenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 30 Lis 2015 22:40 

Rejestracja: 09 Paź 2015
Posty: 104
Loty: 62
Kilometry: 123 318
O kurde.. 42 zł miesięcznie za nielimitowane wejścia do kina :shock: Dla osób chodzących do kina częściej niż dwa razy w miesiącu (np. dla mnie) super okazja. Jedynym minusem jest konieczność wykupienia abonamentu na 12 miesięcy. Cinema City pewnie liczy na to, że masa ludzi wykupi i potem po czasie zapomni korzytać... coś jak np. z kartami Multipost w zakładach pracy :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2015 22:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja bym poczekał na odpowiedź Multikina jeszcze, to może CC lub Multikino skusi się na kwartalne bilety - wtedy to i ja bym brał :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2015 23:33 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Ciekawa oferta, nie powiem. Ale co do opłacalności każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Na wakacje kupiłem 1,5 miesięczny karnet do Multikina za ok. 75 zł, zresztą z polecenia forumowego. Nie będę pisał jak go wykorzystałem (po ile wyszedł mi 1 film). Powiem tak, połowę repertuaru można od razu skreślić (każdy ma inny gust i poziom akceptacji tematyki) ale to co dla mnie było najważniejsze, to fakt że pod koniec wakacji zaczęło mi brakować repertuaru. Może sezon ogórkowy? Ale warto to brać pod uwagę przy imiennym karnecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Gru 2015 05:06 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Witam, chyba lepiej będzie aby powstał nowy temat. Tak więc jak wiadomo powstała nowa promocja kinowa. Ubolewam tylko że droższe są w Warszawie jakby tu były inne lepsze filmy..

30 listopada 2015 Cinema City uruchamia program Unlimited, oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu na dużym ekranie, we wszystkich 33 kinach Cinema City w Polsce! Filmy bez limitu na dużym ekranie, kiedy chcesz, ile chcesz!

Karnet do kina najważniejsze info:

Członkowie programu Unlimited

--> Kupują bilety na seanse 2D bez żadnych dopłat.
--> Zakup biletów online bez dodatkowych opłat
--> Mogą korzystać z oferty kina codziennie, nawet kilkakrotnie w ciągu jednego dnia.
--> Udział w pokazach tylko dla posiadaczy kart Unlimited
--> Specjalny newsletter (czyt: Specjalnie dla Ciebie spam :d)

Abonament (okres członkostwa 12 miesięcy)
Unlimited Polska bez Warszawy – abonament 42 zł/miesiąc lub 504 zł/rok

dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce z wyjątkiem Warszawy*
Unlimited Polska – abonament 49 zł/miesiąc lub 588 zł/rok

dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce

* Kina warszawskie: Warszawa: Cinema City Arkadia, Bemowo, Janki, Galeria Mokotów, Promenada, Sadyba

Posiadający abonament Unlimited Polska bez Warszawy, mogą korzystać z oferty filmowej w Warszawie, wówczas zakup biletów będzie wiązał się dopłatą 4 zł za bilet.

Cytuj:
Formaty specjalne, w technologii 3D, IMAX, 4DX czy VIP wymagają dodatkowej opłaty, która uzależniona jest od standardowej ceny biletu w wybranym dniu oraz kinie. Seanse specjalne, maratony filmowe, pokazy Cinema Park czy Ladies Night są wyłączone ze sprzedaży z kartą Unlimited.


Nijak nie opłaca się kupować mieszkając w Warszawie tańszy karnet gdzie niby wychodzi 42 zł + 4 zł zamiast 49 zł bo zyskamy tylko 36 zł dla 9 filmów). Dopłata filmy 3D -2 zl (chyba też przejdą bez dopłaty a może specjalnie przez ten karnet nie przejdzie?*), cuda na kiju ten VIP. Ciekawe jaka cena dopłaty dla filmów 4DX będzie :p

*W przypadku filmów 3D doliczana jest opłata 3 zł, która zostanie dodana do Państwa biletu. W zamian otrzymają Państwo okulary do oglądania filmów 3D. Zachęcamy do zabrania tych okularów ze sobą po seansie. Można ich użyć przy kolejnej wizycie w naszym kinie a opłata ta nie będzie doliczana.

