Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Hawaje
#1 PostWysłany: 22 Gru 2013 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 306
Loty: 242
Kilometry: 651 170
niebieski
Pod koniec stycznia lece na hawaje, czy ma ktos do polecenia jakis dobry i nie drogi nocleg na Oahu, Maui i Hawaii? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic All inclusive w Grecji: tydzień na wyspie Lesbos za 2296 PLN. Wylot z Katowic
 Temat postu: Re: Hawaje
#2 PostWysłany: 22 Gru 2013 18:08 

Rejestracja: 07 Lut 2013
Posty: 91
Jeśli szukasz hotelu w pobliżu Waikiki to polecam http://www.royalgrovehotel.com/ Nocowałem tam z rok temu. Standard dość niski, ale cena porównywalna z hostelami, a masz swój pokój niedaleko plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#3 PostWysłany: 23 Gru 2013 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 306
Loty: 242
Kilometry: 651 170
niebieski
Z tego co widzę to chyba zajete wszystko przez kilka najblizszych miesiecy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#4 PostWysłany: 23 Gru 2013 15:18 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Też szukałem hoteli oraz hosteli ale ostatecznie zdecydowałem się na airbnb i mam nocleg za 70$ niedaleko plaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#5 PostWysłany: 23 Gru 2013 15:37 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 382
srebrny
lece pod koniec lutego i mam ten sam problem - na te chwile najlepsze opcje sa na cheaptickets - aktualnie w sieci krazy 20% kod na niektore hotele w Waikiki, da sie skutecznie obnizyc cene do ok 100$ za noc kilku 3-4* hoteli (zaleznie od terminu) - trzeba zwracac uwage na prawie 14% tax - niektore hotele wliczaja go w cene a inne nie
http://www.royalgrovehotel.com/ faktycznie byłby dobra opcja, jednak az do kwietnia wszystkie pokoje sa zarezerwowane

na pozostalych wyspach zdecydowanie lepiej skorzystac z airbnb - ceny sa duzo nizsze a jakosc wydaje sie byc duzo lepsza niz najtansze (ponizej 100 EUR za dobe) hotele
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#6 PostWysłany: 23 Gru 2013 15:42 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1386
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Kiedyś podczas jednej próby rezerwacji w ostatniej chwili doczytałem informację o dodatkowej opłacie za sprzątanie - 150 $. :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#7 PostWysłany: 23 Gru 2013 20:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Cze 2011
Posty: 306
Loty: 242
Kilometry: 651 170
niebieski
Ja na Ohau mam 50$ za pokój/noc 5 minut od plazy, teraz szukam na pozostalych wyspach noclegow :)

Lece 24.01-09.02 a Wy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#8 PostWysłany: 11 Sty 2014 19:44 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 155
A jak tam działa Couchsurfing na Hawajach? Ktoś próbował?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#9 PostWysłany: 25 Sie 2014 23:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 145
Loty: 94
Kilometry: 151 564
niebieski
W lutym tego roku na AirBnb na Maui nie byłem w stanie nic ciekawego znaleźć... albo było wówczas tam po prostu mało ofert, albo wszystkie ciekawe były już zajęte. Dużo ofert na Hawaje jest w serwisie http://www.vrbo.com/ i tam udało mi się wynająć apartament w rozsądnej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#10 PostWysłany: 13 Kwi 2015 19:24 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6154
Loty: 228
Kilometry: 534 135
testował może ktoś nocleg z tej stronki: http://www.discounthotelshawaii.com/index.html
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#11 PostWysłany: 23 Sie 2016 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 203
niebieski
Korzystał ktoś z tych hosteli.

1. THE BEACH Waikiki Boutique Hostel
2. HI Honolulu - Waikiki
3. Waikiki Beachside Hostel


Który był lepszy. Muszę coś wybrać na trzy noce.
_________________
Joker1977
Τζόκερ1977
Джокер1977
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#12 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:04 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 17
Cześć, odświeżam temat - szukam noclegów (pokój/mieszkanie z prywatną łazienką) na Oahu 3 noce gdzieś niedaleko Waikkiki Beach i 6-7 nocy poza Honolulu, najlepiej w dystansie <1km od plaży. Rozważam airbnb, hotele lub mieszkania/condo. chciałbym się zmieścić w $120 /2os za dobę - macie coś do polecenia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#13 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22425
A czego sam znalazłeś
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#14 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:15 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 17
3* eq. ~$140-150 w okolicach Wakkiki Beach (<500m)
Jeśli chodzi o kolejne noclegi poza Honolulu, to nic szczególnego mi się nie wyróżniało (walking distance do plaży, w poblizu jakieś restauracje, sklepy). Najbliższe co wydawało się spełniać te wymogi było Pillows in Paradise za $140/doba (ale opinie troche podzielone, choć z przewaga pozytywnych). Liczyłem żem oze ktoś z własnego doświadczenia poleci sprawdozne miejsce np. airbnb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#15 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 149
Loty: 405
Kilometry: 918 570
houdini02 napisał(a):
Cześć, odświeżam temat - szukam noclegów (pokój/mieszkanie z prywatną łazienką) na Oahu 3 noce gdzieś niedaleko Waikkiki Beach i 6-7 nocy poza Honolulu, najlepiej w dystansie <1km od plaży. Rozważam airbnb, hotele lub mieszkania/condo. chciałbym się zmieścić w $120 /2os za dobę - macie coś do polecenia ?


