Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#161 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:35 

HON fly4free
z rozkładu
http://www.railway.ge/samg/prices.aspx? ... 22.04.2015

sprawdziłem na terminy czerwcowe (początek) i niestety brak tego pociągu w wynikach wyszukiwania
 Relacje PM off  

#162 PostWysłany: 19 Kwi 2015 11:48 

Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Zaloguj się do Internetowej sprzedaży biletów, potem odszukaj swój pociąg i daj znać jakie wtedy masz do wyboru klasy/przedziały w pociągu. To będzie chyba najbardziej miarodajna informacja jaki jest skład pociągu.
 Relacje PM off  

#163 PostWysłany: 22 Kwi 2015 16:26 

Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Odpiszę za kolegę @pemat. Na trasie Tbilisi - Makhinjauri i z powrotem dostępne są tylko wagony serii "modernized" I i II klasy. Wg nowego rozkładu w połączeniu nocnym, nie wiedzieć czemu, nie można wybrać do podróży wagonu I klasy (gdzie jeszcze tydzień temu podróżowałem właśnie takowym). Przeszukałem cały maj i nie było możliwości rezerwacji miejsca w I klasie. I ważna uwaga: nie jeździ codziennie jakby to wynikało z linka, który podał @pemat.
Poza tym jak informowałem wcześniej pociąg ten (nocny 860/859) wypadł z kategorii "Night trains" i tym samym nie prowadzi już wagonów sypialnych i z miejscami do leżenia. Dostępne są tylko miejsca siedzące w I i II klasie. Na nocne podróże jednak polecam klasę I, ponieważ: fotele są szerokie, z dużą przestrzenią na nogi, a oparcia regulowane. Konfiguracja 2+2. W drugiej klasie 3+2. Różnica 6 GEL na powyższej trasie między klasą I i II. W pociągu są automaty z batonami oraz zimnymi i gorącymi napojami. W czasie rzeczywistym na kilku monitorach można śledzić przebieg trasy pociągu na mapie (pozycja, prędkość, pozostała ilość kilometrów/czasu do następnej i końcowej stacji). W I klasie dostajemy 0.5 l wodę na całą podróż.

Poza tym potwierdzam, że bilety zakupione przez pośrednika biletebi.ge "działają". Przed wejściem do każdego wagonu stoi konduktor, któremu trzeba pokazać bilet. W przypadku biletu elektronicznego dysponuje listą osób i w zależności od osoby trzeba siebie na tej liście wskazać, okazać bilet (wydruk), a czasami dokument tożsamości zgodny z danymi na bilecie (wydruku).

Na koniec kilka zdjęć poglądowych przedmiotowego pociągu ;)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#164 PostWysłany: 12 Maj 2015 09:04 

Czy może ktoś mi pomóć w ogarnięciu pociągu z Batumi do Tbilisi 9czerwca. Chciałabym, by był to pociąg nocny czyli z 9/10czerwca jednak po przeczytaniu wszystkich postów już sama nie wiem czy to jest możliwe. Ogólnie mówiąc zgubiałam się w robaczkowym rozkładzie.

-- 12 Maj 2015 09:16 --

Znalazłam na stronie podanej wcześniej taki rozkład: https://biletebi.ge/default.aspx?id=90 Czy może ktoś mi potwierdzić czy jest to zgodny rozkład z obowiązującym?
 Relacje PM off  

#165 PostWysłany: 12 Maj 2015 09:29 

platynowy
Pociag kursuje tej nocy.
Wyjeżdża dopiero o 1:45 z Makhindjauri.
W Tbilisi jest na 7 rano.
Bilety sa na razie niedostępne
 Relacje PM off  

#166 PostWysłany: 12 Maj 2015 10:14 

HON fly4free
bilety dostępne (ale czy kupowalne z PL?) na stronie kolei:
Załącznik:
bat-tbilisi.png

jak również na biletebi.ge (dolicza prowizję za płatność kartą)

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#167 PostWysłany: 12 Maj 2015 10:39 

Dziękuję za odpowiedzi.
Czy dobrze widzę na screenie, że ów nocny nie ma 1klasy? Czy może tak się zdarzyć, czy jest to tylko pomyłka?
 Relacje PM off  

#168 PostWysłany: 12 Maj 2015 11:03 

HON fly4free
na biletebi.ge można wybrać I lub II klasę
I klasa 26 gel, z prowizją ok. 28,60 gel
 Relacje PM off
Nada uważa post za pomocny.

