Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 206 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 18 Lis 2022 15:01 
Awatar użytkownika

Loty: 153
Kilometry: 276 014
platynowy
Też mieliśmy takie wrażenie. Dlatego napisałem post, żeby przestrzec resztę, która wybiera się na dniach, żeby dwa razy zastanowili się, czy warto. Ale to tylko moja sugestia.
No nic, szkoda. Powinni przyjemniej pobierać połowę ceny za takiego kastrata, który na dodatek jest bardzo zatłoczony :D.

Relacja Brunei, Singapur, Malezja
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 18 Lis 2022 15:59 

Loty: 530
Kilometry: 859 285
złoty
Ścieżki brak i to duży minus. Też mi przeszkadzały grupy z rana. Poszedłem na kawkę, odsapnąć, przeszedłem jeszcze raz. Było o niebo lepiej-prawie pusto i duzo lepsze słońce do zdjęć.
wasil10 lubi ten post.

#203 PostWysłany: 18 Lis 2022 16:07 
Awatar użytkownika

Loty: 122
Kilometry: 290 393
złoty
wasil10 napisał(a):
Też mieliśmy takie wrażenie. Dlatego napisałem post, żeby przestrzec resztę, która wybiera się na dniach, żeby dwa razy zastanowili się, czy warto. Ale to tylko moja sugestia.
No nic, szkoda. Powinni przyjemniej pobierać połowę ceny za takiego kastrata, który na dodatek jest bardzo zatłoczony :D.

Jakbym tam nie był, to i tak na pewno bym poszedł pomimo zamknięcia Garganta. Wiedząc jak to wyglada w całości, to raczej nie. Szkoda, że tak się nie da. :P

#204 PostWysłany: 19 Lis 2022 18:44 
Awatar użytkownika

srebrny
Szacowany czas na naprawe to 90 dni, przy czym wiele zalezy od warunkow pogodowych.

https://canal12misiones.com/noticias-de ... en-iguazu/
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
 Relacje PM off
benedetti lubi ten post.

#205 PostWysłany: 21 Lis 2022 04:01 
Awatar użytkownika

srebrny
Przyjechałem prawie o 11 chcą uniknąć porannych kolejek i były wciąż takie same jak u Ciebie na zdjęciach. Tłok straszny.

wasil10 napisał(a):
Ścieżka na dany moment dalej jest zamknięta i wszyscy tłoczą się na dwóch krótszych trasach. Przyjechaliśmy chwilę po 8 i żałowaliśmy wyboru godziny.
Chyba wolałbym przyjechać po 11, kiedy to nikt nowy już nie przychodził, a ludzie powoli opuszczali już park.

Może mieliśmy po prostu jakiegoś pecha, bo trafiliśmy na dziesiątki zorganizowanych wyjazdów - w tym wycieczki szkolne?
Takie chodzenie (czasem to było nawet stanie, bez poruszania się dalej) gęsiego w tłumie, przebijanie się przez setki ludzi, żeby cokolwiek chociaż zobaczyć, strasznie obrzydziło nam zwiedzanie. Wyszliśmy szybko, na czym ucierpiała moja dusza 4free.

Cieszę się, że dzień wcześniej byliśmy po brazylijskiej stronie, która nas zachwyciła, a ludzi na miejscu nie było prawie w ogóle :)

Aktualne ceny:
Arg:
bus Rio Uruguay z Puerto Iguazu - 1000 peso RT/os
wejście 4000 peso/os
Bra:
bus Rio Uruguay z Foz - 5 reali/os
wejście + bus 114 reali
wasil10 lubi ten post.

#206 PostWysłany: 27 Gru 2022 22:47 
Awatar użytkownika

srebrny
Według nowych informacji szacowany termin zakonczenia naprawy to połowa lutego.

https://www.primeraedicion.com.ar/nota/ ... cataratas/
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
 Relacje PM off  

[ 206 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość