Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Irańscy terroryści
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2017 12:12 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Image

Iran (Irak) -światowe centrum terroryzmu i wszelkiego zła..

Image

...gdzie każdy tylko patrzy żeby wbić Ci nóż w plecy...

Image

...a dzieci od małego są wychowywane na terorystów..

Image

...i morderców..

Image

...gdzie mężczyźni bez kultury...

Image

...ujeżdzają owce...

Image

...obmyślając ciągle plan kolejnego zamachu...

Image

...nie szanując kobiet...

Image

...które żyjąc w ciągłym ukryciu...

Image

...i zastraszeniu...

Image

...chodzą w czarnych workach...

Image

...więc jeśli boisz się o własne bezpieczeństwo...

Image

...i terrorystów...

Image

...nie jedź do Iranu (Iraku)
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off
16 ludzi lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 15 Kwi 2017 13:45 

Fajna propaganda. Ale ja tego jednak nie kupuję.
Takie zdjęcia poczciwych ludzi w różnym wieku, można zrobić wszędzie.
Nie twierdzę, że tam ludzie chcą wojny i są terrorystami.
Tylko co powiesz np mieszkańcom Izraela, którzy są na celowniku Teheranu od dawna ?
Byli już zresztą wielokrotnie ostrzeliwani z Iranu. A szyicki Hezbollah od nich dostaje kasę na zamachy terrorystyczne.
Teraz jeszcze broń atomowa w tle. Do 25 lat ma być koniec z Izraelem...

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-oglosil-swoja-gotowosc-zniszczenia-izraela
Góra
 PM off
Qba85 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 15 Kwi 2017 13:55 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
-- 15 Kwi 2017 13:55 --

A co powiesz na to że powszechnie szanowana przez zachód i USA Arabia Saudyjska,skąd wywodzi się Osama i cała masa terrorystów pod stołem wspieranych finansowo przez wszystkich szejków jest cacy,a Iran jest bee,ciągle miał sankcje ,w sumie nie wiadomo za co bo może mi przypomnisz ilu zamachowców którzy ostatnimi laty robili ataki w różnych częściach Europy wywodzi się z Iranu?

Nie twierdze że Iran to raj na ziemi, ale zdecydowanie nie zasługuje na tony pomyj jakie są na niego wylewane w mediach,bo to kraj z ogromna tradycja i historią,któremu zdecydowanie bliżej do naszej kultury niż Arabom.

A te groźby na Izrael to zależy polityków,a nie zwykłych ludzi.

Przypomnę Ci tylko że w tym jakże nietolerancyjnym parlamencie Iranu -jest 5 miejsc dla mniejszości religijnych-1 dla Żydów,1 dla Zaostry,1 dla chrześcijan i 2 dla mniejszości Ormiańskiej.
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:01 

Ja napisałem w swoim imieniu. ;)
A nie w imieniu tzw Zachodu czy USA. Arabia Saudyjska to taka sama zaraza. A może i większa. Swoim braciom
Arabom- uchodżcom nie pomaga. Ale na sponsorowanie budowy meczetów w Europie, miliardy $ daje.
Iran jest grożny baaardzo , bo nad bombą atomową pracuje, a z zapowiedzi władców tego kraju wynika, że nie zawaha się jej użyć.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
@‌jacakatowice‌
Jesteś naiwny jak dziecko.... znasz przypadek ataku Iranu na inne państwo?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ludzie , święta idą a wy koniecznie chcecie trafić do wątku https://www.fly4free.pl/forum/nadgorliwi-administratorzy,19,63715&p=912081&hilit=nadgorliwi#p912081
alleluja
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:05 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Przedstawiciele Arabii Saudyjskiej twierdzą, że od momentu rozpoczęcia wojny domowej w Syrii schronienie w ich kraju znalazło ok. 2,5 miliona Syryjczyków - informuje Associated Press.

Rijad odpiera w ten sposób pojawiające się w ostatnim czasie zarzuty pod adresem bogatych krajów Zatoki Perskiej, które - zdaniem krytyków ich działań - mają nie udzielać wystarczającej pomocy uchodźcom z Syrii.



Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Iran i Irak to dwa różne kraje. Nie powinno ich się porównywać.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:11 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
Zgadza się różnica miedzy Iran a Irak -jest jak robić komuś łaskę albo laskę -niby tylko jedna litera..


Izrael posiada też broń atomową-słyszałeś kiedyś o jakiś sankcjach i potępieniu dla tego swoją drogą podróżniczo ciekawego kraju..
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:20 

@Soulfly - interesująca relacja :) Liczę na więcej (w tym przydatne wskazówki dla innych).

