Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Paź 2019 00:02 

Rejestracja: 03 Paź 2019
Posty: 2
Hej,

wybieram się ze znajomym do Omanu w drugiej połowie października. Wypożyczyłem auto z Interrent, ale później, po przeczytaniu opinii, postanowiłem zrezygnować. I tu pojawia się problem - customer service za bardzo nie działa, kiedy próbuję to zrobić przez stronę to pokazuje mi, że nie ma takiej pick-up location jak Muscat Airport. Zostaje telefon do Omanu ale tego na razie wolałbym uniknąć.

I teraz najważniejsze - przy rezerwowaniu jedynymi danymi jakie podałem było imię i nazwisko, numer telefonu i mail. Żadnych adresów, danych karty itp. Czy jak po prostu oleję temat to mogą mi coś zrobić. Z drugiej strony trochę się tego boję zważywszy na fakt, że ostatecznie wypożyczyliśmy z Europcar, który jest partnerem Interrent i mieliśmy nawet w pierwotnej wersji od nich kluczyki odebrać.

Z góry dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group