Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#161 PostWysłany: 01 Lis 2014 02:55 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Ja też przegapiłem. Z jednej strony szkoda bo miałem loty za grosze pobukowane ale z drugiej ponad 2 stówy za najtańsze bilety trochę lipa. Za przyzwoite trzebaby dać z 500 pln. A drużyny mizerne tym razem bardzo...
Poza tym atmosfera na NBA w Stanach to inna bajka w porównaniu z Europą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#162 PostWysłany: 12 Lis 2014 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4164
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Z piątkowego meczu Waszyngton-Toronto zamieściłem kilka fotek tutaj:
http://www.fly4free.pl/forum/live-rtw-w-12-dni-krk-fra-kix-itm-hnd-nrt-yvr-yyz-fra-krk,219,58521&start=60#p476687
Marcinowi się niezbyt dobrze grało.

Załącznik:
nov7.jpg
nov7.jpg [ 24.41 KiB | Obejrzany 12233 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#163 PostWysłany: 23 Gru 2014 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Witam, będę w LA w okolicach 20-22 lutego i mam do wyboru mecze: Lakers vs. Celtics oraz Nets a także Clippers vs. Kings i Spurs. Bilety w tej chwili najdrożej na mecz z Bostonem (najtańsze od $50). Myślicie, że będzie coś taniej? I jak z widocznością w Staples Center? Na coś musiałbym się powoli decydować :) No i który mecz uważacie za najciekawszy? Mecz z Celtami to klasyk ale zobaczyć Blake Griffina w akcji też kuszące ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Odp: Hej, tu NBA !
#164 PostWysłany: 23 Gru 2014 10:46 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
W tym sezonie nie ma co sie meczyc meczem Lakers-Celtics. Wiadomo ze to klasyka, ale spojrz gdzie obydwa zespoly sa w tabeli. Ogladanie ich to meczarnia. Clippers-Spurs nie mozesz odpuscic ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#165 PostWysłany: 23 Gru 2014 11:05 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Ja poszedłbym i na Lakersów i na Clipersów, ale ja to chory na NBA jestem :D . Clipers lepsi sportowo, ale zobaczyć na żywo Kobola w akcji to też coś.
Co do cen biletów - wydaje się, że na Boston nie powinny być droższe niż na jakąś Indianę, Denver czy Brooklyn, a takie kosztują teraz ok. 30 dolców. Ja bym chyba poczekał, ale zrobisz jak uważasz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#166 PostWysłany: 23 Gru 2014 19:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No ja na NBA chory byłem wiele lat temu i wtedy marzyłem o zobaczeniu tego show na żywo. Teraz bardziej Euroliga mnie kręci ale niemniej jednak nie mogę doczekać się wyjazdu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#167 PostWysłany: 23 Gru 2014 23:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Witam.
Mam taką sprawę - będę pierwszy raz w USA w marcu i oczywiście nie może obejść się bez spełnienia marzeń z dzieciństwa czyli meczu NBA ;-)
Mam do wyboru następujące mecze:
Knicks-Celtics w Medison Square Garden
Nets-Cavaliers (tego samego dnia co mecz Knicks-Celtics) oraz Nets-Lakers
Co byście polecali? Pod względem sportowym to na chwilę obecną jednak Nets ale z drugiej strony być w Nowym Jorku i nie poczuć "magii" MSG? ;-) Ktoś był też na Nets albo w obu halach?
Cenowo mecze z Celtics oraz Cavaliers są zbliżone (około 100 dolarów trzeba liczyć), z Lakers jest taniej (około 70 dolarów).
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#168 PostWysłany: 23 Gru 2014 23:56 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Jeżeli chcesz poziomu sportowego, to Nowy Jork i okolice są zdecydowanie złym pomysłem. :lol: Oczywiście jedyny słuszny wybór to MSG, na Brooklynie jest dno. Ale jeżeli masz możliwość, to też warto skoczyć na ten drugi mecz (obejrzeć jak Kobe robi 6/34) niż później żałować, że się nie było. :wink:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#169 PostWysłany: 24 Gru 2014 00:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
Możliwość czasowa jest bo mecz Nets-Lakers jest dwa dni później niż tamte dwa mecze. Gorzej jeżeli chodzi o finanse ;-)
Chociaż z tego co czytałem tutaj to warto śledzić ceny na stubhubie i często dzień przed meczem mocno spadają. Więc zawsze jak mi się spodoba pierwszy mecz to można na drugi dzień kupić bilet na stubhubie i gdzieś sobie wydrukować w NY ;-) Aczkolwiek to są miejsca praktycznie na samej górze więc nie wiem jak wygląda sprawa "widoczności" w Barclays Center?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#170 PostWysłany: 29 Gru 2014 14:59 

