Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: hotels4u - problem
#1 PostWysłany: 28 Sty 2011 01:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
Hej, pilna sprawa - rezerwowałem z strony hotels4u nocleg na fuerteventurze - wypełniłem wszystko itd i kliknąłem bukuj - wyskoczyło mi okno że nazwisko zawiera niedozwolone znaki ("ń") zmieniłem ale na dole strony nie było już opcji rezerwacji ale że żądanie wysłane i proszę czekać - minęło 20min i nadal nic i co robić - kartą płacone Visa (debetowa). Czy zostało zapłacone? Czy by konto zostało obciążone od razu kwotą czy też tylko do banku poszło żądanie transakcji? Bo po mojemu po prostu strona się nie odświeżyła i nie został zmieniony obrazek ładowania na opcje rezerwacji choć nie zostało przesłane - ale nie chcę dwa razy zapłacić.. Co zrobić? Jakby ktoś o ile siedzi na forum mógł szybko odpisać..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
 Temat postu: Re: hotels4u - problem
#2 PostWysłany: 28 Sty 2011 01:44 

Rejestracja: 20 Lut 2010
Posty: 839
niebieski
Dość mało danych podałeś, ale zaloguj się na konto i zobacz czy masz zablokowane środki z tej transakcji. Możesz też zadzwonić na infolinię do swojego banku i się dowiedzieć. Stosując obie te metody uzyskasz szybszą i pewną !! informację niż tutaj na forum gdzie zanim poznamy wszystkie szczegóły to trochę minie. Na mój ogląd skoro po uzupełnieniu danych nie było przycisku wyślij to nie zostało wysłane zapytanie o autoryzacje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hotels4u - problem
#3 PostWysłany: 28 Sty 2011 02:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
No ale wcześniej nacisnąłem wyślij i ta informacja o przetwarzaniu.. W banku stwierdzili że dopiero jutro będą mogli się dowiedzieć czy poszło żądanie (co wydaje mi się nieco dziwne?).. no nic, ewentualnie jak będzie że zapłacone to zadzwonię do hotels4u że nie dostałem potwierdzenia mimo że środki poszły, i nie powinno być problemu, tak?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hotels4u - problem
#4 PostWysłany: 28 Sty 2011 09:17 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Myślę że nawet jeśli rezerwacja będzie podwójna, to będziesz mógł tę zbędną anulować,
kontaktując się z hostels4u i konkretnym hostelem (zobacz jakie mają warunki i terminy)
Gorzej by było gdybyś nie dokonał rezerwacji i nie zdawał sobie z tego sprawy.
:)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hotels4u - problem
#5 PostWysłany: 28 Sty 2011 11:10 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7801
ok, dzięki za odpowiedzi - okazało się dziś, że nie poszło wczoraj, już wszystko załatwione:)
sytuacja była stresująca dla mnie o tyle że nie ja byłem właścicielem karty;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: hotels4u - problem
#6 PostWysłany: 29 Sty 2011 17:06 

Rejestracja: 19 Paź 2010
Posty: 77
jak nie Twoja karta to mozna wydawac :P
hehe...taki zarcik.

Mialem kiedys podobna sytuacje. Tak jak pisze Abcn wszystko da sie anulowac. Fakt jest to stresujace bo nie wiesz co sie dzieje itp.
Dobrze ze zakonczylo sie pomyslnie!

Milego odpoczynku :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group