Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Maj 2014 06:44 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
W sierpniu wybieramy się większą grupą do Amsterdamu na kilka dni. Jakie opcje transportowe mamy na dojazd z lotniska w Eindhoven do centrum Amsterdamu? Znalazłem info o autobusie prywatnego przewoźnika (ok. 40 EUR/os. w dwie strony). Jakie są inne opcje? Co polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Maj 2014 09:03 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 105
Autobus 400 lub 401 do Eindhoven Station (3,5 EUR) czas przejazdu ok. 15-20 min, potem pociąg do Amsterdam Centraal (ok. 19 EUR), czas przejazdu 1h20min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Maj 2014 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 104
Wychodzac z terminalu przylotów po prawej stronie bedzie Bus tickets to Amsterdam koszt 30 eu,., ja polecam pociag jezdzi co 30min. via Rotterdam.Mozesz wysiasc ,polazic pol dnia po Rotterdamie i wsaisc w kolejny pociag na tym samym bilecie .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Maj 2014 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
kgb napisał(a):
Autobus 400 lub 401 do Eindhoven Station (3,5 EUR) czas przejazdu ok. 15-20 min, potem pociąg do Amsterdam Centraal (ok. 19 EUR), czas przejazdu 1h20min.


ten pociąg to 19 eur w dwie strony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Maj 2014 11:07 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 105
w jedną :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Maj 2014 11:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
podzielcie się na grupy i skorzystajcie z blablacar - wyjdzie najtaniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Maj 2014 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
kgb napisał(a):
w jedną :)


to jednak słaba opcja chyba? 2 x 19 + 2 x 3,5 = 45 eur. a bezpośredni autobus 40 eur w dwie strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Maj 2014 11:49 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6222
HON fly4free
juliaka napisał(a):
to jednak słaba opcja chyba? 2 x 19 + 2 x 3,5 = 45 eur. a bezpośredni autobus 40 eur w dwie strony.
a nawet 38,50
http://www.terravision.eu/pl/amsterdam_ ... table.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lip 2014 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Wrz 2013
Posty: 245
Loty: 150
Kilometry: 202 271
niebieski
Witam serdecznie,

jutro lecę do Eindhoven a stamtąd mam autobus firmy Terravision do Amsterdamu. W związku z tym mam pytanie, bo nie znalazłam nigdzie informacji, czy bilety wydrukowane przez internet wystarcza? Czy jest podobnie jak w Rzymie, czyli bilety te i tak trzeba wymienić na wejściówkę do autobusu w punkcie? A jeśli tak, to gdzie znajdę ten punkt na lotnisku, jak i potem w mieście? Skąd odjeżdża Terravision w kierunku stolicy?
Z góry dziękuję za pomoc.

EDIT: dziękuję za przekierowanie tematu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Lip 2014 11:52 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 41
jolkah napisał(a):
Witam serdecznie,

jutro lecę do Eindhoven a stamtąd mam autobus firmy Terravision do Amsterdamu. W związku z tym mam pytanie, bo nie znalazłam nigdzie informacji, czy bilety wydrukowane przez internet wystarcza? Czy jest podobnie jak w Rzymie, czyli bilety te i tak trzeba wymienić na wejściówkę do autobusu w punkcie? A jeśli tak, to gdzie znajdę ten punkt na lotnisku, jak i potem w mieście? Skąd odjeżdża Terravision w kierunku stolicy?
Z góry dziękuję za pomoc.

EDIT: dziękuję za przekierowanie tematu.


wydrukowany bilet w zupełności wystarcza, ja nic nie wymieniałem
Góra
 Profil Relacje PM off
jolkah lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 06 Lip 2014 12:56 

Rejestracja: 04 Maj 2014
Posty: 94
Opcja autobusowa w Terravision wydaje się być najrozsądniejszą.
Mam pytanie o konieczność rezerwacji biletów przed wylotem - z jakim wyprzedzeniem to zrobić? Czy zdarzają się pełne na 100% autobusy, czy można poczekać do tygodnia przed wylotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Lip 2014 14:05 

Rejestracja: 18 Lut 2014
Posty: 44
Loty: 14
Kilometry: 16 140
@sansibear; byłem w Amsterdamie w zeszły weekend, jadąc właśnie autobusem Terravision. Bilety bukowałem wcześniej, ale w autobusie w jedną jak i w drugą stronę miejsca było mnóstwo. Trochę miałem na początku problemów przez moje gapiostwo, bo po wydrukowaniu biletów przez internet nie doczytałem, że terravision współpracuje z firmą autobusową na lotnisku czyli neo express, bus znajduje się za przystankiem autobusowym po wyjściu z lotniska.
_________________
zapraszamy na nasz blog: www.sightseeingwithlove.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 06 Lip 2014 14:35 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 146
Loty: 400
Kilometry: 941 923
Zaden pociag z Eindhoven nie jedzie przez Rotterdam do Amsterdamu , tylko przez Utrecht , takze informacja powyzej jest nieprawdziwa. Pociagi co pol godziny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 06 Paź 2014 08:58 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
W piątek jechałem pierwszym tego dnia Terravision o 9 rano i takie kilka wskazówki:

