Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Paź 2014 12:13 

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 64
Część osób pewnie korzysta w pracy z programu multibenefit. Można tam kupić za 1 zł bon do itaxi o wartości 15zł.
Bon do realizacji w 6 miastach w Polce itd. Warunki poniżej:

Ja kupiłem dwa ale z dwóch raczej nie skorzystam więc mogę jeden bon oddać dla osoby "zaangażowanej" na forum--->PW

Pozdro

    Cena obejmuje voucher o wartości 15 zł, 35 zł lub 50 zł do zrealizowania z
    iTaxi w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu
    Voucher uprawnia do bezgotówkowego przejazdu w I i II strefie do wybranej
    kwoty vouchera
    Jeżeli kurs przekroczy wartość vouchera, użytkownik może dopłacić różnicę
    gotówką lub kartą płatniczą
    Gdy wartość kursu jest mniejsza od wartości vouchera, reszta nie jest
    zwracana
    Voucherów nie można ze sobą łączyć
    Instrukcję zamawiania taksówki przez aplikację iTaxi oraz regulamin
    korzystania z usług iTaxi znajdziesz na http://www.itaxi.pl
    Aby zrealizować voucher, z http://www.itaxi.pl ściągnij aplikację na swój telefon.
    Następnie wejdź w zakładkę „Kody promocyjne” w menu aplikacji, wpisz i
    zweryfikuj kod, który otrzymasz mailem tuż po zakupie oferty
    Dane świadczeniodawcy: Itaxi.pl, ul. Legionowa 28, 15-281 Białystok, NIP:
    118-205-33-55
    Termin realizacji
    do 01.02.2015 23:59
    Kod


-- 20 Paź 2014 20:21 --

Voucher powędrował do "kiew" :)
_________________
____________
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew lubi ten post.
kiew uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 01 Cze 2015 10:17 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Od 1-7 czerwca pasażerowie w wybranych miastach otrzymają od kierowcy upominek. Do rozdania jest 1000 zabawek – klocków Cobi od sieci sklepów Toys Box.
(...)
Świętowanie z najmłodszymi potrwa od 1-7 czerwca w 10 miastach Polski. Akcja obejmuje: Warszawę, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynię, Sopot, Łódź, Białystok, Poznań i Rzeszów.
(...)
Jak znaleźć taksówkę z prezentem?

Trzeba zalogować się na profil prywatny w aplikacji iTaxi, a następnie zamówić taksówkę oznaczoną logotypem Toys Box. Każdy pasażer takiego kursu otrzyma zestaw klocków Cobi do wyboru: samochód Kevina z figurką „Ben10” albo magiczny koncert z figurką czarodziejki „Winx Club”.
+
Pasażerowie biorący udział w akcji pomogą podopiecznym domów dziecka, bo połowa pieniędzy z każdego kursu oraz reszta zabawek zostanie przekazana wybranym placówkom na terenie miast, w których odbywa się „Tydzień Dziecka”.

Za: http://togethermagazyn.pl/tydzien-dziec ... ach-itaxi/

Więcej szczegółów na: http://itaxi.pl/tydziendziecka/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Cze 2015 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2013
Posty: 1111
Loty: 4
Kilometry: 5 374
srebrny
W ten weekend w Warszawie możliwe są darmowe przejazdy taksówkami:

Kod rabatowy: OWF2015
Wartość kodu: 30 zł
Ważność: od 12.06 12:00 do 15.06 06:00
Kod ważny przy płatności przez aplikację (w najnowszej wersji można dodać kartę)
Teoretycznie kod na przejazdy na Orange Warsaw Festiwal. Ale prawie na pewno, podobnie jak w przypadku promocji MyTaxi na przejazdy do urn itp., odejmie się przy każdym kursie.
Pozdrawiam
zoli


"Dla wszystkich, którzy w ten weekend (dziś od 12:00 do 06:00 rano w poniedziałek) wybierają się na Orange Warsaw Festival, iTaxi przygotowało darmowy przejazd o wartości 30 zł. Wejdź do naszej aplikacji, wybierz taksówkę i jedź na spotkanie z ulubionymi wykonawcami!