Zastanawia mnie ta kwestia: Co zrobi CC gdy kupując karnet na rok można opłacać cyklicznie co miesiąc prawda? A jakby opłacić pierwszy miesiąc podpiąć tą wymagajacą kartę "z aktywną funkcją automatycznych płatności cyklicznych." Specjalnie nie będzie środków na przedłużenie kolejnego miesiąca gdy nastawiamy się na korzystanie przez miesiąc albo trzy miesiące ? Ktoś to rozgryzie ?:P

Fajny był Multikino Unlimited na 2 (84zł) lub 3 (123zł) miesiące, szkoda że tylko 1 film dziennie ale 2D lub 3D. Teraz może zaskoczą?:)

Czy komuś działa formularz? http://www.cinema-city.pl/unlimited_signup mi wchodzi tylko strona główna lub ta na której jestem ostatnio.. (nie wiem może flash czy coś).

Średnio ważne info:

Dołączenie do programu Unlimited jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie http://www.cinema-city.pl/unlimited i zacząć korzystać z swojej karty bezpośrednio po jego wypełnieniu. W każdym kinie Cinema City, utworzono strefę Unlimited, gdzie klient może uzyskać więcej informacji na temat karty Unlimited, dowiedzieć się o zasadach działania programu, jak również dołączyć do programu i cieszyć się nielimitowanym dostępem do filmowych hitów, już podczas tej samej wizyty w kinie.

Znalezione info:

Cytuj:
W odpowiedzi uprzejmie informuję, że jeśli będzie chciał Pan dokonać rejestracji w kinie, zdjęcie
będzie można zrobić na miejscu. Nie będzie możliwości dodania zdjęcia, które
Pan przyniesie, gdyż wszystko odbywa się online. Na naszej stronie internetowej
pojawi się odpowiednia zakładka do rejestracji, gdzie będzie mógł Pan dodać
zdjęcie, które już posiada na swoim komputerze.


Regulamin http://www.cinema-city.pl/unlimited



@mod team. Rozumiem że posty zostały połączone wszystkie? dziwnie to wyszło jak mój jest w środku :P

@edit Regulamin juz działa.

@Dopłaty do 3d , 4dx w regulaminie na samym dole http://cinema-city.pl/Unlimitedterms

Zaczynam się bać tego abonamentu prawie jak zerwanie umowy z operatorem :D

"Opóźnienie w zapłacie lub brak zapłaty kwoty miesięcznego abonamentu może spowodować przekazanie sprawy do windykacji, zawieszenie i/albo anulowanie karty Unlimited (pkt 3.7 i 13 regulaminu)."

Załączniki:
Komentarz do pliku: małe spis treści
faq.png
faq.png [ 37.01 KiB | Obejrzany 13330 razy ]
Komentarz do pliku: Plakat
Cinema-City-Unlimited_grafika.jpg
Cinema-City-Unlimited_grafika.jpg [ 107.99 KiB | Obejrzany 13330 razy ]
_________________
Pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez luka89waw, 01 Gru 2015 22:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
suszek lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 01 Gru 2015 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja tam nie widze regulaminu, jakiś bezpośredni link?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Gru 2015 21:32 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Na stronie głównej - > Unlimited regulamin.

Edit po przeczytaniu z kumplem prawnikiem.
Najbardziej bezpieczną i opłacalną opcją jest kupienie karnetu na rok(podwyżka pojawi się dopiero po roku jeśli w ogóle).
Generalnie jedynym wkur... punktem regulaminu jest
Cytuj:
Karta Unlimited upoważnia do oglądania wyłącznie jednego seansu równocześnie i nie można za jej pomocą kupić biletu na inny seans przed zakończeniem wyświetlania filmu, na który wcześniej został kupiony bilet.
Ja generalnie jestem trochę zły jak muszę stać w kolejkach i to jeszcze w kinie gdzie same reklamy.
Rezerwacja przepada na 30 minut przed seansem a film rozpoczyna się po 30 minutach reklam co daje nam godzinę w plecy bo można odebrać na tej karcie tylko 1 bilet na raz a do 3 można mieć zarezerwowane
Przejrzałem sobie Filmweb i średnio w miesiącu wychodzi 7 "pewniaków" które pojawią się w CC + jeszcze kilka innych filmów. Daje to mi 7 zł za film a każdy kolejny obniża tę cenę.
Zastanawiałem się też nad kartą Iluzjonu tylko tutaj wychodzi już 800zł na rok i nie ma blockbusterów.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Gru 2015 22:16 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Opłacalność tego abonamentu najlepiej chyba ocenić wg gustu filmowego. Jak ktoś lubi tylko blockbustery i nie przeszkadza mu 30 min reklam to jest to oferta wręcz idealna.
Dla fanów kina bardziej ambitnego/niszowego/festiwalowego/nieamerykańskiego to chyba średnia opcja, szczególnie że odpadają w zasadzie 2-3 miesiące letniego sezonu ogórkowego, gdzie nie ma szans na "7 pewniaków".
Co kto lubi.
Fajna inicjatywa, tylko czekać aż konkurencja odpowie (multikino, helios). Firmy walczą - zawsze najlepiej wychodzi na tym klient. Jakby tak jeszcze kina studyjne się włączyły... marzenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Gru 2015 22:25 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
W sezonie ogórkowym jedzie się, na Nowe Horyzonty i w tydzień "obrabia" większość premier przyszłorocznych z kin studyjnych potem AFF i wszystko z bani :)
Karta kupiona :) 3 dni urlopu i 8 filmów już w pierwszym tygodniu użytkowania.
Za jakiś czas wrzucę podsumowanie ile zaoszczędziłem mniej więcej.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 01 Gru 2015 22:26 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
oskiboski napisał(a):
Na stronie głównej - > Unlimited regulamin.

