Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: HH Conrad / Residences
#1 PostWysłany: 03 Wrz 2019 17:16 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Robię rezerwacje hoteli na Bangkok w lutym. Czy ktoś wie może czy Conrad i Conrad Residences to ten sam budynek? To jest coś na zasadzie naszego Krakowskiego połączenia DT i Hamptona, że dla Diamond można korzystać z basenu w DT itp? Różnica w cenie około 200 zł doba a potrzebuję na 5 dni. Czy może olać Conrada i wybrać Millenium Hilton? Cena jest akurat pośrodku tych dwóch :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 03 Wrz 2019 20:25 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
@wierciu: oba obiekty są obok siebie w ramach tego samego kompleksu i mają wspólną infrastrukturę rekreacyjną (basen itd.). Natomiast będąc gościem C.R. nie dostaniesz dostępu np. do salonu executive w C bez względu na status. Millenium ma inne położenie jak wiadomo, po drugiej stronie rzeki, co dla jednych jest zaletą, dla innych wadą. W Bangkoku byłem wiele razy i osobiście zdecydowanie wolę lokalizację Conrada - ale to tylko moja subiektywna preferencja.
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta lubi ten post.
wierciu uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 03 Wrz 2019 21:57 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
Ja właśnie będę pierwszy raz ale tez mi się wydaje ze Conrad ma ciekawsza lokalizacje. Poczytałem tez trochę o CR na tripadvisor i tam niezaciekawie. @marek2011 dzięki za szybkie info. Wezmę standardowego Conrada.
A wiesz coś może o Hiltonach na Phuket? DT i Arkadia? Salonik nie jest wyznacznikiem bo będę głównie na nurkowaniach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Wrz 2019 22:35 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@wierciu
Dwa tygodniu temu byłem w Arcadii.
Sam hotel bardzo fajny. Salonik też spoko. Co do nurkowania to nie pomogę bo IMO w okolicy Hiltona nie ma takiej możliwości. Postaram się wrzucić jutro jakieś foty jak wygrzebie z komórki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2019 22:43 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
@tasma a wrzucisz od razu recenzje? Jestem bardzo ciekaw opinii bo chciałbym w tym tygodniu klepnąć wszystkie hotele na Tajlandię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Paź 2019 21:51 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
@wierciu i jakie hotele wybrałeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Lis 2019 23:26 

Rejestracja: 08 Cze 2011
Posty: 325
niebieski
W Bangkoku na pierwsze 3 dni wybrałem DT Ploenchit, potem 6 dni w Phuket Arcadia i na koniec przed odlotem do Polski Conrad Bangkok ( dziewczyna chce maskotkę :))
Hotele w Bangkoku robiłem w taryfie tej wyprzedażowej a Phuket postanowiłem zrobić FLEX bo nie było dużej różnicy w stosunku do bezwrotnej i czekam na grudniowy Winter Sale . Mam nadzieję że obejmie termin marcowy.

P.S. Zastanawiałem się też przez chwilę czy nie olać HH na Phuket i przerzucić się na Accora bo strasznie mi się spodobał MGallery Avista Phuket Patong. Cenowo też bardzo podobnie wychodzi. Ale strata tych 6 noclegów mogła by być potem nie do odrobienia przy odnowieniu Diamenta w HH. Ehh rok jest za krótki żeby wyrobić 60 nocy :))
A tym mi jeszcze brakuje 5 ale w grudniu lecę testować Hilton Tangier Al Houara także rzutem na taśmę...
Góra
 Profil Relacje PM off
pasta uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 26 Sty 2020 12:29 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
wierciu napisał(a):
W Bangkoku na pierwsze 3 dni wybrałem DT Ploenchit, potem 6 dni w Phuket Arcadia i na koniec przed odlotem do Polski Conrad Bangkok ( dziewczyna chce maskotkę :))


Po przylocie spałem w DoubleTree by Hilton Sukhumvit Bangkok i bardzo polecam. Tak samo sąsiedni Hilton.
Przed wylotem spałem w Conrad Bangkok i w sumie nie warto. Stawka 40k punktów.
Żaden inny hotel w Azji nie robił mi problemów z dzieckiem - jako 3 osoba w pokoju, a Conrad miał z tym duży problem. A miałem mailowo potwierdzone, że 2 os dorosłe + dziecko 16 lat, będzie bez dopłat. Facet się upierał, że dzieci muszą być poniżej 12 roku życia i ma być dopłata 2000 THB. Jak mu pokazałem maila, że się zgodzili bez dopłaty to chciał kasę za śniadanie. Status Diamond.
Hotel ma swoje lata, basen nawet fajny ale zacieniony, jedzenie było lepsze w DoubleTree by Hilton Sukhumvit Bangkok, salonik to totalna porażka.

Daj znać jak już wrócisz z DT Ploenchit - ciekaw jestem jak wygląda po remoncie. I będziesz miła blisko do Nana Plaza ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group