Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lut 2020 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
z Katowic np.,
z Warszawy podobnie tylko trzeba pokombinować z lotniskami,
zawody w jednym z bardziej kultowych miejsc tej dyscypliny sportu,
https://holmenkollenskifestival.hoopla.no/sales/3228044263?utm_source=Holmenkollen&utm_medium=GA1.2.179867748.1580855834

Załączniki:
oslo.PNG
oslo.PNG [ 41.61 KiB | Obejrzany 9778 razy ]
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Gadekk, 05 Lut 2020 01:23, edytowano w sumie 1 raz
Literówka w tytule
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2 PostWysłany: 05 Lut 2020 00:56 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6153
HON fly4free
chyba wykupiłeś ten bilet za 39 zł KTW-TRF ?
bo apka pokazuje dostępne 3 bilety za 56 zł na ten lot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Lut 2020 08:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1851
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
@lahcimmm2 fajna wrzuta, rozważam wypad z Wawy bo udało mi się odnaleźć połączenia ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 05 Lut 2020 09:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
@Gadekk dziękuje za moderacje, resztkiem :) sił pisałem ten post i gratuluje statusu, myślę że trafił w dobre ręce,
@pemat od dłuższego czasu było 39 , jeżeli podskoczyło to nie ja
@Legion1 zachęcam, byłem w zeszłym roku tylko z noclegiem, pociąg z Oslo na skocznie super wspominam, pełen kibiców, co chwilę się zatrzymywał,
kibice się rozgrzewali, dużo norwegów rezygnowało jednak po biegach, sam w tym roku rozważałem wraz ze znajomymi z Wawy ewentualne spotkanie w Torp i samochód, ostatecznie nie mówię nie, ale jak ktoś wykupi to też się ucieszę,


PS. jeden z forumowiczów podrzucił mi inspiracje "można wziąć wagon fajek i sprzedać dla obniżenia kosztów" :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group