Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 705 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 29 Gru 2019 21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Jeszcze mam kilka pytań porządkujących do tych co weszli w ShebaMiles i mają srebro lub golda
A) są jakieś większe problemy z tym programem?
B) wpuszczają do saloników bez problemu? w kilku miejscach przeczytałem, że MOGĄ robią problemy, ale niczym to nie było potwierdzone
C) było o tym wcześniej, ale nikt nie potwierdził - czy to, że za odcinek nie są naliczane mile oznacza także brak naliczania segmentu?

D) I pytanie dotyczące wszystkich programów w *A - w którym programie można naliczyć mile z najdłuższego okresu wstecz - dotyczy to nowych użytkowników, świeżo zarejestrowanych. Np. ET pozwala na 12 miesięcy, ale nie dla tych co się dopiero do programu zapisali. Mam znajomych z ponad 30 odcinkami w tym roku i chciałbym im co polecić, ale wszędzie widzę max 3-6 miesięcy wstecz dla nowych.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
#302 PostWysłany: 31 Gru 2019 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
-- 30 Gru 2019 06:14 --

A - Nie. To *A a nie klub kukułka.
B- mnie od 3 miesiecy nie zrobili żadnego problemu na lotniski. Nawet przy wprowadzaniu gości.
C - zależy z jakiego tytułu nie sa naliczane mile. Jak to lot za nagrody to nie.
D- LH i LO 6 miesiecy i z tego co wiem to juz jest max.

-- 31 Gru 2019 16:42 --

Pamiętajcie, że loty SK w każdej z akceptowanych taryf po 7 dniach musicie wpisywać automatycznie. Niestety Sheba kompletnie nie importuje segmentów SK.
Góra
 Profil Relacje PM off
virtus uważa post za pomocny.
 
      
#303 PostWysłany: 01 Sty 2020 15:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 104
Poproszę o wytlumaczenie łopatą.Mam srebro w M&M. Robie 50 odcinkow w roku LOT i LH Wro-Dus via Waw/Fra/Muc.. Milami nie mam szans zrobic Golda ,odcinkami moze sie uda..Tylko jak i gdzie ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 01 Sty 2020 16:00 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
Najprościej chyba w ShebaMiles, za 40 odcinków dają golda. Aczkolwiek trzeba patrzyć na klasy rezerwacyjne, bo liczą tylko te odcinki, które dają jakieś mile. ZTCP to najniższe klasy w LH się nie liczą, ale np LO tak
Góra
 Profil Relacje PM off
Pablakiss uważa post za pomocny.
 
      
#305 PostWysłany: 01 Sty 2020 18:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 104
Konto załozone,Jak teraz te odcinki dołaczyc do konta ,i czy mozna tez naliczyc wsteczne mile,,jesli tak to jak.Dzieki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 01 Sty 2020 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
Możesz naliczać, ale dla nowych kont maksymalnie 3 miesiące wstecz. Gdybyś miał konto wcześniej założone to nawet 12 miesięcy wstecz. Masz tą samą sytuację co ja (około 50 odcinków, głównie LH lub LO). Jutro startuję z ShebaMiles od zera, po 20 odcinkach jest srebrny, więc fajnie, choć tylko na rok, a nie dwa lata.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 01 Sty 2020 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Srebro w Sheba nic nie daje. Zabawa zaczyna się dopiero po 40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 02 Sty 2020 00:21 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
cool_aka_romeo napisał(a):
Zabawa zaczyna się dopiero po 40


Czyli dla takich jak ja jest jeszcze nadzieja ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#309 PostWysłany: 09 Sty 2020 00:23 

Rejestracja: 12 Paź 2019
Posty: 35
-- 08 Sty 2020 23:07 --

virtus napisał(a):
Możesz naliczać, ale dla nowych kont maksymalnie 3 miesiące wstecz. Gdybyś miał konto wcześniej założone to nawet 12 miesięcy wstecz. Masz tą samą sytuację co ja (około 50 odcinków, głównie LH lub LO). Jutro startuję z ShebaMiles od zera, po 20 odcinkach jest srebrny, więc fajnie, choć tylko na rok, a nie dwa lata.

