Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Kwi 2015 07:41 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 16
Mam problem,probuje zaplacic za rezerwacje na str www.hotels4u.com lecz za kazdym razem jest info ze cos poszlo nie tak.karta mastercard walutowa alior banku sprawdzona,visa tez nie przechodzi.
Wpisalam date poczatkowa karty i wygasniecia oraz kod znizkowy,pani na czacie - niepomocna
Kaza dzwinic do siebie.
Ma ktos sprawdzony sposob
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2 PostWysłany: 05 Kwi 2015 08:14 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Miałem podobną sytuację! niestety musiałem zadzwonić i dokonać płatności telefonicznie!bo inaczej nie chciało przejść!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 05 Kwi 2015 11:09 

Rejestracja: 05 Kwi 2015
Posty: 16
No właśnie czytałam,że ostatnimi czasy mnóstwo osób ma problem z platnością w hotels4u, ale może jest ktoś komu sie to udało i może podpowiedziec
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 05 Kwi 2015 14:45 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 136
Loty: 242
Kilometry: 372 077
Miałem identycznie, płatność w ogóle nie przechodziała. Próbowałem rożnymi kartami bez skutku.
Nawet bank nie widział zapytania ze strony hotels4u, wiec ich sobie odpuściłem...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2015 09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Też użeram się już jakiś czas i na chacie ciągle odsyłają mnie do telefonicznej rezerwacji. Niestety to dodatkowe koszta po doliczeniu których okazuje się że mogę zarezerwować gdzie indziej i tak też chyba zrobię jeśli nie przejdzie mi rezerwacja kredytową MC którą niebawem zamawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2015 09:32 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 18
Pewnie mają drogie połączenia telefoniczne i na nich zarabiają, dlatego płatność kartą nie przechodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group