Edit po przeczytaniu z kumplem prawnikiem.
Najbardziej bezpieczną i opłacalną opcją jest kupienie karnetu na rok(podwyżka pojawi się dopiero po roku jeśli w ogóle).
Generalnie jedynym wkur... punktem regulaminu jest
Cytuj:
Karta Unlimited upoważnia do oglądania wyłącznie jednego seansu równocześnie i nie można za jej pomocą kupić biletu na inny seans przed zakończeniem wyświetlania filmu, na który wcześniej został kupiony bilet.
Ja generalnie jestem trochę zły jak muszę stać w kolejkach i to jeszcze w kinie gdzie same reklamy.
Rezerwacja przepada na 30 minut przed seansem a film rozpoczyna się po 30 minutach reklam co daje nam godzinę w plecy bo można odebrać na tej karcie tylko 1 bilet na raz a do 3 można mieć zarezerwowane

Według mnie jest to zabezpieczenie aby nie mozna było kupić drugiej osobie biletu w tym samym czasie co dla siebie. Ta opcja możliwa jeżeli sprawdzają tylko przy kasie tą kartę a przez bramki idziemy tylko z biletami. Do końca nie rozkminiam Tej wypowiedzi

@edit Regulamin:
Cytuj:
Podczas kontroli biletów przed wejściem do sali należy ponownie podać Kartę Unlimited do zeskanowania.
Czyli jednak absurd z tymi ograniczeniami ;/ wrrr


Regulamin http://cinema-city.pl/Unlimitedterms

@Dopłaty do 3d , 4dx w regulaminie na samym dole http://cinema-city.pl/Unlimitedterms
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 01 Gru 2015 22:55 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
wikiman napisał(a):
...Jakby tak jeszcze kina studyjne się włączyły... marzenia.

Jesli ktos mieszka w Gdansku, to swietna opcja jest karnet w kinie studyjnym Żak, gdzie karnet na kwartal, jakis czas temu kosztowal 40zl :shock:
Uprawnial dodatkowo, do sporych znizek na koncerty i spektakle odbywajace sie w tym klubie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 01 Gru 2015 23:17 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
jacek96 napisał(a):
wikiman napisał(a):
...Jakby tak jeszcze kina studyjne się włączyły... marzenia.

Jesli ktos mieszka w Gdansku, to swietna opcja jest karnet w kinie studyjnym Żak, gdzie karnet na kwartal, jakis czas temu kosztowal 40zl :shock:
Uprawnial dodatkowo, do sporych znizek na koncerty i spektakle odbywajace sie w tym klubie.


Zazdroszczę :) W 100-licy chyba jedyną opcją są karty kinomana obniżające cenę do 13-16 zł, w zależności od kina.

oskiboski napisał(a):
W sezonie ogórkowym jedzie się, na Nowe Horyzonty i w tydzień "obrabia" większość premier przyszłorocznych z kin studyjnych potem AFF i wszystko z bani :)
Karta kupiona :) 3 dni urlopu i 8 filmów już w pierwszym tygodniu użytkowania.
Za jakiś czas wrzucę podsumowanie ile zaoszczędziłem mniej więcej.