#169 PostWysłany: 22 Maj 2015 22:07 

HON fly4free
w sezonie letnim (od 15 czerwca do ?) bezpośrednie, codzienne połączenie Batumi (Makhindjauri ?) - Erywań
http://agenda.ge/news/35743/eng
 Relacje PM off  

#170 PostWysłany: 22 Maj 2015 23:58 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

@pemat
Do końca sezonu letniego (bodajże 15 września) i z Makhindjauri
 Relacje PM off  

#171 PostWysłany: 25 Maj 2015 19:09 
Awatar użytkownika

Loty: 31
Kilometry: 49 469
@up

Wiadomo już w jakich godzinach będzie jechał ?

#172 PostWysłany: 25 Maj 2015 20:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Szczerze nie wiem, czy w tym roku wypuszczą go, trzeba się spytać kolei gruzińskich lub ormiańskich.
 Relacje PM off  

#173 PostWysłany: 25 Maj 2015 20:30 

Proszę: http://www.ukzhd.am/batumi2014/eng/schedule.html
 Relacje PM off
Zeus lubi ten post.

#174 PostWysłany: 25 Maj 2015 21:11 
Awatar użytkownika

Loty: 31
Kilometry: 49 469
z tego wynika w sumie, że podróż nie będzie trwała 8 godzin, jak to w artykule napisali

Temat postu: Koleje gruzińskie
#175 PostWysłany: 24 Cze 2015 20:39 

Hej,

14 lipca ze znajomymi chcemy przedostać się pociągiem z Kutaisi do Tbilisi i chcemy zarezerwować bilety. Problem jest taki, iż nie udaje nam się to zarówno przez oficjalną stronę gruzińskich kolei (http://tickets.railway.ge/searchTrains.aspx) - informacja: To search vacancies by requested datas aren’t possible , jak i przez stronę pośrednika - https://biletebi.ge/. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób najłatwiej obecnie zakupić takie bilety? Chcemy jechać 14 lipca o 12:25 z Kutaisi i o 18:00 być w Tbilisi. Z góry dziękuję
 Relacje PM off  

#176 PostWysłany: 25 Cze 2015 11:43 

niebieski
LordJuvent napisał(a):
Hej,

14 lipca ze znajomymi chcemy przedostać się pociągiem z Kutaisi do Tbilisi i chcemy zarezerwować bilety. Problem jest taki, iż nie udaje nam się to zarówno przez oficjalną stronę gruzińskich kolei (http://tickets.railway.ge/searchTrains.aspx) - informacja: To search vacancies by requested datas aren’t possible , jak i przez stronę pośrednika - https://biletebi.ge/. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć w jaki sposób najłatwiej obecnie zakupić takie bilety? Chcemy jechać 14 lipca o 12:25 z Kutaisi i o 18:00 być w Tbilisi. Z góry dziękuję

Na stronie kolei gruzińskich proces rezerwacji przechodzi bez problemu. Próbowałem do momentu płatności.
Masz tam założone konto? Bo bez tego to chyba nic nie da sie kupić.

#177 PostWysłany: 25 Cze 2015 13:17 

Tak, chodzi właśnie o sam proces płatności. Klikam, by zapłacić kartą i wyskakuje błąd - Strona nie istnieje. Więc może ktoś wie w jaki inny sposób mogę zakupić bilety?

Konto założyłem wczoraj.

Dziękuję z góry
 Relacje PM off  

#178 PostWysłany: 28 Lip 2015 01:48 

Mam pytanie czy pociąg Batumi-Tbilisi 0 8:00( Batumi)-13:20 (Tbilisi) rusza ze stacji Batumi ,czy pewniej będzie się przedostać do Makhindjauri.
 Relacje PM off  

#179 PostWysłany: 28 Lip 2015 07:47 
Awatar użytkownika

Loty: 56
Kilometry: 83 232
Pociąg jedzie z Makhindjauri.
W Batumi jest tylko stacja towarowa.
 Relacje PM off  

#180 PostWysłany: 28 Lip 2015 07:51 

HON fly4free
najwyraźniej dworzec w Batumi wystartował!
niespodzianka, bo jak byłem w czerwcu, to w informacji na dworcu w Makhinjauri nikt nie wiedział, kiedy dworzec w Batumi zostanie uruchomiony, chociaż wyglądał na gotowy. zresztą jak kupowałem bilety (kwiecień/maj) to w wyszukiwarce w ogóle nie było stacji Batumi.
ale prawdę mówiąc, niewiele to zmienia, bo jest on usytuowany na samym początku Batumi (mniej więcej w połowie drogi do Makhinjauri) i do centrum stamtąd jeszcze kawałek.
spojrzałem na googlemaps i tam też pojawiła się stacja "Batumi Central Station (Railway, Bus & Mall)" - jest też zdjęcie, chyba z otwarcia https://www.google.pl/maps/place/Batumi ... !1e1?hl=pl

wojtozor napisał(a):
Pociąg jedzie z Makhindjauri.
W Batumi jest tylko stacja towarowa.
już chyba nieaktualne info ;)
 Relacje PM off  

[ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 1 gość