Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Paź 2023 18:47 

Rejestracja: 10 Lip 2022
Posty: 36
Myślę zabrać kilka paczek z giftami w formie lokalnych wyrobów, takie po 100ml, w sumie było by tego nieco ponad litr. Nie znalazłem jednoznacznych informacji, jedni piszą że klasycznej "mocnej" wódki można litr, inni że 1,5l. Próbowałem podzwonić po urzędowych miejscach, ale w sumie guzik ustaliłem, a szkoda sobie przypału zrobić.

Ktoś coś?


Ostatnio edytowany przez klapio, 12 Paź 2023 12:42, edytowano w sumie 1 raz
zmiana tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN Tydzień w 4* hotelu (z wyżywieniem) w Dubaju z Poznania za 3329 PLN
#2 PostWysłany: 12 Paź 2023 09:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3711
srebrny
Co to jest "majfriendów"?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 12 Paź 2023 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1197
Loty: 400
Kilometry: 664 069
srebrny
Wydaje mi się, że może to być grupa etniczna w Chinach zajmująca się produkcją gorzały. Ale nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Paź 2023 09:27 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Raczej są to przedstawiciele serwisu Aliexpress (sarkastycznie), którym autor chce przywieźć z Polski rodzime wyroby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 12 Paź 2023 12:21 

Rejestracja: 10 Lip 2022
Posty: 36
Kothson raczej był najbliżej rozgryzienia sarkazmu:) Przecież co się rozmowe nie zacznie to od razu pada "hello my friend"...
Mniejsza o to, odwiedzę kilka zaprzyjaźnionych firm. Co bym prezentowego w Polsce nie kupił... to w zasadzie i tak będzie chińskie, no to myślę sobie że takie mikrowódeczki były by git.

To mnie nieco martwi http://np.china-embassy.gov.cn/eng/7807 ... 97983.html
Niby 1.5l, ale nie więcej niż dwie butelki.

Tutaj np nic nie pisze o ilości opakowań http://english.customs.gov.cn/statics/8 ... 65e4f.html


Ostatnio edytowany przez klapio 12 Paź 2023 12:41, edytowano w sumie 2 razy
duże litery
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 12 Paź 2023 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
@Rapapara jak jest problem z wwiezieniem napojów procentowych to może na prezenty kup polskie słodycze np. takie wedlowskie ptasie mleczko, albo malagi czy kasztanki z Wawelu?
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 12 Paź 2023 12:38 

Rejestracja: 10 Lip 2022
Posty: 36
Cicha_Woda napisał(a):
@Rapapara jak jest problem z wwiezieniem napojów procentowych to może na prezenty kup polskie słodycze np. takie wedlowskie ptasie mleczko, albo malagi czy kasztanki z Wawelu?


I kwiaty oraz Podwawelską do tego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Paź 2023 13:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Co jak co, polskie czekoladki są bardzo cenione na świecie. W podróżach mam krówki do rozdania ludziom i są zachwyceni

Wysłane przez moją Nokię 3330
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 12 Paź 2023 13:01 

Rejestracja: 23 Wrz 2018
Posty: 108
Raz wiozlem 3x 0,5l i przeszło bez problemu, ale jakie były limity parę lat temu? tego już nie pamiętam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 12 Paź 2023 13:58 

Rejestracja: 05 Paź 2022
Posty: 940
Loty: 6
Kilometry: 12 016
niebieski
Zeus napisał(a):
Co jak co, polskie czekoladki są bardzo cenione na świecie. W podróżach mam krówki do rozdania ludziom i są zachwyceni


Co w sumie jest dziwne, bo przecież nie są to żadne delikatesy
_________________
Czy The Office US jest najlepszym serialem komediowym?
Zdania są podzielone. Niektórzy mówią, że tak, inni że owszem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Paź 2023 14:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22486
Owszem, ale mają jedną wielką zaletę. Nie roztapiają się łatwo więc do krajów arabskich/ w puatyniach jak znalazł

Wysłane przez moją Nokię 3330
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 22 Paź 2023 20:41 

Rejestracja: 10 Lip 2022
Posty: 36
Dla potomnych, na dzień pisania jest to 1,5l i faktycznie pod postacią kilku sztuk, nie mniej moje kilkanaście szt przeszło. Podszedłem do Chińskich celników, powiedzieli że skoro gift to ok, ale chcą sobie to oglądnąć. 3 minuty roboty.
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group