Hejterami się nie przejmuj - niektórzy nie potrafią odróżnić Iranu od Iraku, wielu uważa, że Iran to kraj arabski itd. (wiele można by było pisać). Po prostu część osób tak ma, że przy okazji są trollami politycznymi czy światopoglądowymi - nadarzyła się okazja, to znowu sieją hejt. Ty rób po prostu swoje, lepiej nie wdawaj się w dyskusje polityczne.

Szanuję opinię osób, który były/są w Iranie, a nie tych co znają ten kraj tylko z mediów czy propagandy politycznej/światopoglądowej. @‌Soulfly‌ dzięki za ciekawe podejście do tematu.
Góra
 PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Anonymous napisał(a):
Ty rób po prostu swoje, lepiej nie wdawaj się w dyskusje polityczne
Przeciez sam tytul jak i caly post autora jest wyraznym zaproszeniem do dyskusji wylacznie politycznej...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:31 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
ja mysle ze chodzi o tego goscia z chlebkami. on faktycznie cos knuje ...

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Trochę „mało" treści w tej relacji, a zdjęciom jednak też zbyt wiele brakuje, by wraz z opisem tworzyły wciągającą narrację. Ale mimo wszystko dobrze, że się tym dzielisz, choć może warto byłoby dodać więcej przemyśleń i szczegółów podróży.

Anonymous napisał(a):
Teraz jeszcze broń atomowa w tle. Do 25 lat ma być koniec z Izraelem...
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran-oglosil-swoja-gotowosc-zniszczenia-izraela

To relacja więc nie ma co robić tu debaty odnosząc się do konkretnych zdań, ale proponuję czerpać wiedzę z choć trochę bardziej wiarygodnych źródeł lub po prostu weryfikować swoje źródła informacji, tak by portal opierający się m.in. o podania jasnowidzów, czy też przewidujący różne wielkie wydarzenia, które się zupełnie nie sprawdziły, nie stawał się podstawą do dalszych rozważań na innych stronach chcących uchodzić za rzetelne.
Anonymous napisał(a):
Swoim braciom Arabom- uchodżcom nie pomaga. Ale na sponsorowanie budowy meczetów w Europie, miliardy $ daje.

Tak dla informacji to warto tylko dodać, że w Iranie jest bardzo wielu uchodźców z Syrii, Afganistanu czy Iraku. Choć oczywiście nie są zawsze witani z otwartymi rękoma, często bywają nielegalnie i w zależności od nacji ktoś się nimi interesuje lub nie. W Szirazie widziałem afgańskie dzieci bawiące się i śpiące na ulicach.
Naturalnie też Persowie i Arabowie to nie są „bracia", a ci pierwsi nawet trochę gardzą drugimi. Ze względów kulturowych, historycznych, genealogicznych się różnią, religijnie to też zazwyczaj dwa różne odłamy islamu.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:37 

@scomin - mnie osobiście tytuł zainspirował, a niecodzienna forma relacji zachęciła mnie, aby jak najszybciej odwiedzić Iran i wszystko zweryfikować na miejscu jak jest faktycznie. W każdym bądź razie nie zachęciło mnie to prowadzenia dyskusji politycznej.

@brzemia - dla mnie ten z gitarą jest "podejrzany" :lol: Aż strach pomyśleć co chowa w środku :)

@‌Soulfly‌ - gratuluję nietypowego podejścia do tematu.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
szkoda ze takiego nie zrobiłeś :?:
Image
albo takie
Image
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez becek, 15 Kwi 2017 14:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:39 

Anonymous napisał(a):
@Soulfly - interesująca relacja :) Liczę na więcej (w tym przydatne wskazówki dla innych).

Hejterami się nie przejmuj - niektórzy nie potrafią odróżnić Iranu od Iraku, wielu uważa, że Iran to kraj arabski itd. (wiele można by było pisać). Po prostu część osób tak ma, że przy okazji są trollami politycznymi czy światopoglądowymi - nadarzyła się okazja, to znowu sieją hejt. Ty rób po prostu swoje, lepiej nie wdawaj się w dyskusje polityczne.

Szanuję opinię osób, który były/są w Iranie, a nie tych co znają ten kraj tylko z mediów czy propagandy politycznej/światopoglądowej. @‌Soulfly‌ dzięki za ciekawe podejście do tematu.


Szanowny kolego.
To forum jest miejscem wymiany myśli/ poglądów. To nie jest hejtowanie.

