Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Grudzień 2014. Azja
#1 PostWysłany: 19 Paź 2014 21:29 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 6
Planuję podróż do Azji od ok. 9.12 do 1/2.01. Jeszcze nie rezerwowałam lotów, ale sprawdzałam ceny na QA i sa bardzo przyzwoite. Miałam lecieć z przyjaciółką, ale nie ma urlopu. Nie mam jeszcze dokładnego planu, ale miejsce przylotu i odlotu będą inne a pomiędzy tym loty z AirAsia.

Nie interesuje mnie tzw. "odhaczanie" atrakcji turystycznych z przewodnika, ale zobaczenie ciekawych miejsc, poznanie nowych ludzi i kultur. Pozdróż z plecakiem low-budget, ale bez przesady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów Lato na Korfu za 950 PLN. Loty z Warszawy + 5 noclegów
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
#2 PostWysłany: 21 Paź 2014 17:53 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 14
hej!
ja planuje wylot na pocz grudnia, najwczesniej 4/12, nie mam jeszcze biletow. Odezwij sie na maila, tutaj nie moge odpisac pw:( gradzkap777@gmail.com, dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Paź 2014 13:53 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Cześć,
ja również jestem chętny na taką wycieczkę, może pasuje wam coś z poniższych propozycji?

http://www.fly4free.pl/tanie-loty-qatar ... d-1884pln/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Paź 2014 15:28 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 5
czesc,

ja tez jeszcze w tym roku planuje podroz do azji. Masz juz jakis sprecyzowany plan ktore kraje chcialabys zwiedzic? ja akurat mysle o azji płd-wsch, tj tajlandia, malezja itd.
czekam na info:)

pozdrawiam

Asia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Paź 2014 21:20 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 39
Hej,
wysłałem Ci wiadomość prywatną. Może tak będzie szybciej. daj znac

-- 23 Paź 2014 21:20 --

Hej,
wysłałem Ci wiadomość prywatną. Może tak będzie szybciej. daj znac
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Paź 2014 11:15 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 14
hej!cos juz wiecie?mozna sie dolaczyc?;)nie moge wyslac wiadomosci pryw, prosze o maila, podany powyzej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Paź 2014 15:03 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 6
Hey Lilybird, dostałam wiadomość. Wysyłam maila. Przepraszam za opóźnienie, ale mam urwanie głowy w pracy. karola

-- 29 Paź 2014 15:11 --

Asia, ja również miałam na myśli SEA - Malezja, Bali, ew. Tajladnia, chociaż byłam już w Bangkoku i na niektórych wyspach. Nie zaliczyłam Chiang Mai, czego bardzo żałuję. Ty masz już jakiś plan podróży? Pozdrawiam, Karola
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Paź 2014 19:21 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 14
ok, dzis kupilam bilety Londyn-BKK, wylatuje 4/12 a wracam 8/1.Generalnie to chcialabym zobaczyc wiele rzeczy i nie wiem jak to w praktyce wyjdzie;) Kilka dnia chce spedzic w BKK aby sie zaaklimatyzowac, rozejrzec po miescie itd. POtem nie wiem czy pojade na polnoc do Chiang Mai czy moze tylko okolice BKK takie jak Erawan National Park i Kanchanaburi... potem na poludnie do Krabi i tam kilka dni chill outu i zwiedzania okolicznych wysep. Zastanawiam sie czy potem nie poleciec do Singapuru, stamtad pociagiem albo nastepnym lotem do Kuala Lumpur..i powrot do Tajlandii ale tym razem na wschodnie wybrzeze, do Koh Samui i okolicznych wysep. Fajnie byloby Sylwestra spedzic na Koh Pha Ngan. Potem powrot na polnoc i jesli mialabym czas wypad do Ankor Wat.
Co myslicie?;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Paź 2014 20:59 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 8
Hej,

byłem kilka razy w tamtych okolicach, może pomogę ;)

Przede wszystkim: zaopatrz się w lonely planet tajlandia
dobrą kopalnią informacji w polskim internecie jest grupa na goldenline: http://www.goldenline.pl/grupy/Podroze/ ... -pol-wsch/
znajdziesz tam dużo wskazówek, możesz też skonsultować swój plan podrózy z osobami, które znają dobrze te rejony.

co do tego, co napisałaś:
- po przylocie zostań w bkk ze dwa dni, nie więcej, zobaczysz miasto, klimat, a w razie czego możesz tam dorobić dni przed powrotem
- chiang mai - fajny pomysł na trekking w górach, ja byłem 2 dni, pewnie można na więcej. leciałem tam air asia i to chyba optymalna opcja czas/koszt
- singapur jest niesamowity, zdecydowanie warto o niego zahaczyć - absolutne minimum to 3 dni: 1 dzień na zwiedzanie, 1 dzień na zoo (nie jestem fanem, ale to jeden z najlepszych parków na świecie), 1 dzień na dozwiedzanie tego, co Ci wpadło w oko :)
- kuala jest ok, ale nie powala - max 2 dni w mojej ocenie wystarczą, jeśli nie odwiedzisz tego miasta, to niewiele stracisz - imo
- dobrze byłoby, żebyś wiedziała gdzie spędzisz święta i sylwestra (przede wszystkim to drugie) - na koh chang miałem mega problem ze znalezienie kwater z marszu w tych datach, warto je zarezerwować wcześniej
- angkor w opcji 3 dni: podróż - zwiedzanie - podróż, jest mocno męczące (10-15h w busiku z bkk, zalezy jak im wyjdzie), czy warte - tego nie wiem, świątynie wyglądają jak na widokówkach, w samej miejscowości jest niewiele ponad to

- w tajlandii celowałbym na Twoim miejscu w 2, max 3 wyspy do odwiedzenia, żeby się nie zajechać przemieszczaniem się. pewnie warto byłoby zobaczyć widokówkową phi phi (z 2-3 noclegi na miejscu) i stamtąd wyskoczyć 1day tripem by boat po okolicznych atrakcjach (j.bond island, bamboo island, snorkeling i cośtam jeszcze)

mam nadzieję, że pomogłem :)
w razie pytań napisz na tavla (na) gazeta. pl
tutaj zaglądam nieregularnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
lilybird lubi ten post.
lilybird uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 31 Paź 2014 13:37 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 14
pomogles Omar, dzieki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Lis 2014 20:46 

Rejestracja: 19 Paź 2014
Posty: 6
Udanego wyjazdu lilybird!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Gru 2014 11:41 

Rejestracja: 02 Sie 2011
Posty: 9
Witam,

również szukam w tym czasie. Znalazłem lot (nie należy do najtańszych) Warszawa 09.12.2014 Dżakarta 27.12.2014 Warszawa 2620 zł. Ale Indonezja daje już szerokie pole manewru co do zwiedzania ;-). Ktoś chętny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group