Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Maj 2016 16:12 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
Szukam wskazowek dotczacych tego wegierskiego kurortu. Polecane noclegi? Interesowalby mnie tez transport do Oradei.
na forum z wyszukiwarki informacji jak kot naplakal a nie wierze, ze nasi travellerx nie dotarli i tam
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)


Ostatnio edytowany przez Abcn 06 Maj 2016 17:37, edytowano w sumie 2 razy
Literówka i przenoszę z dyskusji ogolnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 06 Maj 2016 16:55 

Byłem wieeeeeki temu. Ale jedna uwaga, bo to jak widzę wcale się nie zmieniło. Oczekuj tłumów. Ale to dosłownie tłumów na basenach. Z tego powodu, nie jest to najbardziej komfortowe miejsce na wypoczynek. Mieszkałem w kwaterze prywatnej i w domkach kempingowych. Domki są dobrym pomysłem, bo zazwyczaj w cenie są wejściówki na baseny/ są bardzo tanie. Oczywiście mówimy o ciepłych miesiącach i większej ilości osób.
Góra
 PM off
Grzes830324 lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 06 Maj 2016 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 151
Loty: 138
Kilometry: 319 915
Hajduszoboszlo w sezonie lipiec-sierpień to ostatnie miejsce do którego chciałabym wrócić :shock:
Same typowe "Janusze" z PL wszędzie pijący i zachowujący się mega chamsko.
jak otwierają baseny to kolejka przed wejsciem, a o 11 to mozna zapomniec o leżeniu w okolicy basenu.
Zdarzało nam się tam być do czasu az odkryliśmy lepsze miejsca z mniejszą ilością ludzi...

Oradea - przejeżdzałam przez to miasto wiele razy i szczerze nie wiem po co można chcieć tam jechać docelowo :) ale nie o tym temat.
Co do noclegów w Hajdu, jak zdarzyło nam się tam być to z miejsc które moge polecić:
http://www.booking.com/hotel/hu/alina-a ... p_iw_title
blisko bocznego wejscia na baseny, miły właściciel, fajne mieszkanie

http://www.booking.com/hotel/hu/barbi-a ... p_iw_title
domek, ok 10 min piechotą od basenów, można robić grilla w ogrodzie, miły pomocny właściciel.
Góra
 Profil Relacje PM off
Grzes830324 lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 06 Maj 2016 19:28 

Grzes830324 napisał(a):
Szukam wskazowek dotczacych tego wegierskiego kurortu. Polecane noclegi? Interesowalby mnie tez transport do Oradei.
na forum z wyszukiwarki informacji jak kot naplakal a nie wierze, ze nasi travellerx nie dotarli i tam

Dotarliśmy i tam. :D
Niestety. Jak powyżej. Hajduszoboszlo to tzw "padaczka" Nic ciekawego. Niby kurort , tłumy "Januszy". Wrażenia podobne do Słowacji i jej "kurortów' z gorącymi źródłami. :?
W Egerze też są baseny termalne. A miasto zupełnie inne. Klimatyczne i słynie z dobrych win. Dolina pięknej panny itd. Tam warto pojechać.
Oradea ?
Chyba chcesz tam podjechać , żeby Rumunię zaliczyć ? :)
Nie ma po co. Komunistyczny syf i blokowisko. Trochę Cyganów ( czy Romów jak ktoś woli poprawność) na furmankach. ;)
W sumie atrakcja, bo u nas już nie ma. 8-)
Ja byłem tam na dłuższym wypadzie własnym autem. To inaczej wygląda. Jest sporo ciekawych miejsc w Rumunii i na Węgrzech. Ale tak na szybko komunikacją zbiorową raczej trudno.
Noclegi ?
W Hajduszoboszlo prawie każdy dom ma pokoje do wynajęcia. Niedrogo.
Ja "panoszyłem się" :D w hotelu Silver. Polecam. Ale tanio tam nie jest. ;)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
Grzes830324 uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 10 Maj 2016 10:51 

Rejestracja: 06 Sie 2014
Posty: 370
Loty: 115
Kilometry: 240 990
niebieski
jacakatowice dokladnie tak - ta Oradea po to by "zaliczyc" cos z Rumunii :D troszke mnie zasmuciliscie tymi komentarzami, bo bylem w Budapeszcie w sierpniu na termach Szehensziego pare razy, fakt tlumy i ludzie chlodzili sie w basenach, ale az takiego chamstwa nie zauwazylem. Dziekuje za wszystkie rady opinie i bede dalej sledzil watek z zainteresowaniem
_________________
zapraszam serdecznie :-) na nasz ig: Podróżnicy z Kórnika :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group