Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Cze 2016 12:57 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 91
3 dni (2 noclegi) z pośród tygodniowego pobytu w Gruzji chcielibyśmy (3 os.) potencjalnie spędzić w Kachetii – najlepiej z bazą noclegową w Telawi lub okolicach.
W związku z tym chciałbym zapytać:
a) czy w Telawi jest co robić wieczorem – tj. knajpa, bar etc.? czy tylko pozostaje siedzenie w domu?  macie tam hostel godny polecenia?
b) czy polecacie konkretne winiarnie w tamtych okolicach?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 24 Wrz 2017 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2013
Posty: 97
Przypuszczam, że spóźniłem się trochę z wiadomością, jednak odpowiem na twoje pytania, aby choć w przyszłości inni podróżnicy skorzystali.

Spędziłem kilka dni w Telavi w sierpniu tego roku. Zatrzymałem się w Tinikos Guest House (z polecenia kelnera w barze), który jak się okazało ma bardzo wysoką ocenę na Booking. Miejsce to jest prowadzone przez starszego pana, który bardzo chętnie pomaga turystą. Nam za niewielkie pieniądze zaoferował zawiezienie do winnicy oraz podrzucił nas na marszrutkę do Tibilisi, załatwiając przy tym sensowną jej cene.

W centrum Telavi można znaleźć kilka knajpek, więc jakąś namiastkę rozrywki można tam znaleźć. Nie jest jednak ich dużo i są to raczej miejsca gdzie warto wstąpić na 1-2 piwa / wino.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Sty 2018 03:20 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
Przypadkiem trafiliśmy tutaj: Shaloshvili Cellar Hotel, chcąc mieć chwilę trochę lepsze warunki przed Tushetią
https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g7385745-d7383919-Reviews-Shaloshvili_s_Cellar_Hotel-Shilda_Kvareli_Kakheti_Region.html

Spokojne miejsce z otwartym basenem (!), super widokiem na góry i zachód słońca, dobrym jedzeniem i świetnym winem. Płaciliśmy chyba coś między 150 a 200zł za 2os. z jedzeniem, degustacją, a potem właściwie nieskończoną dolewką wina. Jednej nocy załapaliśmy się na suprę, a drugiej zostaliśmy w "hotelu" zupełnie sami, bo właściciele i obsługa pojechali do domów :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Lis 2018 16:02 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 7
Wróciłam kilka dni temu z Gruzji i trafiłam do winnicy prowadzonej przez Polaka w Kakhetii! Świetne miejsce zarówno do odpoczynku jak i jako baza wypadowa do wycieczek. Robiłam wino, pędziłam czacze, piekłam chleb, wznosiłam toasty na gruzińskiej suprze i relaksowałam się na pięknym tarasie. Bardzo polecam wszystkim, którzy za cel obrali sobie ten świetny region słynący z wina, sprawdzone miejsce!
https://www.facebook.com/Chateau-Napareuli-101722917287302/?ref=br_rs
https://www.facebook.com/ChateauNapareuli/?ref=br_rs
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Wrz 2019 15:58 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja spałem w Sighngagi u Polaków - w Peter`s Guest House. To był najlepszy nocleg, jaki odbyłem w życiu! Atmosfera jest niesamowita, jak w domu. Celina i Piotr to para przemiłych, pomocnych i przesympatycznych ludzi. A za przetwory Celiny dam się pociąć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group