Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Lip 2019 14:31 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@york671 Jeśli z twojego linku polecającego zarejestruje się jakiś obiekt to Ty otrzymasz nagrodę w wysokości 400 zł do wykorzystania jako środki na podróże,czyli nie na kartę a do tzw. ich portfela. Nie wszystkie obiekty można za pomocą tych środków opłacać.Jeśli jest taka opcja to masz informację,że możesz użyć środków z portfela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 29 Lip 2019 16:14 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@york671 Każdego,który nie ma etykiety zapłać przy użyciu portfela.Jak na razie to możliwość takiej zapłaty dotyczy niektórych obiektów biorąc pod uwagę całość.Poszperaj a sam zobaczysz.W opcji filtrowania masz
Płatności online
PayPal
Przelew bankowy
Portfel Booking.com x zaznaczasz to ostatnie :) Propozycja zapłaty środkami z portfela pojawia się chyb jeśli takie środki masz i jesteś zalogowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Lip 2019 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Obiekty oznaczone są tak:

Załącznik:
p1.jpg
p1.jpg [ 55.68 KiB | Obejrzany 17959 razy ]


A płatność wygląda tak:

Załącznik:
p2.jpg
p2.jpg [ 82.43 KiB | Obejrzany 17959 razy ]



Przy odwołaniu rezerwacji chyba środki z portfela przepadają a zwracają tylko to co było płatne kartą.
Raz opłaciłem obiekt za 10zł w ten sposób że 6zł z portfela a 4zł kartą i po odwołaniu oddali mi tylko 4zł na kartę.

Płacenie z potfela jest dobrowolne czyli możemy odznaczyć tego ptaszka i całość opłacić karta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Lip 2019 18:00 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Sprawdź sobie w interesującej cię dacie zaznaczając filtrowanie j.w. wskazałam.Mnie średnio pokazało 3/4 z całości dostępnych w Polsce,więc całkiem sporo.Zawsze warto obniżyć koszt rezerwacji jak coś mamy w portfelu.Warto też jednak zawsze sprawdzić jaka jest cena planowanej rezerwacji na innych niż booking OTA,bo może się okazać,że gdzieś indziej bez użycia środków z portfela będzie taniej .Jak długo się czeka na środki za polecenie tego nikt dokładnie nie wie.Bywa różnie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Lip 2019 18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3418
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Cytuj:
Gdy Twój znajomy otrzyma pierwszą rezerwację, kolejne 5 rezerwacji nie będzie podlegać prowizji, a Ty otrzymasz środki na podróże o wartości 400 zł. Środki te zostaną przesłane w ciągu 30-60 dni od dnia wymeldowania i będziesz mógł je wykorzystać na kolejny wyjazd z nami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lip 2019 20:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Możesz jeszcze np. https://www.momondo.pl/hotel-search
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lip 2019 21:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Anonymous napisał(a):
spodziewałem się jakiś bardziej mniej znanych a wartych uwagi :)

Grymasisz mój panie :oops: Na tych trzech wyszukiwarkach znajdziesz mniej znane OTA np. getaroom ,Travelrepublic,Amoma i kilka innych.Czy warte uwagi nie wiem, bo rezerwuję na tych bardziej znanych ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Lip 2019 20:58 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@york671 Wtedy nie ma wyjścia i trzeba przestudiować specjalny, oddzielny temat dla pechowców booking-com-opinie-problemy-doswiadczenia,20,1154&p=1239553&hilit=Booking+problemy#p1238440 ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group