Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Mar 2015 00:59 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 3
Witajcie.
Problem mam taki, że muszę w maju do Stambułu załatwić coś służbowo. Wystarczy na to 1 dzień. Resztę dni mogę spędzić jak chcę. Ale muszę zabrać moje maluchy, dla których zwiedzanie nie jest przecież żadna atrakcją.
Dlatego szukam jakiegoś hotelu nad morzem, aby te kilka dni odpocząć wraz z nimi.
Czy znacie jakieś miejscowości niedaleko od Stambułu, gdzie można zatrzymać się w hotelu z plażą i basenem (i sensownym dojazdem do miasta)? Przeglądając strony internetowe nie widziałem żadnych ofert biur turystycznych z pobytem w pobliżu tego miasta.

Dziękuję za pomoc
jedrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 15 Mar 2015 01:14 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 311
trudno na tak zadane pytanie odpowiedzieć i pomóc...
co to znaczy kilka dni? bo wtedy może będzie miało sens pojechać troszkę dalej?
a może hotel w Stambule i pożyczony samochód?
a może lot np. do Antalya-i?
jeśli samemu to jak chcesz być służbowo i z dziećmi?

więcej pytań niż odpowiedzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Mar 2015 01:21 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 3
hmm, racja. Trochę zamieszałem.
Plan jest taki, przylot do Istambułu, transfer poza miasto do hotelu z żoną i dziećmi. W sumie max 7 dni wyprawy, więc 3-4 wypoczynku.
Potem przenosiny do hotelu w mieście - sprawy zawodowe i zwiedzanie (2 dni) i powrót na lotnisko.

dziękuję za czujność i szybką odpowiedź :-)
jedrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 15 Mar 2015 08:59 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Spróbuj na Wyspach Książęcych. Raczej kwatery prywatne /na airbnb/ nîż hotele. Za to barđzo dobry i tani dojazd ze Stambułu promem. No i idealne miejsce dla dzieci.
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Mar 2015 22:24 

Rejestracja: 15 Mar 2015
Posty: 3
dziękuję za dobry pomysł.
Spróbuje tak zrobić.
jedrek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Mar 2015 22:34 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
Nie byłem ale zainspirowany twórczością Orhana Pamuka brałbym pod uwagę okolice Gebeze. Na booking znajdziesz sporo miejscówek.
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group