Haha gdyby tak się dało.. mocno przeceniasz nowe horyzonty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Gru 2015 23:19 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
Od 6 lat niezawodne :) poza tym jest jeszcze internet, hbo go itd.
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 01 Gru 2015 23:50 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Offtopujemy, ale tylko trochę. W końcu tematyka filmowa :)

Nie może być "niezawodne", bo np. na takim WFF filmy startujące w konkursie głównym mają wymóg premiery, czyli to co tam pokazują nie pojawia się na horyzontach, które odbywają się zaledwie ~2 miechy wcześniej. No i jest parę innych, mniejszych festiwali pokazujących coś innego niż horyzonty, np. KFF, Camerimage, Planete Doc itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Gru 2015 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
No i jak tam zainteresowanie kartami na forum?
Ja mam i korzystam.
Opcja świetna, szczególnie na zimowe wieczory.
Jedyne co denerwuje to weekendowi zjadacze kukurydzy, ale w poniedziałek czy wtorek są niemal puste sale :)
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 20 Gru 2015 22:10 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6252
Loty: 477
Kilometry: 1 011 329
9 obejrzanych filmów już. Wszystkie w tygodniu na pustych salach. Star Wars na pełnej sali i porazka GASTROSEANS
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 21 Gru 2015 01:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
wikiman napisał(a):
Offtopujemy, ale tylko trochę. W końcu tematyka filmowa :)

Nie może być "niezawodne", bo np. na takim WFF filmy startujące w konkursie głównym mają wymóg premiery, czyli to co tam pokazują nie pojawia się na horyzontach, które odbywają się zaledwie ~2 miechy wcześniej. No i jest parę innych, mniejszych festiwali pokazujących coś innego niż horyzonty, np. KFF, Camerimage, Planete Doc itd.


Racja. Poza tym Nowe Horyzonty są tak zorganizowane - głównie termin i długość festiwalu - że chyba mało kto spoza Wrocławia może sobie pozwolić na wizytę na festiwalu (pomijam kosmiczne ceny noclegów w tym czasie). Nie da się obskoczyć wszystkich ciekawych festiwali, mi w tym roku udało się jechać na FPFF i do Cieszyna na majówkę. Reszta daleko poza możliwościami czasowymi ;/
Z perspektywy osoby oglądającej filmy w kinie minimum raz w tygodniu - oferta słaba, głównie z powodu tego, że mój gust filmowy skupia się głównie na filmach bardziej niszowych (w mojej głowie panuje dziwna zasada, że za filmy produkcji amerykańskiej/brytyjskiej raczej nie płacę). Chodzę do jednego z 3 kin studyjnych w moim mieście i zawsze mam w czym wybierać. Idę zawsze w poniedziałki, bo bilety są po prostu tanie - 10 zł za głowę. Do rozważenia opcji kupna takiego karnetu skłoniłby mnie tylko repertuar - może jeszcze Helios bym wybrała, bo oni często mają pokazy specjalne i wtedy można zobaczyć coś mniej popularnego. Przy okazji, ostatnio byłam w multipleksie tydzień temu, z okazji święta kina, bo grali... polski film - Moje córki krowy (nie zdołałam zobaczyć na festiwalu). Całkiem zacny i bilet za 11 zł :lol: Wcześniej to pół roku temu z moją podopieczną na filmie 3D. :D
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Gru 2015 19:27 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 236
Podobno mając konto w BZ WBK karta Unlimited jest za 21 zł/msc, ale nie potrafię znaleźć nigdzie info. Ktoś może zweryfikować? :)

OK Już wiem :)

Cytuj:
Jeśli masz już kartę CC Unlimited z abonamentem miesięcznym - wejdź na stronę bzwbk.pl/cinemacity i wypełnij formularz. Doradca bankowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu przedstawienia oferty karty kredytowych.

Jeśli nie masz - weź kartę kredytową BZ WBK, następnie na stronie cinema-city.pl/unlimited dołącz do programu abonamentowego z opcją płatności miesięcznych.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 50% kwoty miesięcznego abonamentu za kartę CC Unlimited, przez 12 kolejnych miesięcy wystarczy wskazać swoją nową kartę kredytową wydaną przez BZ WBK z Centrum Obsługi Klienta Unlimited i co miesiąc dokonać kartą minimum 2 innych transakcji bezgotówkowych.

Nagroda w wysokości 50% abonamentu miesięcznego zostanie przekazana bezpośrednio na rachunek karty kredytowej, w ciągu maksymalnie 22 dni od dnia zrealizowania płatności za abonament


Także jak ktoś już ma i korzysta, to za 21 zł ma kino bez limitu, fajna opcja ;-)


Ostatnio edytowany przez voytek77, 21 Gru 2015 19:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 21 Gru 2015 19:33 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 31
Pierwsze słyszę. Jakieś źródło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Gru 2015 19:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2015
Posty: 1626
niebieski
http://www.bzwbk.pl/ms/cinemacity-2015/ ... lowna.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group