Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Mar 2019 23:14 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
HEJA!

Jak w poście kolegi poniżej;)

Brykam prosto z Cypru na przedłużony week (piątek 8 rano, poniedziałem 20 wieczór), pocykać i odświeżyć trochę fotek z mojej dawnej ojczyzny!

Mam autko na bite 4 dni, więc gdyny ktoś po drodze, po trasie chciał dorzucić do paliwka i mieć nieco więcej wygody i komfortu niż w JETT, to zapraszam, można się dogadać, może akurat coś się zgra;)

Trasa zgodna/zależna od pogody, zależy mi na dobrym świetle i w miarę bezchmurnym niebie. Dani mogą się oczywiście nieco pokiełbasić.
Zapewne mniej więcej:
Day 1 - po wylądowaniu zamki pustynne i coś na północ - Jerash, Ajloun, może także Umm Qais i Pella (Tabaqat Fahl).
Day 2: w dół, przez Amman, Salt, Wadi As Seer (Iraq Al Amir), Madabę, Mukawir, Karak, Showbak do Petry. Możliwe także ścięcie trasy nad doliną Jordanu z zachaczeniem "Bethany" nad Jordanem (miejsce chrztu).
Day 3: Petra all day 06:00-18:00.
Day 4: tani shopping w economic zone Aqaby i powoli powrót na lot. Pewnie przez Umm Ar-Rasas. W Akabie mogę kogoś oderbać z granicy Wadi Araba Border Crossing Izraela.
Ani Wadi Rum, ani kąpieli w Dead Sea raczej nie przewiduję, bo plan może się nie do końca nie zazębić, zresztą byłem tam już dziesiątki razu;)

Jordanię znam (prawie) jak własną kieszeń, spędziłem tam 5 lat w ambasadzie w złotych latach 90-tych, a potem jeździłem co rok przez kolejne 15 lat i oprowadzałem też trochę znajowych z wycieczkami;) Oczywiście kraj się zmienia i warto zobaczyć, co się wydarzyło przez ostatnie 4 lata niebytu.
Podstawy z arabskiego jakieś nawet jeszcze pamiętam, no i niczego się nie boję;)

Pozdrówka i do miłego, Artek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group