Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: noclegi - Riviera Maya
#1 PostWysłany: 30 Gru 2014 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 137
Loty: 39
Kilometry: 102 845
Czy ktoś może polecić niedrogi i klimatyczny nocleg na riwierze? robimy objazd po Meksyku i Gwatemali, a potem chcemy spędzić 3 dni na wybrzeżu, najlepiej tuż przy plaży i w mało komercyjnym miejscu.
na razie wybór padł na: Ahau Tulum
http://ahautulum.com/
był tam może ktoś?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 30 Gru 2014 12:26, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 30 Gru 2014 12:36 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 105
Stosunkowo mało komercyjne jest Mahahual.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Gru 2014 12:41 

Rejestracja: 03 Gru 2013
Posty: 516
srebrny
My dopiero jedziemy, w 5 osób, 6go lutego, nocujemy w mieszkaniu wynajętym przez Airbnb, w Puerto Aventuras. Raczej nie spełnia kryterium: mało komercyjne; ale noclegi niedrogie, willa z basenem, 7 min do plaży. Po drugiej stronie trasy do Tulum jest miasteczko Puerto Aventuras ze sklepami i lokalnymi knajpkami.
Jeśli jesteś chętny kontakt podam na priv.
_________________
Bali https://www.fly4free.pl/forum/bali-lipiec-2023-relacja-z-raju-prawie-na-zywo,215,171983
Malediwy https://www.fly4free.pl/forum/malediwy-ferie-2023-mathiveri-i-ukulhas,215,169789
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Cze 2017 02:11 

Rejestracja: 03 Cze 2017
Posty: 2
Witajcie podróżnicy ciekawi co, gdzie i jak można robić w czasie wakacji na Riwierze Majów w Meksyku. Bardzo ucieszyłą mnie wiadomość, że f4f poleca tanie czartery do Cancun. KIlka razy nawet skorzystalismy z ich posrednictwa. Ostatnio próbowałam zamieścic linki do naszych ofert noclegowych w Tulum, ale moderator usunął mój post do kosza :(
Wszyscy, którzy szukają niebanalnych, pozaresortowych miejsc na wypoczynek, będą w naszej dżungli w Villa Latina albo JBH nad morzem przeszczęśliwi.
Jak mogę Was zachęcić nie podająć namiarów? Piszcie po prostu na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lut 2020 01:58 

Rejestracja: 25 Lut 2020
Posty: 1
Witam. Potrzebuję porady, w którym kierunku się wybrać. Biorę pod uwagę te dwa resorty. Na pewno zależy mi na bardzo smacznym wyżywieniu, jak i różnorodnych napojach/alkoholach. Na pewno też o poziom rozrywki, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy(klub np.) Dodatkowo jakość plaży (w Riu jest dojazd do playa del carmen i możliwość korzystania z plaży RIU Tequila, natomiast Bahia Principe Coba ma plaże właśnie Coba(chyba rejon Akumal).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group