Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna
Autor Wiadomość
#1021 PostWysłany: 04 Lut 2019 01:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Zbanowany
niebieski
Skąd dokładniej odjeżdżają te autobusy z Mediolanu na lotnisko? Przylatuję do Włoch, ale do innego miasta, a potem jadę do Mediolanu i z Mediolanu kolejny lot.

Bilety u kierowcy normalnie?

PS sorry, jeśli to pytanie już wcześniej było, ale na pierwszy rzut oka nie znalazłem ;)
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1022 PostWysłany: 04 Lut 2019 10:44 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Spod dworca Milano Centrale:
https://www.google.com/maps/place/Centr ... d9.2060969
Góra
 Profil Relacje PM off
NikodemFM uważa post za pomocny.
 
      
#1023 PostWysłany: 06 Lut 2019 10:47 

Rejestracja: 12 Sty 2019
Posty: 32
Te bilety kilkudniowe na cala Lombardie sa wazne do godziny 24ej danego dnia czy liczymy rowne 24h od pierwszego skasowania biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1024 PostWysłany: 06 Lut 2019 13:05 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Z tego co pamiętam - ta pierwsza opcja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1025 PostWysłany: 06 Lut 2019 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
perek123 napisał(a):
Te bilety kilkudniowe na cala Lombardie sa wazne do godziny 24ej danego dnia czy liczymy rowne 24h od pierwszego skasowania biletu?
Bilet jest ważny na dany dzień (liczbę dni) o chwili skasowania tj. masz bilet na 7 dni a dziś go skasowałeś to ważny jest dziś + 6 kolejnych dni, jeżeli ważność jego kończy się w danym dniu to możesz na nim jechać do godz 24:00 chyba że wsiadłeś przed północą do danego środka komunikacji a na miejsce dojedziesz po północy to jest ważny do czasu dojazdu na miejsce. źródło http://www.regione.lombardia.it/wps/por ... ettimanale

Dyskusja na temat biletu io viaggio ovunque in Lombardia szerzej jest prowadzona w temacie przylatuje-do-bergamo-co-dalej,1227,48727
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#1026 PostWysłany: 23 Lut 2019 15:45 

Rejestracja: 07 Gru 2012
Posty: 469
niebieski
Pewnie ta informacja już się pojawiła na którejś z 50 stron tego wątku, ale może komuś się przyda. Zapytałem Autostradale czy wykupiony wcześniej bilet można wykorzystać na kolejnym kursie.
Cytuj:
If you miss the bus you booked for you can take the next one with the same ticket (you can use your online ticket any time and date you need as long as you take the same route).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1027 PostWysłany: 22 Maj 2019 23:26 

Rejestracja: 22 Maj 2019
Posty: 1
Czym najlepiej dojechać z Genua (port) do Bergamo(lotnisko).
Trzeba rezerwować wcześniej czy na miejscu z marszu??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1028 PostWysłany: 23 Maj 2019 08:22 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@wasyl00 Pociągiem na trasie Genova Piazza Principe - Milano Centrale i potem autobusem na lotnisko Bergamo. Bilet na pociąg lepiej kupić wcześniej przez internet ,bywają promocje.Transport Mediolan -lotnisko Bergamo można wcześniej ,ale u kierowcy też się da.Jeździ też FlixBus(najtaniej) Genua, dworzec autobusowy Fanti d'Italia/Principe
Bergamo, lotnisko Orio al Serio (BGY)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1029 PostWysłany: 09 Sie 2019 14:10 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Cześć wszystkim !
właśnie się dowiedziałem, że mój lot jest opóźniony i obecnie planowany czas przylotu do Bergamo to sobota 10.sierpnia o godz. 01:20 w nocy.
Czy o tej porze mam szansę dostać się z lotniska do Mediolanu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1030 PostWysłany: 09 Sie 2019 16:08 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 30
Cześć,szukam chętnych do wspólnego skorzystania z transferu prywatnego z lotniska Bergamo do Bellagio,dnia 29.08.,przylot lotem Wizzair z Katowic o 14:30,mamy ok. 5 wolnych miejsc,cena za przejazd 10euro/osoba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1031 PostWysłany: 09 Sie 2019 16:17 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Ląduję w Bergamo dzisiaj w nocy o 1:20. Znalazłem autobus do Mediolanu o 3:40 (Terravision), wcześniej jest tylko o 00:45. Czy pomiędzy tymi godzinami są jakieś autobusy do Mediolanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1032 PostWysłany: 14 Paź 2019 09:02 