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 2
No tak z finansami różnie to bywa ale nie po to oszczędzałem prawie cały rok, żeby sobie nie pozwolić na taki mecz NBA. Którym jestem fanem i nawet pamiętam te mecze NBA, które transmisje były jeszcze na TVP2. Teraz jeszcze nie wiem jaki dokładnie wybiorę mecz ale lecę na stówę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#171 PostWysłany: 04 Sty 2015 16:40 

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 360
Mi się udało być na meczu Chicago Bulls - Torotno Raptors. Mecz odbył się w Chicago, a atmosfera niesamowita. Ludzi komplet, a mecz był bardzo ciekawy. Chicago wygrało chyba 129 do 120 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#172 PostWysłany: 04 Sty 2015 21:25 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
poszwin napisał(a):
Witam.
Mam taką sprawę - będę pierwszy raz w USA w marcu i oczywiście nie może obejść się bez spełnienia marzeń z dzieciństwa czyli meczu NBA ;-)
Mam do wyboru następujące mecze:
Knicks-Celtics w Medison Square Garden
Nets-Cavaliers (tego samego dnia co mecz Knicks-Celtics) oraz Nets-Lakers
Co byście polecali? Pod względem sportowym to na chwilę obecną jednak Nets ale z drugiej strony być w Nowym Jorku i nie poczuć "magii" MSG? ;-) Ktoś był też na Nets albo w obu halach?
Cenowo mecze z Celtics oraz Cavaliers są zbliżone (około 100 dolarów trzeba liczyć), z Lakers jest taniej (około 70 dolarów).
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.


Jeśli nie jesteś jakimś fanem Cleveland i nie cierpisz na zobaczenie LeBrona na żywca to idź najpierw do MSG na Knicks - Boston a potem na Nets - Lakers.
Warto zobaczyć obie hale - Barclays pachnie jeszcze nowością, byłem tam na dwóch meczach siedząc raz bardzo blisko parkietu a drugi raz prawie pod kopułą hali.
Widoczność znakomita, chociaż na górnym poziomie ma się wrażenie, że siedzi się nad parkietem - schody biegną prawie pionowo, jak ktoś ma lęk wysokości to może mieć ciężko :D
MSG to punkt obowiązkowy dla kibica koszykówki. Hala legenda i po modernizacji naprawdę fantastycznie funkcjonalna.
Bilety na stubhubie - na pewno na Boston będą tańsze niż na Cleveland.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#173 PostWysłany: 06 Sty 2015 01:40 