w Pupukea na północy Oahu masz super miejscówke i do tego tanią (jak na Hawaje :D ) standard Hostel, ale porządny i klimatyczny

backpackers-hawaii.com

super lokalizacja - praktycznie przy plaży, widok na ocean i słychać szum caaaaałą noc.
Świetna miejscówka ogólnie. tu masz fotki jak to wygląda: http://przepodroze.pl/oahu-w-pulapce-czasu/ - bardzo polecam północną część wyspy.

Waikiki to coś w rodzaju koszmaru :D

jakbyś szukał na Maui bardzo sensowną opcją jest Days Inn w Kihei (Days Inn Maui Oceanfront)- przy bardzo ładnej plaży. Value for Money jest bardzo!
_________________
Ruszaj ze mną w podróż: http://www.przepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#16 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:58 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
@‌houdini02‌ , nocowałem w Aqua Wave Waikiki. Było przyzwoicie, pokój z 2ma łóżkami king (byłem 2+2), napoje cały dzień + jakieś poczęstunki tematyczne, ręczniki plażowe bez ograniczeń, free shuttle do Honolulu i akwarium. Ja płaciłem przez Travelpony jakieś 110$/noc , ale było to 2 lata temu.

Z Airbnb trafiłem fatalnie (w Wainaae), więc nie polecam. BTW Osobiście bardziej od Oahu polecam Big Island.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#17 PostWysłany: 07 Mar 2017 13:08 

Rejestracja: 21 Lut 2017
Posty: 17
@Adamek - sprawdzę Papukea i dam znać, dzieki!

@Jasiub - Aqua Wave jużchyba nie ma, na jego miejsuc ma być teraz Okina, który jest troche drozszy..$180. co do wypy to kosztu dolotu deteminuje wyspa na tą chwilę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#18 PostWysłany: 07 Mar 2017 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
houdini02 napisał(a):
Cześć, odświeżam temat - szukam noclegów (pokój/mieszkanie z prywatną łazienką) na Oahu 3 noce gdzieś niedaleko Waikkiki Beach i 6-7 nocy poza Honolulu, najlepiej w dystansie <1km od plaży. Rozważam airbnb, hotele lub mieszkania/condo. chciałbym się zmieścić w $120 /2os za dobę - macie coś do polecenia ?


Nie wiem, jakie daty Cię interesują i o ile możesz przekroczyć budżet. Jednak za niewiele więcej, bo na osobę wyjdzie jakieś 25$, znalazłem coś takiego. Pojedyncze daty nawet za 140$ za dwójkę. Do tego jeśli posiadasz status, to w cenie masz już śniadanie.

Załączniki:
hilton.jpg
hilton.jpg [ 185.27 KiB | Obejrzany 3840 razy ]
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#19 PostWysłany: 03 Lut 2018 22:40 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 877
Loty: 284
Kilometry: 598 745
złoty
Szukam noclegu na Kauai na 1-3marzec z 2 łóżkami. Znalazłem Tip Top Motel za 100usd ale wygląda słabo. Chciałbym nieco dopłacić ale jakiekolwiek inne sensowne miejsca kosztują grubo ponad 200-250usd. Wszystko jest zajęte. Znacie może jakieś tajne miejsce, którego nie ma w globalnych systemach ?
_________________
Image
http://robertsadlowski.com <- zdjęcia i relacje z podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hawaje
#20 PostWysłany: 08 Lip 2019 23:22 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 540
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
ja na Waikiki spałem w Waikiki Beachside Hostel i polecam. Za pokój półprywatny (2 os.) płaciłem koło 300 pln/noc
lokalizacja świetna i niedaleko do bezpłatnych parkingów koło parku
na Oahu nocowałem też na polu kempingowym Malaekahana na północnych wschodzie wyspy. Lokalizacja trochę daleko ale tanio i z dostępem do plaży. Prysznice odkryte i biegające kury i zamykana brama dla auta o 19. I podobno częściej tam pada niż w innych rejonach Oahu (czego doświadczyłem)

Na Maui polecam bardzo kemping Olowalu. Dobry klimat i atmosfera i lokalizacja. W czasie naszego pobytu było bardzo dużo ludzi. Brak dobrej plaży ale te są niedaleko. Minusem tego miejsca jak i całego Maui są korki bo dróg niewiele. Niewątpliwie największą zaletą jest cena.

W Walmarcie czy Targecie można kupić tanie namioty, krzesła, lodówki turystyczne i inne kempingowe przybory i wydawać kasę na inne rzeczy niż pokoje za 300 usd ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 39 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group