Rejestracja: 31 Mar 2019
Posty: 4
Hej ponownie.
proszę o pomoc.
w kwietniu tego roku byłem na objazdówce po Lombardii z córką. Sobie kupiłem io viaggio ovunque in Lombardia, a córka za darmo na io viaggio in famiglia.
Za miesiąc znowu lecę (z 2 dzieci), ale sobie nie będę kupował tego 'ticket lombardia'; tylko zwykłe pojedyncze bilety na pociąg/autobus.
I moje pytanie jest takie, czy "io viaggio in famiglia" dla dzieci jest ważny też ze zwykłymi biletami w lombardii(autobus/pociąg Bergamo, Lecco), czy on działa tylko w połączeniu z 'ticket lomardia'
Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji, a nie chcę dostać mandatu.
https://www.regione.lombardia.it/wps/portal/istituzionale/HP/DettaglioServizio/servizi-e-informazioni/cittadini/muoversi-in-lombardia/biglietti-e-agevolazioni/io-viaggio/io-viaggio-gratis-in-famiglia
https://www.regione.lombardia.it/wps/portal/istituzionale/HP/DettaglioServizio/servizi-e-informazioni/Cittadini/Muoversi-in-Lombardia/biglietti-e-agevolazioni/Io-viaggio/io-viaggio-ovunque-in-lombardia-biglietti-giornaliero-settimanale/io-viaggio-ovunque-in-lombardia-biglietti-giornaliero-settimanale
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1033 PostWysłany: 28 Gru 2019 15:56 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
Czy jedyny transport z Werony na lotnisko w Bergamo to Flixbus? Czy są jakies inne linie i firmy? ktoś wie, ile kosztuje bilet u kierowcy?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1034 PostWysłany: 28 Gru 2019 17:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1186
złoty
@maxima Flixbus jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem. I raczej jedynym bezpośrednim. Można pociągiem, ale z przesiadką... Co do ceny to chyba warto zerknąć na stronę lub w apce Flixbusa... Ewentualnie sprawdz inne możliwości w Rome2rio...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1035 PostWysłany: 03 Sty 2020 16:45 

Rejestracja: 07 Lip 2011
Posty: 50
Czy na trasie z lotniska Bergamo do Mediolanu nie kursują te mniejsze shuttle busy, które podwożą pod konkretne hotele? Szukając opcji dojazdu wszędzie widzę tylko te "duże" autobusy kursujące na mediolański dworzec centralny (Terravision, Autostradale, OrioShuttle), ale zawsze w większych miastach spotykałem się też z tymi mniejszymi busami, które mają listę przystanków zgodną z hotelami, do których mają dowieźć podróżnych i przy nich stają, a tutaj nie mogę niczego tego znaleźć.

Alternatywnie - czy jest jakiś wygodniejszy sposób dotarcia "pod adres" przy niewielkim wzroście ceny, jeśli podróżuje się w trzy osoby? ;) Zwykły bus, typu Terravision właśnie, wyjdzie nam z tego co widzę ok. 20E, ale potem trzeba doliczyć jeszcze kilka euro za przesiadkę na metro, którym musimy dotrzeć do ostatecznego celu. Da się w przedziale 25-30E wykombinować coś wygodniejszego dla trójki, w takim razie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1036 PostWysłany: 17 Lut 2020 10:31 

Rejestracja: 16 Sie 2017
Posty: 9
Witam!

Mam problem jeżeli chodzi o transfer z lotniska BGY do Mediolanu. Mianowicie wylatuje z Modlina 10.04 i będę na miejscu w okolicach północy. Zawsze wypożyczałem sobie samochód, ale teraz wiedząc, że będę tam parę minut po północy nie jestem w stanie wypożyczyć samochodu, gdyż każda wypożyczalnia odmawia mi wydania auta po północy. Myślę, że sporym minusem jest fakt, że są to święta (wielka sobota).

Lecę z żoną i 2-letnim dzieckiem, więc muszę zaczekać na fotelik samochodowy oraz wózek.

Pytanie do Was, jak dostać się do Mediolanu wychodząc realnie z terminalu w okolicach 00:30-01:00 ??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1037 PostWysłany: 17 Lut 2020 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2016
Posty: 42
Loty: 62
Kilometry: 106 123
Ostatni Terravision z lotniska masz o 00.45. Jeżeli na niego nie zdążysz, to następny niestety dopiero 03.40
A nie lepiej przespać się w Bergamo i rano wyruszyć do Mediolanu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1038 PostWysłany: 17 Lut 2020 11:43 

Rejestracja: 16 Sie 2017
Posty: 9
Mam już hotel i lot klepnięty, zależy mi na dostaniu się do Mediolanu po wylądowaniu.

Zawsze jak latałem sam (dwukrotnie) to nie było problemu z wypożyczeniem auta po północy, albo był tylko nie zwracałem na to uwagi i zawsze się udawało. Teraz lecę z rodziną i zacząłem wszystko sprawdzać, gdyż nie chce narazić się na niepotrzebny stres.

Może z praktyki ktoś wie, która wypożyczalnia zawsze jest otwarta dłużej i na mnie poczekają?

Jeżeli z wypożyczeniem auta się nie uda to mam następujący plan:
1 - odbiór z lotniska przez znajomego lub taksówka
2 - na drugi dzień wypożyczenie auta w Mediolanie i oddanie go w BGY.

Pytania:
- ile kosztuje +/- taksówka z BGY do Mediolanu w nocy? Czy są bez problemu dostępne?
- jaką wypożyczalnie polecacie, która bez problemu wynajmie auto z innym punktem zdania auta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1039 PostWysłany: 30 Sie 2021 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
@siwus71

I jak sobie wtedy poradziłeś ?
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: [BGY] Bergamo Orio
#1040 PostWysłany: 31 Sie 2021 21:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 471
niebieski
Jak najlepiej dostać się z Bergamo do Mediolanu na zwiedzanie całodniowe i powrót tego samego dnia do Bergamo ?
6 osób w tym troje dzieciaków.
_________________
78 Krajów , 6 Kontynentów , 3 Oceany :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 01 Wrz 2021 09:34, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1081 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group