Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Cze 2014 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
http://www.lufthansa.com/online/portal/ ... 14543&l=pl

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję korzystać z internetu podczas lotu samolotem?
Interesuje mnie czy można zapłacić gotówką czy tylko kartą.
Zastanawia mnie też jak sprawdzić czy dany samolot ma taką usługę (pani na infolinii nie wiedziała czy dany lot będzie to miał).
Mam w planach wycieczkę do stanów więc podczas długiego lotu chciałbym mieć internet ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 07 Lip 2014 15:15 

Rejestracja: 12 Sie 2013
Posty: 49
Loty: 22
Kilometry: 32 441
Sorry że odkopuję, ale jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam do poczytania (w jęz. angielskim): http://www.flyertalk.com/forum/lufthans ... lynet.html
_________________
Zapraszam na mojego nowego bloga o podróży do Bułgarii (relacje, ciekawostki i inne pierdoły, a także przydatne info)
http://bulgaria-why-not.blog.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Lip 2014 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Super, właśnie o takie informacje mi chodziło. Dzięki!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Maj 2015 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2012
Posty: 459
niebieski
Jakby co to w A380 (D-AIMN) jest dostępny internet, ale działa baaardzo wolno, lot LH456 (FRA-LAX) gdzieś nad Grenladią...

Image
Image
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez grodek 09 Maj 2015 14:38, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 08 Maj 2015 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja korzystałem parę razy, w LH i w UA, na lotach przez wodę. Dokładnie tak jak 'grodek' napisał - wolne, nic poważnego nie da się porobić. Ja płaciłem kartą, a raz trafiło mi się że była 1sza rocznica wprowadzenia internetu przez LH i było akurat 5 dni za darmo (daaaaaaaaaaawno temu).
A raz nawet sobie zadzwoniłem do domu (też kartą, nie wiem czy nie była to najdroższa rozmowa w życiu ;-)
Generalnie wolę w samolocie poczytać książke, obejrzeć zaległy film i posłuchać muzyki. No i oczywiście odespać (zaległości lub na zapas).
Maile czy pisane rzeczy można sobie przygotować i wysłać już potem z lotniska.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Maj 2015 16:12 

Rejestracja: 18 Lis 2010
Posty: 313
niebieski
@BrunoJ trochę off-topic. Ale nie ma opcji wyspania się na zapas:

link: http://www.polskieradio.pl/7/163/Artyku ... e-na-zapas

Pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Maj 2015 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja tam generalnie nie mam problemów ze spaniem o dowolnych porach dnia (powinienem spać 12h, a sypiam 4-6 , więc mam potencjał ukryty ;-). A w przypadku lotu do US wole odespać "na zapas" w samolocie, niż paść na twarz o 18tej czasu lokalnego. Pomaga mi to również zminimalizować jet-laga. "Na zapas" to w tym przypadku określenie bardziej logiczne, niż medyczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Cze 2022 21:52 

Rejestracja: 25 Sie 2014
Posty: 374
srebrny
Lufthansa wypuściła aplikację FlyNet dzięki której po zalogowaniu możemy zakupić pakiet internetu na czas lotu. Jako, że jest to nowy produkt u mnie po wybraniu lotu DE - PL pojawiła się opcja do wykorzystania kuponu na darmowy pakiet Mail&Surf czyli obniża cenę o 5€. Z tego co widzę promocja trwa do 30/09 lub do wykorzystania 10 000 kuponów. Nie znalazłem jednak regulaminu promocji.

Załączniki:
20220630_214437.jpg
20220630_214437.jpg [ 97.97 KiB | Obejrzany 2767 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 12 Lis 2023 13:16 

Rejestracja: 10 Lis 2022
Posty: 240
srebrny
Bezpłatne 30 minut dla Ciebie

Jesteś uczestnikiem programu Miles & More lub użytkownikiem Travel ID? Do 31 grudnia 2023 roku możesz skorzystać z 30 minut bezpłatnego wysyłania wiadomości ponad chmurami podczas rejsu krótkiego lub średniego zasięgu.

Podczas najbliższego rejsu wystarczy na urządzeniu mobilnym wejść na nasz portal FlyNet®, zalogować się poprzez Travel ID i wybrać opcję czatu. I to tyle – miłego czatowania ponad chmurami!

Nie masz jeszcze Travel ID lub konta Miles & More? Kliknij tutaj, żeby się zarejestrować:
Wrzucam bo nie widzialem tego na forum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Lis 2023 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
@Uffff Było niedawno. Korzystałem z tego kilka dni temu, tylko komunikatory i max 150 Kb/s. Apka niepotrzebna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group