Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Inspiracje, pomysły
#1 PostWysłany: 29 Sty 2015 02:22 

Rejestracja: 13 Sie 2014
Posty: 26
Witam wszystkim, jadę do Turcji na 5 miesięcy do Izmiru i myślę, gdzie by tu pojechać i pozwiedzać :) Nie pytam o Turcję, bo w tej kwestii wiem co i jak ale pytam o jakieś ciekawe pomysły, inspirację na moją, niezbyt pełną kieszeń, lub po prostu które się opłacają by zrobić je akurat z Turcji :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel Tydzień na Malcie za 1195 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
#2 PostWysłany: 29 Sty 2015 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2014
Posty: 1052
Loty: 328
Kilometry: 456 296
niebieski
Z Turcji niedaleko do Iranu, myślę, że w ciągu 5 miesięcy można znaleźć nie za drogie loty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Sty 2015 12:11 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8896
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Północny Cypr i przede wszystkim sama Turcja ma wiele do zaoferowania, a loty krajowe można kupić b. często po kilkadziesiąt zł/OW.
Oczywiście Iran, jak wspominał przedmówca, to absoutne "must see".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Sty 2015 12:31 

Rejestracja: 20 Mar 2012
Posty: 13
Ja podczas swojego Erasmusa pojechałem właśnie do Iranu i było super także polecam. Wizę możesz łatwo załatwić w Ankarze, a i bezpośrednie autobusiki jadą pod samą granicę. Dobry dojazd jest także do Gruzji, ale biorąc pod uwagę tanie loty z PL to lepszy Iran, który wciąż jest niedrogi. Po szczegółową relację zapraszam na zakurzonego bloga http://bezkierunku.blogspot.com/search/ ... %84%202011.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Sty 2015 02:34 

Rejestracja: 13 Sie 2014
Posty: 26
bezkierunku napisał(a):
Ja podczas swojego Erasmusa pojechałem właśnie do Iranu i było super także polecam. Wizę możesz łatwo załatwić w Ankarze, a i bezpośrednie autobusiki jadą pod samą granicę. Dobry dojazd jest także do Gruzji, ale biorąc pod uwagę tanie loty z PL to lepszy Iran, który wciąż jest niedrogi. Po szczegółową relację zapraszam na zakurzonego bloga http://bezkierunku.blogspot.com/search/ ... %84%202011.


A gdzie byłeś na Erasmusie dokładnie? :) a wiza na lotnisku w Teheranie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Sty 2015 03:01 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 327
niebieski
Może pomoże Ci ta relacja: tureckie-impresje,214,42741

Wiem, że odnosi się do Turcji, ale naprawdę warto przeczytać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Sty 2015 20:22 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Hej, widzę że ktoś prace archeologiczne prowadził:P niestety tamta moja relacja jakoś tak zawisła niedokończona. Może kiedyś uda mi się ją dopisać.. :)
Z dalszych kierunków polecam Iran, Gruzję i Armenię (można zrobić w jednej podróży) a także Cypr północny. Często z Stambułu zdarzają się też super ceny flydubai - można wyskoczyć do Emiratów lub jeszcze dalej do Azji z przesiadką w Dubaju.
Natomiast sama Turcja jest ogromna i piękna więc też poświęcił bym jej trochę czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Sty 2015 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Washington napisał(a):
Hej, widzę że ktoś prace archeologiczne prowadził:P niestety tamta moja relacja jakoś tak zawisła niedokończona. Może kiedyś uda mi się ją dopisać.. :)
Z dalszych kierunków polecam Iran, Gruzję i Armenię (można zrobić w jednej podróży) a także Cypr północny. Często z Stambułu zdarzają się też super ceny flydubai - można wyskoczyć do Emiratów lub jeszcze dalej do Azji z przesiadką w Dubaju.
Natomiast sama Turcja jest ogromna i piękna więc też poświęcił bym jej trochę czasu.

Dokończ, dokończ!
Właśnie ta relacja zainspirowała mnie do tegorocznego wyjazdu do Turcji (i przy okazji Gruzji).
Bardzo na to liczę, że do kwietnia dopiszesz resztę. ;)
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Sty 2015 02:21 

Rejestracja: 13 Sie 2014
Posty: 26
Washington napisał(a):
Hej, widzę że ktoś prace archeologiczne prowadził:P niestety tamta moja relacja jakoś tak zawisła niedokończona. Może kiedyś uda mi się ją dopisać.. :)
Z dalszych kierunków polecam Iran, Gruzję i Armenię (można zrobić w jednej podróży) a także Cypr północny. Często z Stambułu zdarzają się też super ceny flydubai - można wyskoczyć do Emiratów lub jeszcze dalej do Azji z przesiadką w Dubaju.
Natomiast sama Turcja jest ogromna i piękna więc też poświęcił bym jej trochę czasu.


Turcja to nr 1 wiadomo :) Ale chcę wyskoczyć chociaż do 2 miejsc poza :)

-- 31 Sty 2015 02:43 --

A w ogóle to znacie jakąś tanią opcję na transport z Cypru do Izraela? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lut 2019 19:57 

Rejestracja: 25 Lip 2018
Posty: 18
Szukaj małych lokalnych piekarni (pieką pieczywo na miejscu) i mini targowisk. Co region w turcji to inna lokalna herbata. Koniecznie spróbuj Salgam - taki napój z rzepy i czarnej marchwi!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group