Rejestracja: 08 Sie 2014
Posty: 7
Witam wszystkich. Od ok. 2 lat jestem zapalonym fanem nba. W te wakacje planuję po raz pierwszy odwiedzić Stany. Już pod koniec maja mam w planach przylot do USA, do Chicago. Wiem, że jest to okres play-offów i bilety do najtańszych należeć nie będą, nie ma też pewności, że Chicago Bulls dotrą tak daleko i że akurat wtedy odbywać się będzie mecz w United Center. Mimo wszystko chciałbym spełnić swoje marzenie i obejrzeć mecz NBA na żywo. Ile pieniążków powinienem przygotować i kiedy kupić bilet? Przejrzałem ten temat, stubhub jest chyba najczęściej polecany i pewnie na niego się zdecyduję. Macie jakieś porady? Kiedy będzje rozpiska play-offów, będzie można kupować w ciemno? Dodam, że nie jestem fanem byków, ale akurat lokalizacja mi pasuje (31go jadę dalej na północny-zachód, a tam tylko biedna Minnesota, która od odejścia Garnetta fazę PO oglądała w tv). No i chciałem też popstrykać kilka zdjęć wewnątrz, ktoś wie jak restrykcyjnie jest w UC? Będę też pod koniec września (nie wiem jeszcze jaki stan), ale nie chciałbym się rozczarować pre-season.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#174 PostWysłany: 07 Sty 2015 00:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 485
Loty: 158
Kilometry: 468 084
niebieski
greg0 napisał(a):
poszwin napisał(a):
Witam.
Mam taką sprawę - będę pierwszy raz w USA w marcu i oczywiście nie może obejść się bez spełnienia marzeń z dzieciństwa czyli meczu NBA ;-)
Mam do wyboru następujące mecze:
Knicks-Celtics w Medison Square Garden
Nets-Cavaliers (tego samego dnia co mecz Knicks-Celtics) oraz Nets-Lakers
Co byście polecali? Pod względem sportowym to na chwilę obecną jednak Nets ale z drugiej strony być w Nowym Jorku i nie poczuć "magii" MSG? ;-) Ktoś był też na Nets albo w obu halach?
Cenowo mecze z Celtics oraz Cavaliers są zbliżone (około 100 dolarów trzeba liczyć), z Lakers jest taniej (około 70 dolarów).
Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.


Jeśli nie jesteś jakimś fanem Cleveland i nie cierpisz na zobaczenie LeBrona na żywca to idź najpierw do MSG na Knicks - Boston a potem na Nets - Lakers.
Warto zobaczyć obie hale - Barclays pachnie jeszcze nowością, byłem tam na dwóch meczach siedząc raz bardzo blisko parkietu a drugi raz prawie pod kopułą hali.
Widoczność znakomita, chociaż na górnym poziomie ma się wrażenie, że siedzi się nad parkietem - schody biegną prawie pionowo, jak ktoś ma lęk wysokości to może mieć ciężko :D
MSG to punkt obowiązkowy dla kibica koszykówki. Hala legenda i po modernizacji naprawdę fantastycznie funkcjonalna.
Bilety na stubhubie - na pewno na Boston będą tańsze niż na Cleveland.


Stwierdziłem, że raz się żyje więc w święta sprawiłem sobie możliwie najlepszy prezent i trochę poszalałem ;-)
Kupiłem 3 bilety:
Knicks-Celtics w Medison Square Garden (75 dolców)
Nets-Lakers w Barclays Center (70 dolców)
Celtics-Heat w TD Garden (35 dolców)
Wrzucam ceny gdyby kogoś to interesowało (na Celtics bilety zaczynał się już od niecałych 20 dolarów...).
Gdyby ktoś chciał sprawdzić w przyszłości jak wygląda widoczność z miejsc, które kupuje to polecam wejść na oficjalną stronę NBA i tam wchodząc na konkretną drużynę macie linka do ich oficjalnej strony - na stronie każdego z klubów jest wirtualny widok (na stuhubie jest zawsze widok z sektora a nie miejsca) gdzie można sobie dokładnie wszystko sprawdzić wpisując u góry po lewej (w takim szarym okienku) numer sektora oraz rząd. Dla przykładu przy Knicks wygląda to tak: http://knicks.io-media.com/#
Wszystko kupione przez stubhuba. Bilety po sekundzie miałem na mailu w formie pdf. Mam nadzieję, że problemów żadnych nie będzie bo bilety wyglądają na zasadzie zwróconych przez kogoś.
Jak ktoś będzie zainteresowany to po powrocie wrzucę krótką relację - może komuś się przyda w przyszłości ;-)

P.S.
Ktoś wie jak wygląda na powyższych halach kwestia wnoszenia większego aparatu? Dokładniej chodzi mi o lustrzankę z dość dużym obiektywem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#175 PostWysłany: 15 Sty 2015 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
Korzystał ktoś na StubHubie z opcji UPS (Worldwide) delivery? StubHub mówi, że dojdzie spokojnie przed czasem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#176 PostWysłany: 20 Sty 2015 08:52 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
A jaki jest sens pchać się w doręczanie, skoro można kupić elektroniczne bilety, które masz od razu u siebie?