Wprowadź w aplikacji iTaxi kod:
OWF2015
- Kod upoważnia do zniżki 30 zł na jednorazowy przejazd
- Dotyczy wszystkich użytkowników w Warszawie, którzy zamówią iTaxi z płatnością przez aplikację.
- Zniżka obejmuje przejazdy wykonywane od godz. 12:00 12 czerwca do godz. 6:00 15 czerwca.
- Kod promocyjny należy wprowadzić przed zamówieniem. Zniżka zostanie uwzględniona w rozliczeniu po zrealizowanym kursie."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 12 Cze 2015 14:23 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 437
niebieski
Wyskakuje info, że kod wygasł.

edit: wpisałem w Ubera :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Cze 2015 23:44 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Wow to chyba pierwsza promocja od iTaxi.pl .. hehe.

Ktoś zapytał na fejsie:

Cytuj:
(..) Jarek P: Ale czy kurs musi się zaczynać albo kończyć w okolicach festiwalu?


iTaxi.pl Nie musi, ale powinien


Albo:
Cytuj:
Michał O: iTaxi ma w ofercie Bugatti Veyron? Już kilkukrotnie mi się pojawiło. Z ikonką Toysa.


Czekamy na reakcje Ubera i MyTaxi.
_________________
Pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez luka89waw 13 Cze 2015 00:34, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Cze 2015 23:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Jechałem dziś w Warszawie z lotniska na Pola Mokotowskie. Był problem przy płatności - cały czas pokazywało mi że kurs w trakcie, a kierowcy nie chciało zdjąć płatności, dzwonił do itaxi, kazali restartować telefony itp., nic to nie dało..., ostatecznie dostałem info, że kurs anulowany, a oni sobie ściągną ręcznie. Pieniędzy z karty nie ubyło, kod promocyjny nie zniknął... Więcej testować nie będę, bo uciekam właśnie z Warszawy, ale wygląda na to że kod cały czas jest aktywny, nie wiem czy problem wynikał ze zwykłego błędu appki, czy jednak nie pasowało miejsce docelowe :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 13 Cze 2015 00:11 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Hehe dobre;) A z jakiej okazji miałeś kod promocyjny? Polecenie? Teraz patrze to większośc kursów w cenie 3zł = 3,60 zł. Chyba że tylko w nocy. Bo Uber ma jednakową cene czy to noc czy poza warszawe.

P.S Fajnie ze apka pokazuje łatwe zamówienia najbliższej taksówki itd:) Jeden gościu jest nawet 2 min od mojego domu :P

Brakuje kalkulatora przejazdu ile zapłacimy :) i chyba brak opcji poleceń :( Z tego co widzę to kierowcy są różni. Z Itaxi, niezrzeszony, inne firmy np sun taxi. Heh

Aktualnie trwa promocja w Rzeszowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu. 50% Taniej do końca czerwca!

Cytuj:
Od teraz do 30 czerwca jeździsz z iTaxi, ile chcesz
- za połowę ceny! Wystarczy użyć kodu RSW50

Aplikacja zapamięta wpisany przez Ciebie kod i do końca czerwca każdy Twój kurs z iTaxi będzie tańszy o 50%.
Jeździsz i jeździsz, a połowa pieniędzy nadal zostaje w portfelu!

Sprawdź warunki korzystania z kodów promocyjnych: http://itaxi.pl/regulamin/


http://itaxi.pl/rsw50/
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Cze 2015 10:16 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Ja skorzystalem w dzien na OWF i kierowca nie potrzebowal mojego urzadzenia.
Nie wiem, czy nie mial pozniej problemu z rozliczeniem, bo wysiadlem wczesniej, gdyz byl korek, a on mial sobie dojechac do 30zl :D
3,60 to max w nocy, nastomiast 2,4 w dzien za km.
Faktycznie zrzeszaja z wielu firm i stad roznice w cenie,ale mozna sobie na appce zaznaczyc limit.
W nocy w ogole appka nie chodzilo, nawet bez kodu.
Zobaczymy co dzis sie wydarzy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 13 Cze 2015 13:35 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Hmm, To jak tutaj się płaci? Tak jak w Mytaxi na koniec przejazdu potwierdzasz rachunek czy jak Uber że zamawiasz i potem już nie potrzeba nic zatwierdzać. Coś tam widziałem że jest opcja aby automatycznie pobierało. P.S Widziałem też w nocy Sun Taxi za 2 zł :P
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 13 Cze 2015 14:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Kontynuacja historii z wczoraj. Pieniedzy mi i tak nie pobralo a tu 2 nowe kody :D kazdy po 40zl.