Witam w klubie. Pewnie tam w Afryce zachodzą w głowę co się dzieje że takie duże zainteresowanie ich programem właśnie z Polski :lol:

-- 08 Sty 2020 23:12 --

Pablakiss napisał(a):
Poproszę o wytlumaczenie łopatą.Mam srebro w M&M. Robie 50 odcinkow w roku LOT i LH Wro-Dus via Waw/Fra/Muc.. Milami nie mam szans zrobic Golda ,odcinkami moze sie uda..Tylko jak i gdzie ???


Kalkulator w łapę, where to credit odpalone i sprawdzasz. Poza tym twój nalot nie jest zły, Jak go robisz w biznesie na pewno starczy nawet w M&M na golda 8-)
Jeżeli ekonomiczna to za same segmenty (szczegołnie jak nisko-punktowe) to rzeczywiście chyba Ethiopian będzie najlepszy. A jak nie to program Aegean (A3) też jest sensowny ale wymaga przynajmniej jednej wycieczki do Grecji zeby było łatwiej i szybciej. Wszystkie programy masz opisane na tym forum

-- 08 Sty 2020 23:23 --

Roqq napisał(a):
marek2011 napisał(a):
Wszystko zależy kto, czym i gdzie lata - z ET problemem jest relatywnie niska wartość zdobytych tam mil dla osób nie mieszkających / nie latających regularnie ET. Więc ich nadmiar lepiej lokować w innych programach, aczkolwiek M&M jest raczej też kiepskim pomysłem, zwłaszcza jak ktoś lata głównie LH/OS/SN i raczej w niskich klasach rezerwacyjnych, bo naliczane z nich mile premiowe są groteskowe (liczą się od wydanej $). Z LO jest póki co ciut lepiej, ale za tanie klasy rezerwacyjne po kraju i Europie też kokosów się nie uzbiera.

Sytuacja ulegnie zmianie od 2021 - nowe zasady kwalifikacji M&M otworzą ludziom bardzo często latającym LH/LO, ale właśnie raczej w niskich klasach rezerwacyjnych po Europie zdobycie SEN, co dotychczas pozostaje kompletnie poza ich zasięgiem.


Niestety liczba potrzebnych lotów będzie w dalszym ciągu trudna do osiągnięcia, bez lotów międzykontynentalnych 96 odcinków podróży


Niech się goni ta Lufa jak 80 segmentów da ci platynę w Etiopczyku która jest na dwa lata bodajże, jak ktoś trafi odpowiednio. Jakbym miał tyle lotów to zaryzykował był milion milera w United. W pięć lat powinno się uzbierać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 09 Sty 2020 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
W bardzo przejrzysty sposób opisane jest to tutaj...
https://www.pasazer.com/mobi/news/43010 ... ,roku.html
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#311 PostWysłany: 09 Sty 2020 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Podstawowym minusem nie opisanym w tekście jest brak jakiejkolwiek wartości mil w Sheba.
Chyba, ze ktoś lata ET :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#312 PostWysłany: 09 Sty 2020 16:56 

Rejestracja: 12 Paź 2019
Posty: 35
Bo ja wiem. Za 40 lotów w krajówce coś będziesz miał w miles and more ? Z ciekawości zrobiłem symulacje mojej ostatniej RT do LCY. Dostałem 125 mil plus 32 executive bonusa za szaloną klasę O w taryfie saver. W ET miałbym 250 statusowych oraz 250 premiowych oraz segment zaliczony. w takim tempie bym na Zanzibar uzbierał z przesiadką w Adis Abebie :0
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 09 Sty 2020 19:22 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3240
srebrny
columbus napisał(a):
-- 08 Sty 2020 23:07 --
Niech się goni ta Lufa jak 80 segmentów da ci platynę w Etiopczyku która jest na dwa lata bodajże, jak ktoś trafi odpowiednio. Jakbym miał tyle lotów to zaryzykował był milion milera w United. W pięć lat powinno się uzbierać :)