A przy okazji poruszyłeś ciekawą kwestię. Panuje opinia, że tylko Ci co byli/są w danym miejscu, maja prawo wyrażania opinii o bezpieczeństwie itp. Prowadzi to do absurdów. Ci którym akurat CUDOWNIE nic się nie przydarzyło są wyrocznią.
Np ten wątek o RPA.

https://www.fly4free.pl/forum/rpa-z-biurem-podrozy,618,110236

Paru userów którzy tam byli, twierdzi , że to oaza spokoju. Mam im wierzyć ?
Chyba nie bardzo. Jednak te wyśmiewane , różnorakie media, relacje w internecie itd twierdzą co innego.
Po zniesieniu apartheidu to dziki kraj bezprawia, morderstw, napadów, grabieży.
Mam olać to co od wielu lat wyczytałem, obejrzałem w różnych miejscach, i uwierzyć komuś , tylko dlatego , że tam był ? Może z hotelu nosa nie wychylił ? I wie mniej ode mnie, o tym kraju ?
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:46 

-- 15 Kwi 2017 14:41 --

@‌Soulfly‌ - czy odwiedziłeś może polski cmentarz w Teheranie? Jeśli TAK, to mile widziana - choć krótka - relacja z tej wizyty.

-- 15 Kwi 2017 14:46 --

@jacakatowice - sprawa jest prosta. Jeśli byłeś w Iranie, to napisz swoją relację, pokazującą prawdziwe oblicze Iranu (to co Ty zastałeś na miejscu). Jeśli nie byłeś w Iranie i nie zgadzasz się z tym co zostało przedstawione, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty tam pojechał i przedstawił kontrrelację (prawdziwe oblicze Iranu). Użytkownik @‌Soulfly‌ jakoś przeżył w tym strasznym Iranie.

Na ten moment bardziej wierzę użytkownikowi @‌Soulfly‌ niż Tobie. Jeśli masz inne doświadczenie z pobytu z Iranu, chętnie zapoznam się z Twoją relacją. Jeśli nie byłeś tam i zarzucasz fałsz relacji u użytkownika @‌Soulfly‌ to jesteś zwykłym hejterem - opierasz się na wiadomościach medialnych i/lub propagandowych. Osoby, które są lub były w Iranie są dla mnie o wiele bardziej wiarygodne.
Góra
 PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:50 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 339
niebieski
scomin napisał(a):
Anonymous napisał(a):
Ty rób po prostu swoje, lepiej nie wdawaj się w dyskusje polityczne
Przeciez sam tytul jak i caly post autora jest wyraznym zaproszeniem do dyskusji wylacznie politycznej...



A właśnie że nie...-relacji o zabytkach Iranu skądinąd bardzo efektownych jest bardzo dużo,natomiast piękne zabytki i krajobrazy są w wielu miejscach świata.

Ja też wiele czytałem o serdecznych ludziach w wielu miejscach świata,ale dopiero w Iranie tak naprawdę odczułem to na własnej skórze.

Więc jeśli jedziecie do Iranu postarajcie się wyjść trochę z centrum miast,pojeździć komunikacją publiczną,a sami zrozumiecie jacy tam są serdeczni..

Niestety może to się niedługo zmienić bo wycieczek emerytów z Niemiec i Francji coraz więcej tam,więc mam obawę czy nie zepsują oni tam tego niepowtarzalnego klimatu.

I relacje napisałem taką ,bo po tym jak zapraszali do domu na kolacje,wiele pomocy ,nie miałem im co dać w zamian ,a oni tylko prosili żeby przekazać ludziom że nie są terrorystami ,co własnie czynie.
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinsss lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 15 Kwi 2017 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
jak kiedyś pojedziesz pozwiedzać inne kraje to się okażę ze
Cytuj:
postarajcie się wyjść trochę z centrum miast,pojeździć komunikacją publiczną,a sami zrozumiecie jacy tam są serdeczni..

nawet na Polskiej mazurskiej wsi spotkasz przesympatycznych ludzi ,nie musisz w tym celu jechać do Iranu
i nie jestes pierwszym formowiczem ,ktory odwazyl sie wyjsc poza centrum
trochę pokory człowieku, jest Wielki Tydzień
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 15 Kwi 2017 15:00 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 4
jacakatowiceFajna propaganda. Ale ja tego jednak nie kupuję.Takie zdjęcia poczciwych ludzi w różnym wieku, można zrobić wszędzie.Nie twierdzę, że tam ludzie chcą wojny i są terrorystami.Tylko co powiesz np mieszkańcom Izraela, którzy są na celowniku Teheranu od dawna ?Byli już zresztą wielokrotnie ostrzeliwani z Iranu. A szyicki Hezbollah od nich dostaje kasę na zamachy terrorystyczne.Teraz jeszcze broń atomowa w tle. Do 25 lat ma być koniec z Izraelem...http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/iran- ... ia-izraela


Widać, że bardzo mało wiesz o tym co dzieje się na świeci. Po pierwsze sunnici to ekstremiści i większość terrorystów to właśnie oni. Po drugie Iran i Hezbollah walcząc z Państwem Islamskim. Po trzecie podaj jeden akt terroryzmu Iranu bo ja mogę podać 100 okrucieństw Izraela opisanych w dokumentach ONZ.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group