Sami z siebie, zadnych reklamacji nie robilem.

Załącznik:
ImageUploadedByTapatalk1434199079.759133.jpg
ImageUploadedByTapatalk1434199079.759133.jpg [ 150.89 KiB | Obejrzany 22603 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 13 Cze 2015 15:05 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
ładnie ładnie. Czyli nie da się obliczyć ile zapłacimy? czy trzeba pytać kierowcy ile wyjdzie?
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 13 Cze 2015 17:21 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
W nawiazaniu @szymonpoznan1
Dostalem rowniez dwa kody, wiec pewnie kierowca mial problem z rozliczeniem transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 13 Cze 2015 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie wiem czy kody zadzialaja na innych kontach, dlatego nie bede swirowal w gieldzie, ale ze sa wazne tylko do poniedzialku to na pewno ich nie wykorzystam i moge oddac. Jesli ktos juz wykorzystal kod owf2015 a bedzie potrzebowal dzis lub jutro przejazd prosze o PW a podesle kod. W sumie mam dwa, wiec oddam 2 uzytkownikom.
Tylko prosze o pisanie osob ktore faktycznie potrzebuja, bo kody wazne sa krotko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 15 Cze 2015 02:06 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ja spytałem na fejsie MyTaxi czy będzie odpowiedź na konkurencje i dali mi kod na 30 zł :P chociaż myślałem że puszczą uniwersalny dla każdego w tych dniach. Ale mam do końca sierpnia :P
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 15 Cze 2015 04:29 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 69
Loty: 27
Kilometry: 34 757
Ja miałem problem z OWF2015 w zamian kolejnego dnia dostałem 2 x 40 zł od nich na przeprosiny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Cze 2015 11:59 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Zadzialaly oba?
Mnie tylko jeden,a przy drugim wyswietlalo,ze kod niepoprawny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Cze 2015 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W mailu masz napisane, że drugi wprowadzić możesz dopiero jak 'wyjeździsz' pierwszy na danym koncie.

Moje dwa zadziałały na obcych kontach - oddałem dwóm forumowiczom i potwierdzili.

A tak poza tym to już chyba po promocji :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Cze 2015 13:17 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Tak, wprowadzic probowalem po godzinie o zakonczenia kursu.
Po promocji, ale jakies niedopracowanie systemu wystepuje i mimo,ze super promo zrobili, to maly zgrzyt pozostal.
Poza tym, bardzo czesto aplikacja nie dziala poprawnie i by zamowic takse, to trzeba zamawiac poprzez wybranie auta z podgladu recznie (nie kazdy wie, ze wtedy obejdzie sie "system zwieszony"), gdy automat pokazuje, ze twoje ustawienia nie spelniaja kryteriow dostepnosci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Wrz 2015 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
iTaxi to ma poczucie humoru. Chwilkę po strzeleniu gola przez Niemców rozesłali SMSy do zarejestrowanych uzytkowników, że jeśli Polska wygra to przyślą kod na 50zł :D

To sie nazywa reklama - chcą dać, a że nie będa mogli... :D

Kod:
-100% na kurs jeśli wygramy!* Mecz PL-NIEM. właśnie się zaczął (Polsat)! SMS z kodem wyślemy po meczu.
Pobierz iTaxi: http://rdrct.it/itaxi_dlaciebie | *do 50 zł; przy płatności przez aplikację
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 15 Paź 2015 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
Załącznik:
Screenshot_1.png
Screenshot_1.png [ 155.05 KiB | Obejrzany 23003 razy ]


Link do ankiety: http://itaxi.pl/ewolucja/
Z kodu należy skorzystać do niedzieli (18.X), także mało czasu.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
10 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 343 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group