Z innej beczki - był ktoś w Londynie na Knicks - Bucks?
Ja byłem z synem i było naprawdę fajnie. Anglicy starali się robić atmosferę, już przy wejściu do hali ustawili szpaler krzyczącej obsługi do wbiegania z przybijaniem piątki.
Hala bez szału, ale wypełniona na maksa, mimo, że drużyny raczej cienkie, zwłaszcza Knicks, którzy zaczęli tak, że przykro było patrzeć. Melo, Amare po kontuzji zagrali co mogli, ale niewiele mogli.
Mieliśmy z synem zaproszeniowe wejściówki (NBA complimentary tickets) w 2 rzędzie trybun za ławką Knicksów, wśród znajomych i działaczy z NY. Weszliśmy niestety za późno aby porobić zdjęcia z graczami, ale tuż przed meczem przedefilował koło nas Phil Jackson ze świtą - goryle i pomniejsi działacze - i usiadł dwa rzędy tuż nad nami.
Syn podszedł poprosić o zdjęcie, ale niestety ZenMaster odmówił, nie mówiąc o ochroniarzu, który szturchał i odpychał pokrzykując stay away, stay away!

Pstryknęliśmy to inaczej, bez wiedzy zainteresowanego. Ogólnie wrażenia kiedy się siedzi tuż za ławką, słyszy pokrzykiwania graczy, widzi funkcjonowanie całej machiny pod nazwą Drużyna NBA (bidony, odżywki, stroje, gumy do żucia, podawane karteczki) nieziemskie. Najbardziej żal było małego chłopaczka, który kursował podając picie, zbierając, składając koszulki i dresy, ręczniki. Bliski kontakt z gwiazdami okupił wypiekami na twarzy i spoconym mocno czołem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#177 PostWysłany: 25 Sty 2015 23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
nie byłem, ale swojo drogo - ja wiem że takie rzeczy organizuje się z dużym wyprzedzeniem, ja rozumiem że żadna drużyna [a tym bardziej te czołowe]nie lubi jeździć na te mecze w Europie / Azji bo to jetlag i wyrywanie chłopaków z rytmu i wogóle
ale jak już się robi coś takiego to warto by było zaprezentować jakiś wartościowy towar a nie taki szrot jak nix czy bucks

btw, z ciekawości, jak załatwiłeś takie bilety? są jakoś strasznie drogie czy jakieś inne sztuczki są niezbędne żeby stać się ich posiadaczem?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#178 PostWysłany: 26 Sty 2015 01:07 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Knicks są największym rynkiem w lidze i długo się to nie zmieni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#179 PostWysłany: 26 Sty 2015 17:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2014
Posty: 464
srebrny
greg0 napisał(a):
A jaki jest sens pchać się w doręczanie, skoro można kupić elektroniczne bilety, które masz od razu u siebie?



Szukałem pojedynczego biletu na konkretny mecz, w konkretnych sektorach, który mógłbym mieć/wydrukować przed wyjazdem (bo tak chcę /żeby nigdzie nie biegać) i akurat to była najciekawsza oferta, były jeszcze inne ale z wysyłką na 1-2 dni przed meczem. W końcu znalazłem inny bilet, dostawa na maila w ciągu 2 dni od zakupu, ale od razu po zapłaceniu StubHub mi niefajnie przesunął datę na dużo później -> 2 dni przed meczem.
Tak wiem, znalezienie miejsca do wydrukowania jest proste.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#180 PostWysłany: 26 Sty 2015 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Zdecydowałem się na mecz Clippers vs. Spurs 19 lutego. Na stubhub zostało prawie 3000 biletów. Które polecacie z tych tańszych, ale żeby było coś widać? ;)

http://www.stubhub.com/los-angeles-clip ... 5-9106876/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group