- nie czekajcie ze wsiadaniem do ostatniej chwili, było więcej sprzedanych biletów niż miejsc
- sprawdźcie na biletach we współpracy z jaką linią operuje Terravision. W moim przypadku było to Air Express Bus (brak naklejek Terravision na autobusie)
- przez bałagan z brakiem miejsc i niezrozumiale długim postoju w Utrechcie podróż zamiast 1:40 wyniosła 2:30.

Powrót do Eindhoven w niedzielę o 10:45 na czas i z wolnymi miejscami. Trzeba się słuchać poleceń obsługi (żółte kombinezony), bo autobus nie ma stałego przystanku i potrafi stanąć nawet po drugiej stronie ulicy.

Pociąg wydaje się być bardziej pewną i komfortową opcją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Paź 2014 15:26 

Rejestracja: 30 Sty 2012
Posty: 62
Loty: 49
Kilometry: 84 728
Znajomy ostatnio testował i się okazało strzałem w 10!

Poszukajcie na blabla ofert przejazdu EIN-AMS. Czasem trzeba poczekać godzinkę - dwie, ale za przejazd dla 2 osób udało się zapłacić ~ 10euro. są oferty przejazdu po 4eu od łebka więc to chyba optymalna opcja przejazdu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
JIK uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 07 Sty 2015 12:23 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 81
witam! Czy bilet z Eidhoven do Amsterdamu Terravision, można kupić na miejscu? U kierowcy czy w automacie? Proszę o pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Mar 2015 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lip 2010
Posty: 425
niebieski
Kojarzycie może czy z lotniska jeżdżą jeszcze jakieś bezpośrednie autobusy do Amsterdamu (poza Terravision/AirExpressBus)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 02 Kwi 2015 17:06 

Rejestracja: 15 Sty 2013
Posty: 18
konrad1617 napisał(a):
witam! Czy bilet z Eidhoven do Amsterdamu Terravision, można kupić na miejscu? U kierowcy czy w automacie? Proszę o pomoc!



podbijam pytanie :?: :?: :?: :?:

a moje 2 pytanie brzmi: czy jezeli przykładowo mam wykupiony bilet na 16.30 a samolot teoretycznie ląduje o 16.30 i czy jeżeli nie zdażę to ten bilet obowiązuje równiez na kolejny odjazd który jest przykladowo powiedzmy o 18

gdzie kupić bilet na autobus miejski który odjeżdża do Eindhoven???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 02 Kwi 2015 17:27 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 105
Bilet na autobus miejski można kupić albo w automacie przy przystanku, albo u kierowcy lub też czasem (nie zawsze działają) w automacie wewnątrz autobusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 08 Lip 2015 19:09 

Rejestracja: 08 Lip 2015
Posty: 1
Hej. Ostatnio zarezerwowałem lot z Warszawy do Eindhoven i transfer autobusowy do Amsterdamu. Mój lot ma termin przylotu o godzinie 16:30, jednakże w "regulaminie" przewoźnika (Wizzair, p-airbus.com) jest taki grafik.

"Harmonogram
Nasze specjalne autobusy jeżdżą według rozkładu jazdy dopasowanego do lotów Wizz Air. Odjeżdżają tylko wtedy, gdy istnieje
rezerwacja na dany termin. Jesteś uprawniony do skorzystania z transferu tylko w odpowiednim terminie. O odjazdach transferów
informuje poniższy rozkład jazdy.

Image"
Czyli co, jest luka od 15:30 do 16:31 i mojego lotu on nie dotyczy?

W regulaminie była informacja: "Autobus transferowy kursuje według poniższego rozkładu jazdy. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy
sprawdzić, czy istnieje autobus odpowiednio skomunikowany z Państwa lotem. Jeżeli nie znajdują Państwo
odpowiedniego kursu, prosimy o nie rezerwowanie transferu.
Harmonogram: https://www.p-airbus.com/index.php?repter=72"

Jednakże tego harmonogramu tam nie ma, najpierw należy dokonać opłaty a potem przypuszczam pojawi się dopiero ten grafik.

Co mam zrobić :/ ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 95 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group