Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Sie 2017 12:50 
Awatar użytkownika

Loty: 254
Kilometry: 424 874
platynowy
Żona gdy pracuje w domu uzywa smartfona ktory robi za router wifi
39 PLN kosztowal moj swiety spokoj - rozmowy sms bez limitu plus 39GB w NJU oferta dobrze znana forumowiczom
rozwiazywalo sprawe, niestety z kazdym miesiacem gorzej to wyglada
regularnie zrywa polaczenie, sygnal jest slaby, ogolnie uniemozliwia sprawna prace etc - takie uroki lokalizacji

Mam juz serdecznie dosc ciaglego narzekania, macie jakies propozycje "taniego internetu po kablu"
ja pewnie bede musial poswiecic caly weekend na wertowanie i porownywanie,
dzieki za wszelkie sugestie :)
 Relacje PM off  

Temat postu: Re: Internet mobilny
#2 PostWysłany: 11 Sie 2017 14:16 

HON fly4free
Tu Cie powinni odpowiednio nakierować, a są tam tacy sami kozacy jak u nas tyle że z innej branży :lol: :

http://forum.mediaswiat.pl/index.php?si ... e5de6c8dac
http://www.bez-kabli.pl/
 Relacje PM off
correos lubi ten post.
correos uważa post za pomocny.

Temat postu: Re: Internet mobilny
#3 PostWysłany: 11 Sie 2017 15:36 

Loty: 138
Kilometry: 299 176
srebrny
@correos: a jesteś w zasięgu UPC? Jeśli tak to za 29zł mieś można wywalczyć 60mbit, za 39zł - 120mbit. Wiem że przy necie kablowym pierwsza wskazana prędkość to niby nic nadzwyczajnego ale zawsze będzie bić na głowę każde rozwiązanie mobilne - to jest po prostu stabilne i działa.
 Relacje PM off  

[ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości