Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#221 PostWysłany: 06 Lut 2017 17:21 

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 64
Nie wiem, czy coś źle klikam, ale wyszukiwarka http://www.railway.ge/samg/searchTrains.aspx?lang=en-US nie pokazuje mi żadnych połaczeń na trasie Kutaisi - Batumi lub Kutaisi - Makhindjauri RT. Czy to możliwe, żeby nie było żadnych?
_________________
Autobusem z Kuopio na Gibraltar.
Jeden dzień w kraju, którego nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#222 PostWysłany: 07 Lut 2017 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
Też wczoraj sprawdzałem, wygląda na to że zrobili jakieś czystki w rozkładzie.
Szukałem ze stacji "węzłowej" znaczy Rioni (kawałek na południe od Kutaisi) czy można wsiąść w jakiś pociąg relacji Tbilisi - Batumi (kiedyś tak było) też nic nie ma. Jedyny w tamtym kierunku jedzie do Poti. Pociągi z Tbilisi do Batumi zatrzymują się dopiero w Ureki.
Chciałem coś do Borjomi też nic nie ma, sprawdzałem w kierunku Erywania też nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#223 PostWysłany: 23 Lut 2017 07:42 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 79
Loty: 137
Kilometry: 236 091
Czy może ktoś podać działające proxy, ponieważ po wpisaniu wyskakuje mi komunikat, że płatność nie została zatwierdzona.
Sprawdzałem dwa numery proxy z tematu ale nie działają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#224 PostWysłany: 26 Kwi 2017 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 61
Loty: 31
Kilometry: 49 469
Czy ktoś ostatnio kupował przez internet ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#225 PostWysłany: 09 Maj 2017 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 61
Loty: 31
Kilometry: 49 469
Uwaga, jeśli macie jakiekolwiek problemy z płatnością za bilety przez oficjalną stronę gruzińskich kolei, można je kupić przez stronę tkt.ge

https://tkt.ge/en/Railway

Jest naprawdę malutka prowizja, ale da się kupić i mamy pewność, że wsiądziemy do pociągu będąc na miejscu (sam kupowałem Batumi-Tbilisi i Pani na kartce przed wpuszczaniem do pociągu miała normalnie moje nazwisko) :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#226 PostWysłany: 24 Maj 2017 20:45 

Rejestracja: 24 Maj 2017
Posty: 2
-- 24 Maj 2017 20:25 --

Witam. W sierpniu lecę do Gruzji. Lądujemy w Kutaisi o 21.15 i chciałbym pojechać nocnym do Tbilisi. Z tego co widzę na rozkładach nie ma bezpośredniego (a i z przesiadką także) z Kutaisi I. Pociąg Batumi - Tbilisi nie zatrzymuje się w okolicy (a z opisów wynika że nim właśnie kiedyś się jeździło) tak więc zostaje tylko nocny z Zugdidi (lub Ozurgeti ale patrząc na czasy to się zdaje że to ten sam pociąg gdzieś po trasie łączony) łapany w Rioni. Chciałbym zapytać czy dobrze sprawdziłem i jak wygląda dojazd z Kutaisi do Rioni.

-- 24 Maj 2017 20:45 --

rromero napisał(a):
Witam. W sierpniu lecę do Gruzji. Lądujemy w Kutaisi o 21.15 i chciałbym pojechać nocnym do Tbilisi. Z tego co widzę na rozkładach nie ma bezpośredniego (a i z przesiadką także) z Kutaisi I. Pociąg Batumi - Tbilisi nie zatrzymuje się w okolicy (a z opisów wynika że nim właśnie kiedyś się jeździło) tak więc zostaje tylko nocny z Zugdidi (lub Ozurgeti ale patrząc na czasy to się zdaje że to ten sam pociąg gdzieś po trasie łączony) łapany w Rioni. Chciałbym zapytać czy dobrze sprawdziłem i jak wygląda dojazd z Kutaisi do Rioni.

Mała poprawka. Najbliżej lotniska jest Samtredia a tam pociąg z Batumi przystaje (z Zugdidi także). Wychodzi na to że tam najlepiej wsiadać. Wcześniej będzie ten z Zugdidi tak więc pewnie ten wybiorę. Jeśli ktoś był - jak wygląda dworzec w Samtredii (czy jest jakiś sklep/bar itp) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#227 PostWysłany: 03 Lip 2017 22:14 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 11
Loty: 188
Kilometry: 538 099
Chciałam kupić bilet na pociąg Tbilisi-Zugdidi. Na stronie w "schedule" na daną datę wyświetla mi pociąg nr 602 wyjeżdzający o godzinie 21:45, natomiast jak loguję się na konto i wyszukuję bilet by go zakupić wyświetla mi sie pociąg o tym samym nr 602 ale wyjeżdzającym o godzinie 19:45. Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć mi tę różnicę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#228 PostWysłany: 03 Lip 2017 22:24 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
A to nie jest spowodowane różnicą czasu? Różnica miedzy czasem polskim a gruzińskim jest 2 godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#229 PostWysłany: 03 Lip 2017 22:33 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@julk1Tyle,że ten pociąg do naszej strefy czasowej nie dociera i Gruzji nie opuszcza ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kasia6691 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#230 PostWysłany: 03 Lip 2017 22:36 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 11
Loty: 188
Kilometry: 538 099
Wydaje mi się, że to nie to, bo obie te informacje są wyszukiwane na oficjalnej stronie gruzińskich pociągów (jak strona jest w języku rosyjskim to informacje są te same co jak jest w angielskim)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#231 PostWysłany: 04 Lip 2017 02:13 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Strona kolei gruzińskich ma to do siebie że najlepiej sprawdzać połączenia/ceny w wersji oryginalnej czyli gruzińskiej. Inne wersje językowe kuleją dość często.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#232 PostWysłany: 14 Lip 2017 10:58 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
We wrześniu po raz pierwszy wybieram się do Gruzji i w związku z tym mam pytanie: czy nocny pociąg Tbilisi-Batumi kursuje każdej nocy? Sprawdzałem dostępność biletów na jednej z alternatywnych stron i wynikało z niej, że taki pociąg kursuje co drugą noc.
Bilet mogę bez obaw kupić na miejscu na dworcu kolejowym, czy lepiej zarezerwować on-line?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#233 PostWysłany: 21 Sie 2017 13:11 

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 4
StefanPająk napisał(a):
Witajcie!

Zakupiłem przez internet 4 bilety na pociąg nocny (przedziały czteroosobowe) relacji Tbilisi - Kutaisi (dla mnie i moich przyjaciół). Wszystkie są na moje nazwisko i dane (numer paszportu).
Czy to nie będzie stanowiło problemu przy wsiadaniu i kontroli biletów? Czy może każdy bilet musi być na osobne nazwisko?

Pozdrawiam



Chiałbym zapytać był z tym problem? Można kupować bilety razem czy każdy osobno?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#234 PostWysłany: 21 Sie 2017 16:51 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 231
niebieski
Runo-88 napisał(a):
We wrześniu po raz pierwszy wybieram się do Gruzji i w związku z tym mam pytanie: czy nocny pociąg Tbilisi-Batumi kursuje każdej nocy? Sprawdzałem dostępność biletów na jednej z alternatywnych stron i wynikało z niej, że taki pociąg kursuje co drugą noc.
Bilet mogę bez obaw kupić na miejscu na dworcu kolejowym, czy lepiej zarezerwować on-line?

Możesz bez obaw kupić na dworcu. Ale uwaga, czasami są kolejki dość spore ostatni raz jak urwałem numerek i porównałem z wyświetlanym numerem to zbladłem. Przede mną było ponad 300 osób. Czekałem około 50 minut. I druga sprawa miej ze sobą gotówkę bo w moim okienku nie było opcji opłaty kartą co przy braku gotówki oznaczałoby kolejną godzinę w kolejce. A i jeżeli to jest ten pociąg z Erywania to kursuje codziennie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Runo-88 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#235 PostWysłany: 25 Sie 2017 01:01 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 77
hincol44 napisał(a):
StefanPająk napisał(a):
Witajcie!

Zakupiłem przez internet 4 bilety na pociąg nocny (przedziały czteroosobowe) relacji Tbilisi - Kutaisi (dla mnie i moich przyjaciół). Wszystkie są na moje nazwisko i dane (numer paszportu).
Czy to nie będzie stanowiło problemu przy wsiadaniu i kontroli biletów? Czy może każdy bilet musi być na osobne nazwisko?

Pozdrawiam



Chiałbym zapytać był z tym problem? Można kupować bilety razem czy każdy osobno?


Nie wiem jak jest obecnie ale w ostatnich latach jeszcze ze starego dworca jechałem kilka razy nocnym pociągiem z Batumi do Tbilisi i z tego co pamietam, kupowałem wszystkie bilety za jednym razem. Nie miałem żadnych problemów. Na stronie przy wyszukiwaniu jest do zaznaczenia opcja "one compartment" czy coś w tym stylu. Gdyby każdy bilet było trzeba kupować oddzielnie to chyba taka możliwość by nie miała sensu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#236 PostWysłany: 06 Wrz 2017 19:21 

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 4
-- 06 Wrz 2017 19:20 --

Witajcie.
Wybieram się do Gruzji i mam takie pytanie dotyczące pociagów.
Jak dostać się z lotniska na dworzec? Chodzi mi o wszystko mówiącą nazwę Tbilisi - pass. Na stronie kolei nie mogę nic znaleźć a chciałbym się zorietować jeszcze na miejscu. Może ktoś pomóc?



pozdrawiam

-- 06 Wrz 2017 19:21 --

Przy okazji tego wątku powiem, że nie ma żadnych problemów z zakupem biletów przez internet. Kupiłem ostatnio bilety, nie musiałem kombinować z serwerami. Bez problemu poszła płatność i bilety przyszły na maila. Widocznie koleje gruzińskie poradziły sobie z tematem.


Ostatnio edytowany przez krasnal, 06 Wrz 2017 20:19, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#237 PostWysłany: 11 Wrz 2017 09:46 

Rejestracja: 11 Wrz 2017
Posty: 1
Opcje tak naprawdę masz dwie - teoretyczną i rzeczywistą.

W opcji teoretycznej po prostu wychodzi z terminalu i idziesz na dobrze widoczny dworzec kolejowy lotniskowy pociąg w kilkadziesiąt minut zawozi Cię na dworzec główny. Europa. Tylko, że ta kolejka jest użytkowana nie dla obsługi pasażerów, a bardziej pracowników lotniska, więc jeździ raptem dwa razy na dobę. Coś koło 8-9 i 17-18.

Opcja rzeczywista to autobus 37 (w nocy może się nazywać inaczej np. 371, ale to chyba jedyny miejski na lotnisku). Bilet kosztuje mniej niż 1pln i powinien Cię on zawieźć przez centrum na dworzec kolejowy to wariant optymistyczny. Pesymistyczny np. w nocy to kurs skrócony na osławiony Freedom Square, gdzie będziesz musiał przesiąść się w metro i nim dojechać na dworzec (konieczny zakup kolejnego biletu na bitego na elektroniczną kartę (do pobrania za kaucją w okienku na dworcu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#238 PostWysłany: 12 Wrz 2017 01:23 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 483
niebieski
leshchoo napisał(a):

w nocy to kurs skrócony na osławiony Freedom Square, gdzie będziesz musiał przesiąść się w metro i nim dojechać na dworzec



bzdury - w nocy metro w Tbilisi nie kursuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#239 PostWysłany: 07 Sty 2018 16:00 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 77
Czy pociąg nocny między Tbilisi a Batumi (i odwrotnie) nadal kursuje? Sprawdzałem rozkłady i wynika z nich, że zostały tylko normalne "siedzące" pociągi w dzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#240 PostWysłany: 15 Sty 2018 09:18 

Rejestracja: 31 Paź 2014
Posty: 12
Załącznik:
2018-01-15 08_17_29-Georgian Railway.png
2018-01-15 08_17_29-Georgian Railway.png [ 5.32 KiB | Obejrzany 1486 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group