Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lip 2014 10:04 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
witam,
2 facetów z krakowa. lecimy do TA (z Katowic), właśnie opracowujemy plan zwiedzania Jerozolimy etc.
Ktoś leci w tym terminie z forumowiczów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu City break w Abu Zabi za 1342 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Krakowa i pobyt w 4* hotelu
6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży 6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży
#2 PostWysłany: 09 Lip 2014 10:29 

Rejestracja: 09 Lip 2014
Posty: 1
Kurcze, ja lece 12. Też jestem z Krakowa :)

W jaki sposób dostajecie się z lotniska do Jerozolimy?
Ja jestem trochę spanikowana, bo kupiłam bilet wczoraj...
w jedna stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2014 11:17 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
wynajęlismy mieszkanie u dość ogarniętego faceta i on nam napisał co i jak.
Dalsze czynności polegały na siedzeniu na róznych forach, przewodnikach, spisywaniu opinii, rad i robieniu planu podróży.
Jak skończymy robić plan, to go tutaj wrzucimy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Lip 2014 10:59 

Rejestracja: 19 Lis 2012
Posty: 7
Może napiszcie jak tam sytuacja wygląda obecnie czy jest bezpiecznie czy nie. Wybieram się za miesiąc więc jestem ciekaw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Lip 2014 10:38 

Rejestracja: 07 Maj 2013
Posty: 179
LOT wstrzymal wyloty do TA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lip 2014 10:51 

a wizzair lata jak latał, jedynie na stronie głównej zamieścił komunikat:

Kod:
 WAŻNA INFORMACJA DLA PASAŻERÓW PODRÓŻUJĄCYCH Z TEL AWIW OD 13 LIPCA 2014

Informujemy że od niedzieli 13 Lipca, Terminal 1 lotniska Ben Gurion w Tel Awiw będzie zamknięty do odwołania.

Odloty wszystkich rejsów międzynarodowych do odwołania zostają przeniesione do Terminala 3.

Odprawa biletowo-bagażowa rozpoczyna się na 3 godziny i zamykana jest dokładnie 60 minut przed rozkładową godziną odlotu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat dojazdu do Terminala 3 lotniska Ben Gurion w Tel Awiwie prosimy o odwiedzenie strony internetowej.

Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group