W United do MM liczą się wyłącznie loty UA, tak że mieszkając poza USA szanse są niewielkie na zdobycie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 10 Sty 2020 11:00 

Rejestracja: 12 Paź 2019
Posty: 35
Hmm, Byłem kilka razy w US i za każdym razem trafiał mi się głownie united. Może z 50k do milion millera bym uskrobał :lol:

Rozumiem że liczy się tylko metal United a tiketować można dowolnie ? Tutaj koleś pisze że miał bilet wystawiony przez Swissa jak przekraczał magiczny milion

https://thepointsguy.com/news/united-mi ... non-elite/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 27 Sty 2020 10:55 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2748
złoty
W Egyptair Plus nieco zmian: https://loyaltylobby.com/2020/01/27/egy ... n-changes/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 03 Mar 2020 16:28 

Rejestracja: 28 Maj 2015
Posty: 146
TAP z okazji 75 urodzin oferuje Status Match do Silver lub Gold z programów spoza *G:
https://www.flytap.com/en-us/miles-and- ... 95-content
Ważny na pół roku z opcją challenge na kolejny rok.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#317 PostWysłany: 17 Cze 2020 11:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 1065
Loty: 469
Kilometry: 475 167
niebieski
Coś dla "Etiopczyków". Mamy statusy przedłużone do końca 2021 :)


As a valued ShebaMiles member, I would like to personally update you on the changes we made to the ShebaMiles program in response to the impact COVID-19 is having on all of us. We are responding to COVID-19 by allowing more flexibility to our dear members and would like to highlight the details on the favourable changes we are making to ensure that you continue to enjoy your membership benefits.

Miles Validity Extension
We want to ensure that ShebaMiles Miles you earned pre-COVID-19 are available to you when you are ready to use them. Accordingly, your accrued miles will not expire in 2020. As a result, you will retain full mileage balance in 2021 calendar year. Our standard miles-expiration policy will resume on December 31,2021.

Tier Status Extension
To ensure that our top tier members have ample time to enjoy the benefits they have earned, we have extended current tier statuses expiring in 2020 by one additional year through December 31, 2021. All current Platinum, Gold and Silver members will have their status extended through December 2021. The extension will allow you to take advantage of the tier benefits when you’re ready to travel again.

Your membership card will be updated with the new expiration date of your tier. You can check it by logging in to your ShebaMiles account on http://www.ethiopianairlines.com or through Ethiopian mobile app.

Platinum Complimentary Upgrade Certificate Extension.

ShebaMiles Platinum Complimentary Upgrade certificates that are set to expire in December 2020 will be extended through December 31, 2021. Our Platinum members will have the opportunity to use their 2020 unutilized complimentary upgrade certificates until December 31, 2021.

Flexible Rebooking and Refund Policy

To give you more flexibility, we have waived all rebooking and refund fees on ShebaMiles award tickets and upgrade awards for departure until December 31, 2020. Accordingly, our valued members who already hold ShebaMiles award ticket with travel dates until December 31, 2020 and wish to change to a later date or refund, may do so without any rebooking/refund fees.

We are looking at ways to better support our customers, and as part of that effort we will continue to update our accrual/redemption policy. We will communicate any updates in due course.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#318 PostWysłany: 07 Lip 2020 12:59 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Gold status TP dla posiadaczy srebra w BA (za 70 EUR, koszt kupna 2000 mil)

https://www.headforpoints.com/2020/07/0 ... tus-match/
Góra
 Profil Relacje PM off
jar188 lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#319 PostWysłany: 07 Lip 2020 13:47 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1853
niebieski
Czy ktos testowal ten status match? Pisza, ze status bedzie "valid for a minimum of 12 months" i jestem ciekaw jak oni to licza - jezeli dolaczylem to TAP miesiac temu to czy bede mial status do konca roku kalendarzowego plus kolejny rok ie. od dzisiaj do konca 2021 czy jak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#320 PostWysłany: 07 Lip 2020 14:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
@lataczuk zobacz co @p.wl napisał :)

tap-miles-go,1574,134320&p=1334524&hilit=+status#p1334524
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 705 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 36  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group